Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25162517251825192520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_imam912

Arkadaşlar weekend league'de 18 galibiyet alan otomatik olarak bir sonraki turnuvaya katılma hakkı elde etmiş oluyor değil mi?

Evet perşembe günü ödüllerle beraber katılma hakkı da gelecek.
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Hocam 290 300'e OTW Salah güzel bir yatırım olur mu? Hem Liverpool'un kilit adamı olması hem de EPL kadromda Mkhitaryan yerine oynayabileceği için acaba nasıl olur dedim

SIF almadan önce de 290k mış değeri sanırım
  • İngiltere ligi için de bruyne harici cam arıyorum erikseni oynatıyorum ama beş para etmez OF kimyalı roberto firmino bile eriksenden daha etkili oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Hocam 290 300'e OTW Salah güzel bir yatırım olur mu? Hem Liverpool'un kilit adamı olması hem de EPL kadromda Mkhitaryan yerine oynayabileceği için acaba nasıl olur dedim

bu sene otw yatırımı kazandırmıyor , geçen sene maç bitimi etkisiz oyuncuyu alıp maç öncesi sattığında ortalama vergi düşünce yüzde20-35 kar bırakıyordu, ve ticaretimin büyük kısmını otw lerle kazanıyordum

ama bu sene otw yatırımı tamamen çöp , stok maliyetini de hesaplarsak maç sonrası alıp maç öncesi satmak kazandırmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

2 hafta önce 270 e almış ifi çıkacağını dusunerek dun ekteki fiyata sattım bu haftasonu mac yok dolayısıyla tekrar dusecektir 280 lere şu an neredeyse tüm otw ler güzel ve ucuz yatirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

arkadaşlar ea account levelim 44. Experience gelmiyor lvl 45 olamıyorum.. +30 transfer list hediye gönderebilir misiniz?..

Psn: VBaranx ... Burada birkaç mesaj yazıldı ama ea account için exp. gelmiyor...

Çok sıkıntı çekiyorum gönderen arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim..

hocam aynı sorun bende de var level ilerlemiyor 36'da kaldı, transfer listesi de 40'da kalmıstı fakat gecen gün bir şey oldu su an 70' kadar cıktı transfer listem. acaba biri hediye mi yolladı :) baska basına gelen var mı acaba böyle ? ya da paketten falan böyle birşey cıkabiliyor mu?
  • İnsanlar neden ispanya ligi kadrosunu tavsiye etmiyor .ben kullanıyorum .rakipler hep ingiliz bazen italyan .

Ne alman ne ispanyol nede fransız kadrosu görüyorum .

Bu yüzden sanirım ispanya ligi kurmak oldukça ucuz.

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    vallahi anlamadım gitti. Katalog puanım artıyor ama EA account puanı fifa18e girdiğimden beri artmıyor. En son fifa18 e başladınız diye 5 puan vermiş arada bir onu gösteriyor sağ üstte o kadar.

+30 Transfer list gönderebilecek yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur...

70de kaldım... 100 yapamadığımdan sıkıntı oluyor...
  • tunokan T kullanıcısına yanıt
    450k ya çok çok iyi satmışsınız... Fiyatını bilmeyen birisi almış.. 390k 'nın üzerine çıkmadı fiyatı...
    (https://www.futbin.com/18/player/15502/Mohamed%20Salah/)

Liverpool zayıf rakiple oynadığı için salahın fiyatı 270k iken yazmıştım...

ilk golü attı 320k oldu fiyatı ilk yarı bitti. İkinci yarı başladı 310K ya kadar indi. Sonra dakika 75lerde 2. golü attı. 360k ya fırladı fiyatı... Maçtan sonra o akşam giderek yükseldi ve 380-390k seviyesine kadar çıktı. Totw a girme işini garantiledi çünkü... Şu anda tekrar 300k lara düştü şu an otw alacak arkadaşlar almasınlar kesinlikle çünkü milli maçlar fiyatlar düşmeye devam eder... Haftaya çarşamba patlama yapma ihtimali olanlar alınıp satılabilir... Ama değer mi tartışılır.. Çünkü @navarro4 hocama katılıyorum... 270kya aldın 370k ya sattın... 80k kazanıyorsun vergi düşünce ama bu en iyi ihtimal... Ya tahminin tutmazsa... Ben 5 tane 110kya tolisso aldım.. Dün gece panik satış yaptım 76k'dan toplamda 200k zararım var... başka ticaret kovalama k daha mantıklı bencede...

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    21 değil mi o ben de 18 aldım turnuva almak içim uğraşağım bu akşam.
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Bende ispanya kullanıyorum div 5 deyim if olarak sadece Wass var öyle çok pahalı futbolcumfa olmamasına rağmen herkesle kafa kafaya oynuyorum.Belki üst div lerde yeterli olmıcak ama o zamanda ona göre takviye yaparız.

• geronimoayh G kullanıcısına yanıt
    Altın 3 ve üstüne katılım hakkı veriliyor hocam boşuna uğraşmayın hakkınız var zaten

• furandor kullanıcısına yanıt
    En kral ispanya kadrosunu kurmaya çalışsanız bile orta sahanız çok vasat kalır. Kaldı ki düşük bütçeyle hiç kuramazsınız. Ronaldo dan sonra en iyi sol kanat carrasco. Aradaki uçurumu düşünün. Sağda messi ve bale den sonra en iyisi inaki williams :) he çok paranız vardır ronaldo bale modric griezmann lı hybrid yapılır, onun dışında kesinlikle çok vasat lig. (Ama umtiti paulinho semedo üçlüsü candır :D)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antoine07 -- 9 Kasım 2017; 15:35:51 >
  • pasa_eren kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler:) altın bir de olmayı nasip eylesin Ea:)

• quote:

450k ya çok çok iyi satmışsınız... Fiyatını bilmeyen birisi almış.. 390k 'nın üzerine çıkmadı fiyatı...

ilk golü attı 320k oldu fiyatı ilk yarı bitti. İkinci yarı başladı 310K ya kadar indi. Sonra dakika 75lerde 2. golü attı. 360k ya fırladı fiyatı... Maçtan sonra o akşam giderek yükseldi ve 380-390k seviyesine kadar çıktı. Totw a girme işini garantiledi çünkü... Şu anda tekrar 300k lara düştü şu an otw alacak arkadaşlar almasınlar kesinlikle çünkü milli maçlar fiyatlar düşmeye devam eder... Haftaya çarşamba patlama yapma ihtimali olanlar alınıp satılabilir... Ama değer mi tartışılır.. Çünkü @navarro4 hocama katılıyorum... 270kya aldın 370k ya sattın... 80k kazanıyorsun vergi düşünce ama bu en iyi ihtimal... Ya tahminin tutmazsa... Ben 5 tane 110kya tolisso aldım.. Dün gece panik satış yaptım 76k'dan toplamda 200k zararım var... başka ticaret kovalama k daha mantıklı bencede...

Diğer türlü ticarete çok baktım yok hele piyasa böyle yerle bir iken ticaret çok zor şu an en güzeli ucuz yatirim almak. Hedefim neymar ve mbappe harici tüm otwler salah ve jamesi alicam bu dususte zaten gol asist yaptıklarında satiyorum . Bu arada tolisso james eğer ıf gelirse güzel kâr bırakır tolisso zor ihtimal ancak james artık her hafta ilk 11 elbet gekecektir uzun vadede alabildiğiniz kadar james alın derim 1 ıf de kart başına 150 k kar birakacaktir

• quote:

Birde ekstra olarak ticaret yerine kulübümde 800 oyuncu var sbc ile actigim paketker haftasonu lihinpaketkeri ve odulleri birde sbc için gerekli oyuncu satma sayesinde her hafta 150 k garanti var zaten en güzel yatirim icon sbc leri:) hedef koyuyorum

• Bölümde yazdıklarınızı okudukca ceo'ların arasında veresiye defterini karıştıran bakkal gibi hissediyorum kendimi.

Bence benim gibi fakir'lere fakir ultimate team başlığı açılmalı.

• VBaranX kullanıcısına yanıt
    oyunda genel bir arıza var. Fifa xp puanı gelmiyor kimseye.
    fifanın kendi forumlarında bile tartışılıyor.
  • Bu haftalık görevlerde 3 ara pasıyla golü nasıl atıcaz ya açtım squad battle acemi 20 tane salladım ara pasıyla 1 i bile olmamış
  • Şu ea kadar karaktersiz firma gormedim. 11 wl elemesine katildim. Suan 5hakkim daha var. 8inde finale kaldim ve hepsinde oyuncularim baki mercimek selcuk sahine donustu kaybettim. Ilk 2 3 mac catir cutur mac kazaniyorum sonra siciyorlar. Birde dun gece son macim dk 80 1-0 ondeyim. Ne olsa beğenirsiniz. Oyun ana menuye atti kendini xboxta. Ozellikle yapmiyorlarsa bende bisey bilmiyorum. 1aydir oynuyorim oyunu daha ilk defa oyundan atti ve o da wlye katilmama 10dk kalmisken. Vay yavrum vay bosu boşuna debeleniyoruz.

• 
Sayfa: önceki 25162517251825192520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.