Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın takımını yenince bi süre sonra paradan başka bişey veriyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son güncellemelen sonra suquadda mesela altın 1 oluyorum..diğer maçlar guncellenene kadar bakıyorum gümüş 2 ye dusmusum..sizde de böyle mi yoksa bende mi bir sorun var...efsanevi de her maçı almama rağmen rutbem diğer güncelleme gelene kadar düşüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Arkadaşlar son güncellemelen sonra suquadda mesela altın 1 oluyorum..diğer maçlar guncellenene kadar bakıyorum gümüş 2 ye dusmusum..sizde de böyle mi yoksa bende mi bir sorun var...efsanevi de her maçı almama rağmen rutbem diğer güncelleme gelene kadar düşüyor..

2-3 dakikada 1 kere guncelleniyor. Yani sen maclari bitirdin ama millet oynamaya devam ettigi icin sira degisiyor hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

arkadaşlar fut championsda penaltı kullanırken ok çıkmıyor mu?

hayır çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Haftanın takımını yenince bi süre sonra paradan başka bişey veriyomu

vermiyor
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar şöyle bir italya ligi takımım var. Buffon Alex Sandro ve Higuain alıcam bu hafta. Sizce bu kadro mu ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ya da bu kadroyu mu kursam italya ligini satıp. Ne dersiniz ?

• Haftalık görevlerden 2 oyunculu paket geldi.paketten bu cikti şaka gibi okadar paket açtım bisey çıkmadı, sandim bu paketten de çöp çıkacak ama bu cikti. şu an 170 k teklif vermisler

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 8 Kasım 2017; 21:0:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fubo

Haftalık görevlerden 2 oyunculu paket geldi.paketten bu cikti şaka gibi okadar paket açtım bisey çıkmadı sandim paketten bu cikti şu an 170 k volks teklif vermisler

Bana da bacanağı geldi. :) EA bu haftakileri coşturmuş. Bir arkadaşım 3 paketten 250 K lik oyuncu cikartti.

• quote:

Haftalık görevlerden 2 oyunculu paket geldi.paketten bu cikti şaka gibi okadar paket açtım bisey çıkmadı sandim paketten bu cikti şu an 170 k volks teklif vermisler

Hangi görev bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

gomisin totw gelmesi lazım değilmiydi 2 gol 1 assist vardı

Ea Beşiktaş'ı kolliy

Beşiktaş'ın EA Sports başkanına borcu var
  • Forvet hattı! Olan görev.

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Hocam saglam kartlar cikarmisiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

quote:

Bana da bacanağı geldi. :) EA bu haftakileri coşturmuş. Bir arkadaşım 3 paketten 250 K lik oyuncu cikartti.

Hangi görev paket 2'li paket veriyor?

• arkdaşlar italya için cdm de marchisio var aklımda matuidi var aslında ona geçeyim mi yoksa marchi kalsın mı ?
  • piyasa düşünce bu kadroyu kurmak istiyorum. iş yapar mı sizce . kimya 100 rating 86 görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekmelburak -- 8 Kasım 2017; 21:16:28 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    if brozovic kullandım çok memnundum bir bak derim
  • ekmelburak E kullanıcısına yanıt
    pogba kante martial varsa her türlü iş yapar zaten ama bence laca yerine jesus if çek
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    eyvallah. bu arada kendi mesajımda resme tıklayınca resmin büyümediğini fark ettim ve düzeltiyorum. siz büyük görebildiniz mi
  • resmi bir türlü halledemedim . neyse kadro şöyle:

martial-la cazette- willian
    matuidi-pogba-kante
    sandro-david luiz-azpilicueta-valencia
    lloris
  • ekmelburak E kullanıcısına yanıt
    evet gördüm
  • 
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.