Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasit82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23912392239323942395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar Lukaku ile jesus if kartı arasında kararsız kaldım? Tabi jesus if alırsam yanına lukakudan daha ucuz bir forvet alıcam.Hangisini önderirsiniz. Kadroda tavsiye edeceğiniz oyuncu var mı?
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Görevleri yaparken oyuncuları marketten mi alıyorsunuz peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60-70k coinsim var kadro kurmak istiyorum, bu kadronun değeri 1 ay sonra 10k ya düşmesin istiyorum diyorsanız buyrun. Geri 4 lüyü Chemleri bozmayacak şekilde kafanıza göre şekillendirebilirsiniz elinizdeki oyuncularla.

https://www.futbin.com/18/squad/774627

Oyun başlayınca Taktiği 4-1-2-1-2 ' ye dönüyorsunuz. Martinez ile Alessandirini ST, Asad CAM yapıyorsunuz. Bana mısın diyen defansların içinden geçiyorsunuz
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    10k hocam
  • Bu companion uygulamasını açmaya çalışıyorum hesabınızda fut 18 kaydı bulunmamaktadır diyor ama var o hesabımla giriş yaptığıma eminim. Ne yapmak gerekiyor bilen var mı?

• ekledim herkesi arkadaslar

• M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Usta bana bildirim fln gelmedi watsapdan;)

• Şu berbat oyunda en iyi mod Squad Battles olmuş bence.

1- Wl gibi zaman almıyor, vaktin oldulçaz rahatlıkla oynayabilirsin.
    2- Herkes rahatça oyun seviyesine göre zorluklar seçebiliyor.
    3- Online bağlantıya gerek kalmadan(PS Plus olmadan) oynanabiliyor.
    4- Diğer kullanıcılara ait kadrolarla ve taktiklere karşı oymamak çok zevki, Sanalda olsa bazen gerçek maç tadı alıyorum(Lisanslı profesyonel futbol oynayan birisiydim).
    5- Wl ve Online sezondaki ergen vb. kişilerle karşılaşmıyorsunuz, top dolaştırma, köşe bayrağına gidip kıç yaslama, pozisyon tekrarları izleme, mikrofonla edilen küfürler vb çirkeflikler yok.
    6- Bağlantı sorunu olmadığından lag, gecikme vb sorunlarla karşılaşmadan rahatça maçı yapabiliyorsunuz.
    7- Kazandığınız maçlar sonunda her Pazartesi(03:00 da) puanınıza göre coins ve paketler alabiliyorsunuz.
    8- Kariyer gibi modlar da belirli kadrolarla değil kendi kurduğunuz özel oyuncularla ve taktiklerle oynayabiliyorsunuz.
    9- En önemlisi sinirden stresten uzak, oynayınca keyif ve zevk veren mod olmuş.

Bu mod bu sene Fifa 18'i kurtarmış bence, geçen yıl wl. ve online sezonda yaklaşık 1500 maç yapmış birisi olarak söylüyorum, neredeyse hiç online maç yapmıyorum

Bu hafta aldığım ödül(Satılabilir)

• quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

ekledim herkesi arkadaslar

Dün özel mesaj göndermiştim fakat ben de de bildirim yok.
  • Bu SBC Terror görevini bir türlü yapamadım 3 tane futbin kadrosu bulup yaptım hep kimya 60-68 arasında kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerlikforum

quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

ekledim herkesi arkadaslar

Dün özel mesaj göndermiştim fakat ben de de bildirim yok.

mesajlariniz gelmemis, tekrar gonderin arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: PainOfChaos

Görevleri yaparken oyuncuları marketten mi alıyorsunuz peki?

Görevleri yaparken fazladan fazladan oyuncu çıkıyor paketlerden zaten kendi kadrom hariç 260 tane oyuncu var kulüpte karışık bazen onların arasından seçerek yapıyorum bazen de marketten ucuza buluyorum 350-400’e öyle yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Şu berbat oyunda en iyi mod Squad Battles olmuş bence.

4- Diğer kullanıcılara ait kadrolarla ve taktiklere karşı oymamak çok zevki, Sanalda olsa bazen gerçek maç tadı alıyorum(Lisanslı profesyonel futbol oynayan birisiydim).
    5- Wl ve Online sezondaki ergen vb. kişilerle karşılaşmıyorsunuz, top dolaştırma, köşe bayrağına gidip kıç yaslama, pozisyon tekrarları izleme, mikrofonla edilen küfürler vb çirkeflikler yok.
    6- Bağlantı sorunu olmadığından lag, gecikme vb sorunlarla karşılaşmadan rahatça maçı yapabiliyorsunuz.
    7- Kazandığınız maçlar sonunda her Pazartesi(03:00 da) puanınıza göre coins ve paketler alabiliyorsunuz.
    8- Kariyer gibi modlar da belirli kadrolarla değil kendi kurduğunuz özel oyuncularla ve taktiklerle oynayabiliyorsunuz.

Bu mod bu sene Fifa 18'i kurtarmış bence, geçen yıl wl. ve online sezonda yaklaşık 1500 maç yapmış birisi olarak söylüyorum, neredeyse hiç online maç yapmıyorum

Tebrikler

şunu sorucam

45 maçıda birden oynayabiliyormuyuz?

Dün biri sormuştu

2 tane farklı cevap geldi 🤔🤔🤔🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Şu berbat oyunda en iyi mod Squad Battles olmuş bence.

Tebrikler

şunu sorucam

45 maçıda birden oynayabiliyormuyuz?

Dün biri sormuştu

2 tane farklı cevap geldi 🤔🤔🤔🤔

Ben cevaplıyım, 45 maçı birden oynayamıyorsun belirli saat aralıklarında rakipler güncelleniyor ve sen oynamadığında rakiplerin siliniyor. Diyelim 4 maç yaptın rakip 5-6 saat sonra yenileniyor onlarla da maç yaptın bi 5-6 saat sonra daha yenileniyor. İlk maçları yapıp sonradan atıyorum 3.maçlarda oynamaya başlarsan o yenilenen 2.maçları kaçırırsın o yüzden squad battles devamlı takip edilmesi gereken bir mod

• Squad battle a bile momentum gelmiş 5-6 salladıgımız takımları artık zar zor yenıyoruz. bunun da içine sıçtılar.

• Merhaba. Android uygulaması ve web app den oyuncu satisa nasil koyabilirim? Listeye ekleyebiliyorum fakat listeye koyamiyorum

• M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Dostum pm attım bende ama ulaşmıyor sanırım

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    10 maç arka arkaya nasıl yaptım ben o zaman ? 2 maç yapıp, 2 maç bırakmıştım. Bir kaç gün sonra kalan 2 maçımı yapıp, arkasından 2 kez rakip güncellemesi var diyerek güncelledi ve maçları yaptı. Bir hata olmasın dediğinizde ? emin misiniz ?
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Benim önerim bu şekilde yapmanız.

https://www.futbin.com//18/squad/777129

• Arkadaşlar en fazla 2 güncelleme oteleyebiliyorsunuz. Pazartesi maçlarını salı günü oynayabilirsiniz , Çarşamba güncellemesi gelmeden bitirmek şartıyla. Eğer Çarşamba güncellemesi gelirse , Salı gününü atlayıp direk Çarşamba maclarina günceller.Sali günü boşa gitmiş olur.

• 
Sayfa: önceki 23912392239323942395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.