Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 90da 1-1 yaptım oyun hata verdi gidip kurşun döktürcem bu oyunda herşey bizim başımıza geliyor
  • Ya vallahi bıktım, çoğu sbc'yi yaptım şimdiye kadar. Buradan gelen paketler var. İkinci olarak her hafta gelen 2 paket var ön siparişten ötürü. Squad buildingden her hafta gelen paketler var. Bu kadar paketin içinde bi insana hiç mi düzgün bişey çıkmaz. Şu ana kadar çıkan en iyi adam bakayoko o da gold upgrade de milyonuncu kez yapışımda çıktı. Az önce de fakir kadromu koydum scream sbc'sine yatırdım. Çıka çıka Boateng çıktı. Haftasonu Aaron mooy a kalcam heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kornerlerde kontra verme olayını çözen var mı?

Dk 118 öndeyim 5-4-1 ve geriye yaslan seçili korner oluyor kontra gol. Artık L1 ile bi oyuncuyu seçip benim kaleye koşturana kadar kullanmam kornerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortescue -- 24 Ekim 2017; 1:49:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

Defans neden bu kadar açık veriyor ? Adamlar otomatik sağa sola koşup boşluk bırakıyor.Adam üstüme gelirken atıyorum hızlı bir adamla.R2 ile üstüne koşsam yardırıp geçiyor.l2 basılımı tutacağız hep yada sprint yapmadan bekleyekmi üstümüze gelmesini :)

Burda defalarca demişimdir sorun oynda değil bizde defansın açık vermesinin nedeni yön tuşlarına sert basmandan kaynaklanıyor yön tuşunu kenarlara değdirmeden ortada sağa sola aşagı ve yukarı kaydıracaksın en sona dayarsan adam saçmalıyor ve kolay bir şekilde geçiliyor buna dikkat et farkı gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 senedir Premier lig oynarım ama ispanya ligi fiyatları gördükten sonra kadroyu bozsam mı dedim. Benim şu anki premier lig kadromu bozarak ronaldosuz suarezli krooslu modricli kadro kurabiliyorum. Ne diyorsunuz ispanya oynayan var mı?
  • Çıkan adama bak. Belçika stoper görünce Kompany diye sevindim ne geldi. Allah belanızı versin ne diyeyim ki şunda bile bi halt vermiyorsunuz bana ne lanet bir oyundur bu

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• FUT WHATSAPP GRUBU İÇİN NUMARANİZİ PM ATİN ARKADASLAR, SUAN 10 KİSİYİZ

• Discard If açmaktan gına geldi valla. Neyse tutayım belki yarın falan SBC gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Sağa Cuadrado aldım ama Felipe de var kadroda oyuna sonradan alıyorum hep ve Felipe'yle daha iyi oynuyor gibiyim, Cuadrado teknikten ziyade daha fiziksel oyuncu gibi.

@Lahmacun Küreği Hocam link açılmadı, Nainggolan çok pahalıydı o yüzden düşünmedim bile onu :/

Bu oyunda fizik gücü düşük oyuncular bana hiç uymuyor bugün Insigne ve Gomez'le bunu tekrar fark ettim. O yüzden bu ikiliyi satıp taktiği cm - cdm - cm orta sahalı 4-3-3'e çevirip cm'ye Pjanic, sol açığa da Perisic aldım şu an daha iyi gibi takım.

Kadrom şöyle;

----------------------Perin
    Lichsteiner(if) - Bonucci - Koulibaly - Goulam(if)
    -------------------- Khedira
    -------------- Pjanic ----- Hamsik
    ------- Cuadrado --------------- Perisic ---------
    -------------------- Higuain

defans göbeği manolas - juan jesus gayet başarılı olur

hamsik higuain satılıp nainggolan , khedira ghoulam satılıp matuidi cdm bölgesine konulsa

forvete hunter eder veya belotti

kaleye bütçe olunca handanovic

sağ bek karsdop ve cancelo yeterli olur

• Cift kadro kullaniyordum fitness icin birisi Italya digeri BPL ama yeterli olmuyor verim alamiyorum. Bu kadroyu kurmayi dusunuyorum bu rakamlar da baska bir oneriniz var mi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Kadro kurma görevlerin de ki ligler bölümünde neden sadece 4 lig var .geçen sene tüm ligler mevcuttu .

• furandor kullanıcısına yanıt
    her ay 2lig geliyor. Siz sezon sonuna denkgeldiğinizden tümü olarak görmüşsünüzdür.
  • M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Ozel mesaj gonderdim ulastimi?

• Selamlar,

1 - Fifa 18 çıktığı günden beri FUT oynuyorum. Coin olayında sıkıntı çekiyorum. Ticaret işini nasıl yapıyorsunuz? Hangi oyuncuyu alıp satmaya nasıl karar veriyorsunuz mesela? Bunun için rehber gibi bir konu ya da döküman var mı elinizde?

2 - Bir de kadrom şimdilik şu şekilde. Başlangıçta ucuz oluyor genelde diye süper lig kadrosu kurmuştum. Şu an tahminimce 150 k falan yapar tüm takımı satsam. Bu kadro kalsın yeni kadro mu kurayım yoksa komple satayım mı takımı?

pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PainOfChaos

Selamlar,

1 - Fifa 18 çıktığı günden beri FUT oynuyorum. Coin olayında sıkıntı çekiyorum. Ticaret işini nasıl yapıyorsunuz? Hangi oyuncuyu alıp satmaya nasıl karar veriyorsunuz mesela? Bunun için rehber gibi bir konu ya da döküman var mı elinizde?

2 - Bir de kadrom şimdilik şu şekilde. Başlangıçta ucuz oluyor genelde diye süper lig kadrosu kurmuştum. Şu an tahminimce 150 k falan yapar tüm takımı satsam. Bu kadro kalsın yeni kadro mu kurayım yoksa komple satayım mı takımı?

Kadro kurma görevlerini yap hocam hiç yoktan para edecek oyuncu çıkarabilirsin paketlerden

Bir de 350den oyuncu alıp 550ye satma devri bitti kimse almıyor artık oyuncular elimde birikti

• Dün 6 adet sbc yaptım. 6 tane premium altın paket açtım hepsini arka arkaya. Bir tane düzgün adam vermedi. Yahu ne şanstır. Verdiği en iyi adam 83 Valero. Onu da 7k ya sattım. Şöyle bir tane 100k oyuncu çıksa sevineceğim.
    Ben de pm attim

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Çift kadronun gereksiz olduğu görüşündeyim. 14 oyuncu yeterli. Zaten gold rare fitness'lar 500 coin şuanda. 40 maç wl'de her maç basınca bile 20K ediyor. Kazanılan paket kar kalır. 2. maçın sonunu çıkaramıyor oyuncular bu sene...
  • Markette verratti kalmamış dün 25-30k’dan satılıyordu bende de 1 tane var satsam mı :)

• 
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.