Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , SofistikAdam , tamehliyetsiz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.619
Cevap
786
Favori
6.097.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 20932094209520962097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şuan herşey ucuz ztn elinizde bekletmeyin transfer kasacaksanız 2-3 gün kasın sonra piyasadan alın ucuza oyun çıkınca zaten satacaksınız yine pahalıya maksat elde 1 tane varsa 2-3 yapın en kötü öyle satarsınız sermaye şuan önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük haftalık diye görevler koymuşlar.

Bir oyuncuya kontrat ver, bir belçikalı ile gol at, bir maç yap vs vs diye

Hesabım kapalı olanda transfer yap diyo pezevenkler :))

ufak hediyeler veriyor denediniz mi bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

WEBAPP ÇIKTI HEMEN GİRDİM 4 PAKET VERDİ

1. AÇTIM ARJANTİNLİ PEREZ ÇIKTI INFORM!!!

2. YI ACTIM MARTIAL ÇIKTI!!!

Ahahahaha bala bak yaaaaaa öööfff zevkten uçuyorum

-_- Git burdan!

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

beyler valla suan super gidiyor nerdeyse 200 coins zararla valbuyu aldım valla :)
  • Arkadaşlar ne zaman app çıkacak ? Ve gün aşırı mı paket veriyordu ? Yada verecek mi bilgisi olan var mı ?

Bir de kadroyu büyütmek, mavi kart, özel kart oyuncular almak için ne yapmak lazım ? Bunu alanlar nasıl alıyorlar ? Tecrübeli bi arkadaş bizi bilgilendirirse süper olur .

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

beyler valbuyu 10k dan satıp pepe reisi 10k dan buldum ve acımadan aldım :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

-_- Git burdan!

Fut markete sokmuyor beni

• Beyler 10 k falan var elimde başlangıç kadromu mu kurayım yoksa ticaret mi kasayım mı markette biraz dolaşınca ucuza iyi oyuncu düşürme olasılığı çok yüksek mesut vardı 13 k ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

-_- Git burdan!

Fut markete sokmuyor beni

Niye ki? Selamımı söyle sokarlar, getirtmesinler beni oraya. Türkiye ligi kurdum, şimdilik sbclere pek elleşmedim, zaten ağır sistem, oyuna geçince fişek gibi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: umuttfirat

Beyler 10 k falan var elimde başlangıç kadromu mu kurayım yoksa ticaret mi kasayım mı markette biraz dolaşınca ucuza iyi oyuncu düşürme olasılığı çok yüksek mesut vardı 13 k ya.

Sbcleri yapmaya çalış, Fifa ticarette Kayserili gibi ol, sinekten yağ çıkartmaya bak hocam.
  • Paket açma şanssızlığım webapp'ten gelen hediye paketleri açarken de devam etti. Normal oyuncularla yola başlayacağız, vira bismillah.

Beyler bu arada ilk sbc'yi yapınca verdiği forma webapp'te gri dümdüz bir şey gözüküyor? Sizde de böyle mi?
  • 4 tane Micheal Keane topladım 1500-1600 a. 2800 e hemen gidiyor da oyun çıkınca daha da artar sanırım bunlar.

• Webapp girmeye calisinca fifa18 de ultimate team olusturun diyor.neden?

• yahu 1000den fazla maç yapıp 2012 den itibaren fut oynuyorum. transfer market kapalı hale bak..
    neye göre kiminde açık kiminde kapalıki?

hangi ara 10k 10k adam alıosunuz be kardeşim
  • Transfer market niye kapalı bazılarına anlamak mümkün değil. Ne anladık o zaman web app i açmasından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan o kadar kötü çıktı ki ne yapacağımı bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quanch -- 20 Eylül 2017; 23:26:45 >
  • Ben pc dende oynamıştım geçen sene ps4 ten oynadım. Wep app hangi platformdan açtığını nasıl anlıyıcam. Birden 5 tane paket verdi bunlar icon sürün hediye paketlerimi bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka126

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Dostum pepe buy now 6 k. Cok acele etmissin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

hocam pc web app tan yapıyorum belki fiyat farklıdır ps4 te

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

hocam pc web app tan yapıyorum belki fiyat farklıdır ps4 te

Sadece pcde var zaten şu an. Ben de daha ucuzunu gördüm ama ps4'e açılınca belki yükselir kar edersiniz. Aceleci olmayın şu aralar

• 
Sayfa: önceki 20932094209520962097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.