Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam , berkolo88 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

15k Epl haric kadro yapabilecek var mi ? tesekkurler

sbc ler yüzünden fiyatları arttı 84-79 ratingli oyuncuların , biraz zor kurdum ama umarım iyi olmuştur

https://www.futbin.com/17/squad/4772754

Usta, Medel'i eklesin bence orta sahaya, adam aç kurt gibi oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

sbc ler yüzünden fiyatları arttı 84-79 ratingli oyuncuların , biraz zor kurdum ama umarım iyi olmuştur

Besiktas keske su medel i alabilse ama pahali adam . Pepe mepe bize yaramaz her mac kirmizi yer.

Bu arada Fransa kadromu cok begendim ama iste klasik yenilgiler devam

Piyasa cok fena dustu ama artar yine Ea boyle birakmaz kadro kuracaklar kursun bence artik zarar kar onemli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bpl için forvet ihtiyacım var. 89'luk kane nasıl sizce hızı 78 sorun yaratır mı? ya da normal kart agüero alırsam daha mı faydalı olur? bütçe forvet için 90k

sağ kanat için 84 shaqiri düşünüyorum. şu an 79 sane var. almalı mıyım sizce yoksa sane ile devam mı edeyim?

• medel 2.9 k , arkadaş tüm kadroyu 15 k ya kuracak , dediğim sbc kriteri yüzünden düzgün kadro çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

Besiktas keske su medel i alabilse ama pahali adam . Pepe mepe bize yaramaz her mac kirmizi yer.

Piyasa cok fena dustu ama artar yine Ea boyle birakmaz kadro kuracaklar kursun bence artik zarar kar onemli degil

medel tabi katkı sağlar ama karakter olarak sıkıntı çıkarabilir , pepenin kırmızı kart istatiktiklerine bakmadan bende sizin gibi düşünüyordum ama son 7-8 yılda 4-5 kırmızı kart görmüş belki de daha azdı hatırlamıyorum şuan , zaten beşiktaşın gündeminde pepe varsa bil ki hedef şaşırtmadır başka kaliteli oyuncu bakılınıyordur o bölge için. Burda bizi ilgilendiren eğer pepe türkiye ligine gelirse geçen seneki 88 rating yapar mı ea ? sene içinde downgrade yapmadı ama süper lig diye 84-85 rating yapar. Psg gibi bi takıma giderse 86-87 olur :)

• rakibimde aguero olunca etkili olamıyor bence aguero yanlış tercih olur , az daha coin biriktirip 86 lık son alın derim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

medel tabi katkı sağlar ama karakter olarak sıkıntı çıkarabilir , pepenin kırmızı kart istatiktiklerine bakmadan bende sizin gibi düşünüyordum ama son 7-8 yılda 4-5 kırmızı kart görmüş belki de daha azdı hatırlamıyorum şuan , zaten beşiktaşın gündeminde pepe varsa bil ki hedef şaşırtmadır başka kaliteli oyuncu bakılınıyordur o bölge için. Burda bizi ilgilendiren eğer pepe türkiye ligine gelirse geçen seneki 88 rating yapar mı ea ? sene içinde downgrade yapmadı ama süper lig diye 84-85 rating yapar. Psg gibi bi takıma giderse 86-87 olur :)

Pepe de Quaresma gibi kendini frenlemeye basladi ama Q7 ara sira nasil ozune donuyorsa Pepe de onu yaptigi an biteriz . Ayrica bence de hedef sasirtma ve gereksiz bir transfer olur imza bedeli bile 2.5 milyon euro. O adami alacsgimiza 4-5 oyuncu aliriz ha stoper acigimiz cok buyuk ama butceyi kotu etkiler baya .

Ben Pepe yi sevmiyorum karaktersiz adamin teki Q7 nin de bencilligini sevmiyorum mesela ama dinamik adam oyunun kirilma noktalarinda hep on planda yine de gitsin isterim duzelmiyor cunku bir turlu.

Besiktas a gelirse rating duser bence de hem yasi da var zaten. Belki totw falan secilir artar . İmotm falan olabilir

• 6 mac kaldı 20win zor yapabildim. Sanirim 23 win ile bitiririm.

• son 6 maçın 5'ini kazandım 25 win ile gold1 bitirdim
  • bayram namazını kaçırmışım oyuna dalıp
  • fifa ultimate teamda tek oyunculu kupalarda ultimate st kupası var nadir paket veriyor degerlendirin derim hayırlı bayramlar herkese
  • quote:

rakibimde aguero olunca etkili olamıyor bence aguero yanlış tercih olur , az daha coin biriktirip 86 lık son alın derim

son'u alırsam başka oyuncu alamam, bütün parayı yatırmış oluyorum. abartıldığı kadar var mı? verdiğim coins'e değer mi?

benim takımım aşağıda. walker yerine moreno'yu oynatıyorum, kimya 100 oluyor o zaman.

sizce hangi transfer mantıklı olur? bütün parayı son'a yatırmak mı, yoksa iyi bi sağ kanat+iyi bir forvet almak mı?

89'luk kane'i hiç denediniz mi? yavaş mı kalıyor

http://www.futhead.com/17/squads/7041446/

• Tots Anthony Modeste arkadaşlar başka birşey demiyorum kane lukaku filan yanında esamesi okunmaz ben hayatımda bu kadar bitirici bir adamla oynamadım kafayı yemiş 4 maç üst üste kazandıktan sonra acayip kadrolu herifler beni ezerken bile 2 maç ipten aldı.buyrun istatistikleri.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA99 strenght'i var bu arada.buda ilk 2 maç gol atamamış olmasına rağmen bendeki gol istatistiği.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA Hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar sağ ayağıyla iyi bir açı yakaladığınızda affetmeyin iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piccadilly Circus -- 25 Haziran 2017; 8:25:50 >

• lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun teşekkürler. Siz konsolu klasik modda oynuyorsunuz heralde bende hamle tuşu KARE. X ( markaj) tuşunu savunmada hiç kullanmıyorum genelde sizde hangi tuş bilmiyorum ama bende R2 ikili basma ona basıyorum onunla ve kare ile X ( markaj) kombinasyonunu deneyeceğim. Rakip santradan gelip tüm adamlarımı geçip o kadar çok gol attı ki bana kaç maçı ya o şekilde yenildim veya berabere bitti. Atakta sıkıntı yok pas oyunu oynarım Barcelona gibi ama savunmada bildiğin çöpüm Adam Alex Sandroyla tüm takımımı geçip gol atıyo bana. Bruma öyle hat trick yaptı son maçta. Hiç pas yok savunma zaafımdan faydalanıp bir adamıyla çocuk gibi tüm adamlarımı geçip gol atıyolar. Pas oyununu seviyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Arkadaşlar 150 k max ingiltere forvet tavsiye edermisiniz.

88 Benteke var fakat ağır kalıyor biraz 86 Son veya 84 Vardy düşünüyorum ne diyorsunuz?

??

• quote:

quote:

88 Benteke var fakat ağır kalıyor biraz 86 Son veya 84 Vardy düşünüyorum ne diyorsunuz?

??

88 son alıp lf yapıp teknik direktörle 7 kimya ile st oynatabilirsin.
  • quote:

quote:

??

Benteke çok iyi 88 olanı yavas ama affetmiyo yanına hızlı forvet lazım Martial son falan
  • satılamaz tots sbc yaptım 94 verratti verdi italyan kadroma uydurmaya çalışıyorum şuan :)
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Tek forvet oynuyorum defans arkadasına sarkan hızlı forvet bakıyorum.Benteke gerçekten yakadıgında affetmiyor ama kontra oyuna pek uymuyor.

• https://www.futbin.com/17/squad/2872130

24-25 galibiyet aldım bu hafta. Yalnız bu 3 gümüş oyuncu da gerçekten Tots gibi oynuyorlar. Cabella'nın staminası hariç firesi yok hiç sırıtmıyor ama 70 e kadar dayanabiliyor.

Bütçesi düşük olanlar bu 3 gümüş oyuncuyu alabilir.
  • 
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.