Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vaybe bu ne azimdir arkadaş helal olsun gerçekten helal olsun işin kötü tarafı da hocam ea nın bundan haberi yok olsa kesin sana ronaldo messili bi paket verirdi fedakarlığa bakarmisin etkileyici gerçekten etkileyici :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abak1905

Vaybe bu ne azimdir arkadaş helal olsun gerçekten helal olsun işin kötü tarafı da hocam ea nın bundan haberi yok olsa kesin sana ronaldo messili bi paket verirdi fedakarlığa bakarmisin etkileyici gerçekten etkileyici :)

fifa 15 te ea twich yayıncısı castro ya çok uzun süre canlı yayın yaptığından özel castro kartı vermişti

hatta kart şuydu

http://www.futhead.com/15/players/44467/elio-castro/

siz ea in haberi olsa hediye verirdi deyince bu geldi aklıma direk

• quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Tüm zorlu şartlara rağmen sonunda 89 TOTS Callejon'u kaptım ben de
    Yalnız gene gece uykusuz kaldım ve işe uykusuz geldim. Ama bu sefer değdi Saat sabahın 5:20 si falan olmuştu. Ve benim daha 5 hakkım vardı. Ama iş yeri servisi 6:35 de geliyordu. Bu kadar kısa sürede hayatta yetişmez dedim. Bi an bırakacaktım. Ama servis gelene kadar yapacak bişey yok, oynayım bari zaman geçsin dedim .
    İlk maç 4-0 öne geçince rakip oyunu bıraktı, erken bitti. İkinci maç keza aynı şekilde erken bitti.

Üçüncü maça gelince gözüm bi yandan da saate kayıyordu sürekli. Servisin gelmesine 40 dk kalmıştı. Acaba bu maçta da hızlıca goller bulup öne geçersem rakip bırakır mı diye bi umut doldu içime :) O gazla bastırdım ve 2-0 öne geçtim. Ondan sonra oynamaya konsantre olmaktan çok rakip acaba çıkacak mı diye beklemeye başladım. Bi gözüm de hala saatte olunca konsantre iyice dağıldı. Kendi hatamla bir gol yedim. 2-1 oldu. Tabi yarı final maçı rakip golü de bulunca umutlandı ve artık hayatta bırakmaz dedim. O moral bozukluğuyla bir gol daha yedim. 2-2 maç uzatmalara gitti. Uzatmalarda rüzgarı arkasına alan rakip If Immobile in adeta ateş almasıyla coştu ve 3. golü de buldu. Oh bari yenileyim de aklım burda kalmasın, servisle giderim dedim. Umutsuzca son bi baskı kurdum ve Alejandro Gomez, "Dur nereye gidiyorsun daha bitmedi" dedi ve 3-3-
    Maç penaltılara gitti. Orada da şansın yardımıyla kazandım ve finale çıktım.

Ama artık servisin gelmesine sadece 18 dk falan kalmıştı. Artık bu saatten sonra dönüş yoktu. Maçın başında rakibin çok iyi oynadığını görüp geri de düşersem, oyunu kapatıp servise yetişirim dedim. Yok eğer başa baş giderse metrobüs bizi bekler dedim Önceden oynadığım 3 rakibe göre daha zayıf bir kadro çıktı karşıma. Oynayan kişi de öncekilere göre daha vasattı. Tamam dedim ben bunu affetmem. 8 kişi kendi sahasında kalıp, ilerde 3 tane hızlı oyuncuyla kontra arayan biriydi. Maçın başında kırmızı gördü. Ve frikikten Mertens ile golü buldum. Tekrar servis umutlarım yeşermişti. Hem 10 kişi kalmış hem 1-0 geri düşmüş rakibe 1 gol daha atarsam çıkar herhalde ve servise yetişirim dedim. Skor açısından öyle de oldu. Kolayca 2. golü buldum ama adam çıkmadı ısrarla. Sonra momentum olaya dahil oldu. 4 tane topum direkten döndü. Rakip de gene benim serbest atışı adamın önüne yuvarlamamla boş kaleye golü atarak 2-1 i yakaladı. Ama benim yenilme gibi bir endişem yoktu. Nasıl olsa yenerim ama keşke metrobüsle gitmek zorunda kalmasaydım dedim kendi kendime. Zaten çok zaman geçmeden 3. golü de buldum. O anda rakip oyunu dururdu. Ve benim gözler de aynı anda saate kaydı. "Yoksa !" dedim içimden 5-6 sn geçti ama çıkan falan yok. Bari o arada hızlıca üzerimi giyineyim ne olur ne olmaz dedim. Hızlıca giyinip tekrar TV nin başına geçtim. Adam meğer taktik değiştirmiş. İstediğini yap,ben metrobüsle gitmeyi göze almışım. Bu saatten sonra Callejon u almadan bırakmam dedim :) Keza maç da 4-1 bitti. Ama saat 6:38 olmuştu. TV yi ve PS4 ü bile kapatmadan hızlıca dışarı fırladım. Çorabımı bile giymeden, ayakkabılarımı bile bağlamadan servisin olduğu yere umutsuzca koştum.
    Birşeyin olacağı varsa olur ya, servisçi bugün değişmiş ve yenisi normal saatinden 5 dk geç gelince ucu ucuna servise de yetiştim Bu hafta ben bi sayısal oynayayım en iyisi :)) Yalnız bu kadar son dk ya kadar pes etmeyip, alın teriyle kazandığım Callejon akşam test ettiğimde fos çıkmaz umarım

Bir calejjon hikayesi

Kayıp Balık Nemo ve Ters Yüz'ün yapımcısı Pixar'dan yılın macerası...Fifa self servis

• Arkadaşlar şu kadroya wl'ye uygun olacak şekilde gümüş tavsiyesinde bulunurmusunuz?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Ea tots , pazartesi günü belirttiğim gibi geldi ; messi ronaldo suarez nainggolan de gea mertens robben lewa gibi oyuncular bi tık aşağı inecektir fiyatlarda
  • https://www.futbin.com/17/squad/4661824

Bu kadroyu kurdum buradaki tavsiyelerle, tek sorun Son ve Coleman'ın 8 chemistry olması galiba. Kyle Walker if alacaktım normalde ama Coleman'ı baya tuttuğum için 8 chemistry ile oynatmak pek sorun çıkarmayacak gibi geliyor. Şu anda 150-160k falan arttı elimde ne gibi bir ekleme yapabilirim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

Ea tots , pazartesi günü belirttiğim gibi geldi ; messi ronaldo suarez nainggolan de gea mertens robben lewa gibi oyuncular bi tık aşağı inecektir fiyatlarda

Birşey soracağım şimdi ultimate sezon oyuncuları geldi satın alınabilir ve alınamaz diye de iki sbc çıkardılar şimdi biz yaptık diyelim en son açıklanan oyuncular içinden mi verecek Sezon oyuncusunu. Yoksa herhangi bir sezon oyuncusu mu verecek:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelen tots sbc sin den iki tane yaptım birin de hummels diğerin de verthongen çıktı bereket versin.ikisi toplam 320k civarına gitti akşam akşam fena değil :)

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Yalnız satılabilir SBC olanı yapabilmek için takasta 2 tane TOTS istiyor sizden. Siz kimleri feda ettiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Hayırlı olsun hocam. Yalnız satılabilir SBC olanı yapabilmek için takasta 2 tane TOTS istiyor sizden. Siz kimleri feda ettiniz :)

Callejon, nacho, marquinhos bir de pulisic. Dördüne de ısınamadım :)

Bu arada beyler görüntü deki kadro bu wl için nasıl gideri varmı dersiniz? Son ve aanholt untradable.
    Kadro tutarsa ve bozmas isem: cm ye de bruyne. Rb ye walker ve cb ye de birthday ogbonna eklerim.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ya da 700k civarına 88 SONaldo lu kadro önerisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 23 Haziran 2017; 23:5:21 >

• abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim bu kararlı isteğinizi hocam :) kart da konuşuyor resmen

• 8/10 başladım gece devam ederim
  • Yine bir Türkiye vatandaşı ve yine yeni bir hile, utanıyorum artık.
  • 80 tl

• Beyler mane nin normal 87 kartı otw sinden pahalı. Tamam ligler bitti eyvallah kartlara ilgi olmaz da. Kim de görsem 87 mane hep normal 87 kartı var pek otw ile oynayan yok. Statsları aynı halbuki fiyat daha pahalı normal 87. Kaçırdığım bişeymi var? :))

• quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

quote:

Ea tots , pazartesi günü belirttiğim gibi geldi ; messi ronaldo suarez nainggolan de gea mertens robben lewa gibi oyuncular bi tık aşağı inecektir fiyatlarda

Birşey soracağım şimdi ultimate sezon oyuncuları geldi satın alınabilir ve alınamaz diye de iki sbc çıkardılar şimdi biz yaptık diyelim en son açıklanan oyuncular içinden mi verecek Sezon oyuncusunu. Yoksa herhangi bir sezon oyuncusu mu verecek:)

her ligin tots oyuncuları dahil sadece son açıklananlar yok , çok karlı değil üzüleceğiniz coinleri yatırmayın o sbc ye biraz tuzak çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Beyler mane nin normal 87 kartı otw sinden pahalı. Tamam ligler bitti eyvallah kartlara ilgi olmaz da. Kim de görsem 87 mane hep normal 87 kartı var pek otw ile oynayan yok. Statsları aynı halbuki fiyat daha pahalı normal 87. Kaçırdığım bişeymi var? :))

price range yüksek , coin aktarıyorken fiyatlar futbine yansımıştır :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

quote:

her ligin tots oyuncuları dahil sadece son açıklananlar yok , çok karlı değil üzüleceğiniz coinleri yatırmayın o sbc ye biraz tuzak çünkü

Eyvallah kararsız kalmıştım 70k vardı

• Gold1 ödüllerini anca açabildim. İyi ki bekletmişim, tots hamsik ve tots neuer yakaladım. Oyun bitimine doğru paketler akıyor valla.

• Piyasa ne olmuş böyle ya?

• 
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.