Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balkan82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.537
Cevap
786
Favori
6.095.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter'ı yıkmışlar wl ödülleri gelmeyince saat 8 olmasına rağmen.
    ( saat değişikliğinden dolayı artık sbc, totw, wl ödülleri vs 9 da değil 8 de geliyor )
  • Beyler 4321 de rf pozisyonu için kimi tavsiye ediyorsunuz? if ya da sif mane mi? yoksa if veya motm walcott? veya bir başkası? F/p olayı göz önünde bulundurulmasını rica edeceğim :)

Edit:
    Bu arada haftalık ödüller geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 30 Mart 2017; 21:8:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet beyler paketlerden ne çıkardınız söyleyin bakalım ben 22:43 de açacağım rüyamda gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

evet beyler paketlerden ne çıkardınız söyleyin bakalım ben 22:43 de açacağım rüyamda gördüm

Sİf keane çıktı kayda değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 30 Mart 2017; 21:14:18 >
  • elde avuçta ne var çıkarıp bu kadroyu kurdum

https://www.futbin.com/17/squad/2756513

ne düşünüyorsunuz iş yapar mı
  • 4 sbc ve gold 1 paketi 2 tane en iyi oyuncu smalling sonraki oyuncular max 1-2k falan.

• Elemelerde hile mi var?

4 hakkım boşa gitti gol atınca da yiyince de attı yenik sayıldım

Edit: 1 maç bile oynamadan tüm hakkım bitti ag ea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 30 Mart 2017; 22:0:1 >
  • Yeni marquee matchups geldi. Kontrol edin.

• adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Büyük zarar oldu Keane... neyse sağlık olsun 8 tane almıştm bpl ye bir daha bulasmam

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Beyler 4321 de rf pozisyonu için kimi tavsiye ediyorsunuz? if ya da sif mane mi? yoksa if veya motm walcott? veya bir başkası? F/p olayı göz önünde bulundurulmasını rica edeceğim :)

Edit:
    Bu arada haftalık ödüller geldi.

Yokmu beyler tavsiye? Elim motm walcott a gidiyor... :)

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    ea bu işi düzeltmesi lazım bu ne böyle paketlerden iyi oyuncu düşürenler ne kadar şanslı olduklarının farkında mı acaba

@XaViEsTa size de bir şey çıkmadı yani
  • quote:

ea bu işi düzeltmesi lazım bu ne böyle paketlerden iyi oyuncu düşürenler ne kadar şanslı olduklarının farkında mı acaba

Youtuber olmak lazım hocam :) bir çoğuna adil olmayan şeklde peş peşe değerli oyuncu cıkıyor pack ler den. Bir ara bir youtuber ın 7.5k lık paket ten neymar + sanchez çıkardığını gördü bu gözler :)

• quote:

Hocam son 1 ay açtığım paketleri sayayım

suarez lig sbc si : 20 paket
    lacazette lig sbc si 20 paket
    son 1 ayda çıkan tüm sbcler 8x5: 40 paket

toplam : 80 paket

çıkanlar : 1 adet walker

gerisi çöp

bu paketlerin büyük çoğunluğu da büyük paketler mega felan
  • Bence herkez o saatlerde kutuları açtığı için içinden değerli oyuncu çıkma şansını düşürüyorlar. Bidahakine başka bir gün açacam bakalım
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Elite mi bitirdin hocam banada piszczek çıktı :( bu arada Mane daha iyi gibi wallcot ile bir kaç maç yaptım ama pek verim alamadım sattım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Büyük zarar oldu Keane... neyse sağlık olsun 8 tane almıştm bpl ye bir daha bulasmam

Gun içerisinde 36 k lari gördü keane zarar etmezsin wl ödülleri geldiği icin fiyati düşmüştür

• quote:

Orijinalden alıntı: JonSlow

Elemelerde hile mi var?

4 hakkım boşa gitti gol atınca da yiyince de attı yenik sayıldım

Edit: 1 maç bile oynamadan tüm hakkım bitti ag ea

Bende 4 defa finalde yenildim 3 defa da oyundan attı senin dedigin gibi.live chatte bağlanıp katilim Hakkı istedim veremiyoruz dedi

• Schalke - dortmund maçına 50 tane oyuncu almıştım. İçimizde patladı resmen. Şu maçı nasıl koymazsın ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIF firmino'yu CM deneyen var mı? atak yönü yüksek orta saha için herrşeyi mükemmel,hız,görüş,kısa pas,falso,şut,fizik,boy.
    Tek sıkıntı defans yönü, interception 42, orta saha çok ofansif kalır diye çekiniyorum. Şöyle bir kadroda kullanacağım.

https://www.futbin.com/17/squad/2760380
  • Bu hafta sonu maç yapmıcam ama gittim salak gibi 2 WL lik zarar ettim neredeyse

Ya gidip Pişkek aldım dün 2 tane akşamına TOT sızdırıldı Pişkek görünce millet panik satış falan filan

Ya maç yapmayacaksın niye gidip alırsın ki 2 tane Pişkek'i ya şu heriften acayip nefret ediyordum bir de zarar ettirdi
  • 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.