Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla 84 sbc çıkar belki diye ben aldım çok önceden riske girerim dersen al 2k civarına varsa fut birtfhday muhabbeti için sbc çıkabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Division oynamak wl de oynamaktan bin kat daha iyi. Hiç sinir stres yaşamadan 8 maç yaptım. Yenildiğim maçlar da oldu ama Wldeki gibi saçma sapan gollerle değil rakip hakederek kazandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

Beyler bütün takımı sattım 😀😀😀

150 170k civarı para var.

Cumartesiye kadar yatırım için

Tavsiye bekliyorum.

Tecrübeli arkadaşlardan.

Teşekkürler

Beyler tavsiye

Takımı büyütücem 😀😀😀

• İki hafta sonra wlde antrenman öğesi max 3 diyor valla hiç bişey anlamadım burdan ekmek cikarmi acep

• Ea'nin şu kane sevgisi nedir arkadaş. Ronaldo messi kıvamında resmen. Elimde sbc kane var hız dışında kötü olan bir tane özelliği olmaz mı arkadaş. Sut fizik kafa vuruşu frikik. Sbc kane böyle ise potm kane düşünemiyorum. Oyunda zirvelerden biridir herhalde. Pace severler dışında memnun olmayan bir kişi yoktur.

• Elimde satılamayan normal 85'lik lacazette vardı.Kullanmak için Fransa kadrosu kurdum.adam hakikaten efsane oynuyormuş.şimdi sbc lacazette görevini yapmaya karar verdim.Hatta ucuz kadroları yaptım yarıladım sayılır görevi pahalıya mal olan görevleri yapamadım coins olmadığından.Sbc lacazette kullananlar memnun mu peki ? Verilen coinslerin karşılığını veriyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızılsakal89 K kullanıcısına yanıt
    86 coleman beklere ataklarda geride kal talimatı verirsen çok iyi ama geçen hafta yaptığım gibi ataklarda ileri çık dersen ve oyunu bekler üzerinden oynamaya çalışırsan ofansif anlamda iyi olsa da defansif anlamda zayıf kalıyor çünkü geri gelemiyor. Rakipte neymar vs. varsa coleman geçen hafta kullandığım taktikte haşat oluyordu.

5 maç yerine if walker kullandım kat be kat iyiydi.

Azpilicueta boyu kısa olmaz diyordum ama oldu, 1 aydır kullanıyorum if david luiz ile beraber ve çok iyiler. 180-190 arası gezinir ama wl zamanı 220'lere vurur. Bilgin olsun.

Milner kullanmadım if marcos alonso yeterli geliyor.
  • evet etkiler,kadroyu paylaşırsanız, düzenleme tavsiye yapabiliriz. Mesela smalling luke shaw birleştirilir, shaw önüne ilkay, ilkayın yanına bundesligadan bir alman vs gibi. ama görmeden birşey diyemiyorum
  • Bugün xbox a geçtim. Arkadaş ben böyle bir altyapı görmedim be. Kota dolduğundan hız yerlerde. Ama 1 çizgi (kırmızı) olan maçlarda bile muhteşem akıyo. Ps4 de iken kotanın dolmadığı zamanlarda bile (normalde 50megabit hız var) 5 çizgi olan maçlarda her maç 10-15 kere takılma oluyodu. Hele şu son 1 aydır artık oynama isteğim kaçmıştı. Fakat xbox muhteşem gerçekten. Tek sıkıntı gamepad. L1 ve L2 tuşları biraz sert gibi. Ama alışırım heralde. Sadece fifa oynuyosanız kesinlikle xbox alın.

• Evet ikisi de 5yıldız ters ayaklı. Eriksen mükemmel bir oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

86lık LB Milner, 86lık RB Coleman ve 86lık STP Azpilicueta ile oynayan bu oyuncular hakkında fikri olan var mı nasıl bu oyuncular

Bence milner ingirteredeki en iyi sol bek cok iyi bindirmeler yapiypr

• Bu ilori ne olmuş öyle.Sbc haberini alınca 10 tane almıştım 5-6k dan sattım keşke bekletseydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

quote:

86lık LB Milner, 86lık RB Coleman ve 86lık STP Azpilicueta ile oynayan bu oyuncular hakkında fikri olan var mı nasıl bu oyuncular

+10 pace daha olsa oyunun en iyi beki olurdu ama bu hali bile çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

quote:

+10 pace daha olsa oyunun en iyi beki olurdu ama bu hali bile çok iyi

O zaman walker if ile 86lık milner ı alayım ilk özel kartlarım olacaklar

• milner çok iyi hem o kadar pahalı değil gayet iyi
  • Avrupa turu İspanya sbc sinden if lukaku çıktı gece gece çığlık attım ilk defa paket şansım kırıldı

• Arkadaslar bayernde neuer in yedegi ulreich var adam 1 k dan gidiyo su an sbc gelirse firlar ben biraz topladim ama risk tabi bu isler

• quote:

Ben milneri kullaniyorum mac baslayonca yedekten oyuna aliyorum orta sahaya kendisi tam bir tank

• Hocam sprint speed özelliği 70 olan Ada'mla bek pozisyonunda zaten biraz zorlanılır gibi geliyor banada o yüzden orta saha cok mantıklı ben aanholt if kullanıyorum bek olarak cok kotu sayılmaz

• 
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.