Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1689. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni guncellemeden sonra hep turk geliyor futta digerlerinin latency 1 yada 2 cubuk hep sizde de oyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef öyle online ayarlardan yakinimda ara secenegini deaktif ettim. Rahatim çok sukur. 3 cubuk oluyor ama baglantida sorun yok

• JacobTs kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bana da mesaj attı berabere biten maçtan sonra, korkak oynuyormuşum "x" ile çok oynuyormuşum kendimi geliştirmeliymişim, bende terbiyemi bozmadan cevap verdim korkak oynasak 4-3-3 (4) oynamayız dedim falan filan, bana div 2 maçında denk geldi

bu arada kafama takıldı sezonda eşleştirmeyi aynı klasmandan mı yapıyor yoksa alt klasman üst klasman eşleştirmesi oluyor mu bilginiz var mıdır bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

Sizin aglamanizi çekmek zorundamiyiz arkadaşım oynamayın o zaman adam gibi konuş artı olarak

bu varni34 denilen zat uzun süredir uğramıyor konuya , kayıp mı oldu noldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

Arkadaş bana da mesaj attı berabere biten maçtan sonra, korkak oynuyormuşum "x" ile çok oynuyormuşum kendimi geliştirmeliymişim, bende terbiyemi bozmadan cevap verdim korkak oynasak 4-3-3 (4) oynamayız dedim falan filan, bana div 2 maçında denk geldi

bu arada kafama takıldı sezonda eşleştirmeyi aynı klasmandan mı yapıyor yoksa alt klasman üst klasman eşleştirmesi oluyor mu bilginiz var mıdır bu konuda?

soruna cevap: div-1-2-3 birbiriyle eşleşme olsaılığı var diye biliyorum.

ilk yazdığına: bi adam bana korkak oynuyosun diye mesaj atsa akşama kadar gülerdim heralde cevap vererek güzelim zamanına yazık etmişssin üstad.

mesaj alımını kapatalı çok oldu . hatta arkadaş ekleme talebinide kapattım çünkü yenilen arkadaş ekleme talebine küfür yazıyor yada yenince geçmiş olsunnnn:))) falan yazıyor. yani çok enterasan milletiz vesselam. yani video oyununu bu kadar ciddiye almak sağlıklı değil valla. hepsini kapattım kafa rahat res atmış gibi valla, çıt yok . tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touch_of_sleep -- 23 Mart 2017; 9:22:16 >

• ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Son guncelleme sonrasinda kaldirdilar wl de

• candor35 C kullanıcısına yanıt
    Fiziği çok iyi bir orta sahaya göre çok hızlı uzaktan şutları 90 civarında çok kolay gol atılabiliyor uzaktan ve 5* skills var. Bence oyunda pogbanın üstüne orta saha yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    Vallahi dostum benden küfür etmemi bekledi herhalde arkadaş tarzım değil hiç bende bu tip kımıl zararlıları ile uğraşmayı severim :) farklı frekanstan girmek lazım böylelerine, sonra gazını alınca oda yumuşak bir üsluba döndü momentumdan falan bahsetti her taşın altından bu momentum çıkıyor Allah kahretsin bu momentumu :)
    bu arada bilgi için teşekkürler..
  • rhombeus R kullanıcısına yanıt
    lafı olmaz üstad.

ben arada açıp videodaki gibi combo yapıyorum çok nadirde olsa. fifa fut pişmanlıktır.
  • Beyler konsol da Hack yedim. Video kaydı aldım. Videoyu EA'e mail yolu ile ulaştırmak istiyorum. Mail adresini Hack ile ilgili olanı verebilecek olan var mı?

Video bu fut elemelerin de golü atıyorum. Karşı taraf maçı durdurup benim bağlantımı koparıyor. Anlık kontrol da ettim. Benle ilgili hiç bir sıkıntı yoktu.

Yani PC den Hack yüzünden Konsola geçtim. Burada da kurtulamadık. Bu haysiyetsizlerden

https://youtu.be/hUkZN41a9h8

• Arkadaslar fut brithday beklentksi hala var mi

• Arkadaşlar merhaba. Orta sahaya IF Lallana yı almayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir. 100K bütçem kaldı. Lallana şuan 90K değer mi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Şaka maka cuma geldi kadro yok Bu akşam ödüller verilince piyasa yine yükselecek .
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    hiç bişey çıkmaz hocam ondan istediğin kadar rapor et. wl gibi maçlar legal biti bitmedimi diye kontrol etmedikleri için boşuna ğraşmana değmez. başıma çok geldi. div 1 şamğiyonluğu verdim ben oyle kaç kere. lag switch yapıp yüksek trafik yolluyor sana senin modemi patlatıyolar. ağ hatası veriyor.
  • Fiyatlar artmaya devam ediyor akşam wl ödülleri geldikten sonra da daha da artacak anlaşılan. Ben de kadro kurmak için bekleyenlerdenim ancak sanırım zarar edeceğiz fiyatlar düşsün diye beklerken

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Beyler konsol da Hack yedim. Video kaydı aldım. Videoyu EA'e mail yolu ile ulaştırmak istiyorum. Mail adresini Hack ile ilgili olanı verebilecek olan var mı?

Video bu fut elemelerin de golü atıyorum. Karşı taraf maçı durdurup benim bağlantımı koparıyor. Anlık kontrol da ettim. Benle ilgili hiç bir sıkıntı yoktu.

Yani PC den Hack yüzünden Konsola geçtim. Burada da kurtulamadık. Bu haysiyetsizlerden

https://youtu.be/hUkZN41a9h8

aynısı gece başıma geldi.4-2 öndeyken şerefsizin biri yüzünden dnf yedim.Küfürün adını günah koymuşlar...

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Live Chatten konsolda internetim gitmediği halde dnf yedim diye yazın 2 tane premium gold paket verirler muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexaykutkiller

Live Chatten konsolda internetim gitmediği halde dnf yedim diye yazın 2 tane premium gold paket verirler muhtemelen

untradeable tabiki. ben çok istedim senin netin kötüden öteye gidemedik.
  • Girmem bir daha o şekil davranırlarsa
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bu hafta sonu bildiğiniz gibi lig maçları olmayacak. Bu sebeple Fifa Uluslararası eleme ve dostluk maçlarını dikkate alarak TOTW çıkaracakmış.

Bu şu anlama geliyor, bu hafta için otw kartlarına yatırım yapılabilir.

Ekteki linkte detaylı bilgi ve OTW lerin milli maçlarda oynama ihtimallerine ilişkin bilgiler var.

Göz atmanızı tavsiye ederim

http://www.futhead.com/news/otw-weekend/47/international-otw-weekend-week-27/
  • 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.