Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaşlı olarak söylüyorum boş yapmayın, futbol bölümü var orada dökün trollüğünüzü. Navarro'yu da rahat bırakın. Daha çok şey yazarım da yeri burası değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Arkadaşlar bu WL de bir değişiklik var, bugüne kadar ecel teri döktüren ilk maçından son maçına kadar rakiplerden eser yok. Az önce bir eleman geldi full toty 5 atıp yolladım ama dersiniz ki eleman elemeyi nasıl geçmiş. Ulan şerefsiz EA böle rakiplerde mi varmış WL de. Adamlar sıralamalı karşılaştırma ayarlamış olabilirler, yani başlarda çok basit rakipler aynı normal sezondaki klasman atlama gibi olacak ve güçlü rakipler galiiyet arttıkça gelecek belki de. Eğer öyle yapmış iseler adaletli olmuş yoksa her hafta anamız ağlıyordu.

Wl'de matchmaking sistemi var zaten ELO isminde. Galibiyet aldikca sizin kadar galibiyet almis rakiplerle karsilasirsiniz.

Yoksa binlerce oyuncu icinden 40 tane kotu oynayana denk gelme sansiniz yuksek olur, herkes de 40'a yakin win yapar. Sacma ve haksiz olurdu.

Ranki gosteren menude wl'yi hangi rankta bitireceginizi öngören bir bolum var biliyorsunuz. Oyun orada sizin hangi rankta bitireceginizi ongoruyorsa karsiniza da o rankta bitirecegini ongordugu rakipleri getirir.

Kisacasi wl'de mac kazandikca daha da zorlanacaksiniz. Olmasi gereken de budur. O yuzden cogu kisi her hafta ayni win sayisinda gidip gelir asai yukari. Bu zorlama sekli de daha guclu pahali kadrolu rakip gelmesiyle alakali degil, daha iyi oynayan rakip getirir karsiniza. Basari da kadroya degil, oyunu ve rakipleri ne kadar cozdugunuze bakiyor.

Yoksa ben rakipte ronaldo messi filan gordugumde rahatliyorum. Yuzde 90 rahat geciyor onlarla maclarim. En korktugum martial, musa, mane. Bunlarla oynayanlar simdiye kadar hic sekmedi yuzde 90 ve uzeri oyunun butun pisliklerini yapan tipte insanlar oldu. 2000'i geckin mactan titizlikle cikarttigim bir oran bu. Nokta atisi yani :)

Bunu öğrendiğim iyi oldu geceden beri neden birden skor alamıyorum artik diye düşünüyordum sebebi buymus meger. 20 macta 15 galibiyet aldıktan sonra ust uste 6 mac kaybedince ea bana momentum uyguluyor sanmıştım sagolun hocam bilgi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 18 Mart 2017; 5:43:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Beşiktaşlı olarak söylüyorum boş yapmayın, futbol bölümü var orada dökün trollüğünüzü. Navarro'yu da rahat bırakın. Daha çok şey yazarım da yeri burası değil.

katılıyorum bir kerede gerilmesin şu güzel ortam.

ne güzel ticaret muhabbeti dönüyor bi burası bi investing.com forumu.

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    Gomez tavsiye ederim. Cam de uzun süre kullandim

• Gold3 de kaldım bu hafta herhalde. Son 4 mac 3 galibiyet gerekiyor gold2 icin neyse bu da fena degil

• Güçlü bir mağlubiyet serisi seziyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    200 maç oynadıysam 5'inde anca çıkmıştır o penaltı oku.Ve rakipte böyle bir sıkıntı olmuyor sanırım.Fifa'nın bu seneki en büyük saçmalıklarından bu olay.Bildiğin haksız rekabet durumu var..

• quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Neden bu kadar pahalı?Pcde kabasele 5k

wl eleme koşulu yüzünden , 3 hafta önce foruma alınması için nacizane öneride bulunmuştum

3 gün sonra da maksimum 3.5 yıldız sınırı koymuşlar yine değerlenir mi kabasele
  • 2,5 milyon değerinde mevcut kadromu italyaya çevirmeyi düşünüyordum ne zamandır. Sizce bunun için en uygun zaman nedir bu aralar?

• quote:

Orijinalden alıntı: srknlr

Selam arkadaşlar kadromhttps://www.futbin.com/17/squad/2481012 budur. 500 k lık ne takviye yapabilirim?

Arkadaslar bi bakar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

bende kullandım ben yedder ile ama sorna sattım yeddi canıma . Kafa toplarında hiç yok 60 oldumu dakıka yedderi goremessın sahada Fekir'i aldım Motm buda iyi hoşta sağ ayagıyla topu stadın dısına atıyor sağ hiç yok. Şimdi onuda satıp griezman denicem

Ben griezman ben yedder cift forvet kullandim bir sure memnundum daha sonra griezmani cam mevkisine cektim dahada memnun kaldim. Sonra oyuna kizip herseyi sattim coinsleri sattim elimde kalan 3-5 k ile ticaret yapim zaman gecsin derken yine oyunun icine girdim dun lacazet gorevini yaparken paketlerden de gea cikti yari yariya getirmis oldum lacazeti iyiki yapmisim sizde tesvik ettiginiz icin tsk:)

• Şu kadroya 500k lık nasıl bir değişim uygulanabilir? Hamsik'i satıp 89 luk Mertensi cama koysam daha iyi olur heralde. Ucu ucuna yetiyor coin bu takasa.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Markisyo yerine İf bonaventura alirdim oncelike

• srknlr S kullanıcısına yanıt
    rooney yerine şuan biraz pahalı ama fiyatı yine 30k 40k bandına düşecektir kane sbc bitince if dele alli

koscinely yerinede if reid koscinely tam bir balon

• Arkadaslar forvette messi suarez ve ronalda elim de var.geri kalan yerler 2 milyonu gecmiyecek sekilde kadro onerirmisiniz.

• Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    senin yerinde olsam böyle birşey kurarım hem defansa fazla para bağlamazdım hemde IF manolas diğerlerinden çok daha iyi dostum.Parayı hücuma aktarmak gerek oyun istedi mi bir long shota gidiyorsun zaten istersen full toty defans diz.
    https://www.futbin.com/17/squad/2486196
  • Dostum Jorgensenleri sattin mi sen ? 18500 den falan koydum da hic satilmiyor 1 tane 20 ye satmistim aldigimiz gun icinde 17 tane var su an

Sattiysan kactan sattin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 18 Mart 2017; 12:12:36 >
  • d.gurcan kullanıcısına yanıt
    Koscielny den bende memnun değilim if reisi deneyim hocam roney yerine pogba mı 86 lık roney mi alsam çok kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknlr -- 18 Mart 2017; 12:24:57 >
  • srknlr S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle pogba hic dusunme

• Şu jorgensenleri toplayan arkadaş az bi müsaade ette yatırımlık biz de alalım. 14 e limit koymuşun belli, ben bırakınca 11500 e alıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.