Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.630
Cevap
784
Favori
6.098.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır oyun donuyor ve bi anda 10 kat hızlı devam ediyor. İnternet servisiyle konuştum download hızım 25 upload 5 mb hızında ping 11-13 arasında

Benim yaşadığım sorunu son zamanlarda yaşayan var mı ?
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı abi ya adil kullanım kotasıda işlemiyor ama aynen dedigin gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

2 haftadır oyun donuyor ve bi anda 10 kat hızlı devam ediyor. İnternet servisiyle konuştum download hızım 25 upload 5 mb hızında ping 11-13 arasında

Benim yaşadığım sorunu son zamanlarda yaşayan var mı ?

Baglantina bakmiyor o wifi ile baglaniyorsan kesin oluyor

Kablo ile baglanip oynaman lazim yoksa bende de oyle devamli

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

Ben kullandım gayet iyi hız,bitiricilik,hava hakimiyeti güç herşey var st ronaldo, toty suarez,motm zlatan ve st sanchez den sonra oyundaki en iyi 5-6 forvetten biri bence auba dan daha iyi.

Katiliyorum Auba 96 pace olunca iyi duruyor ama Lewa cok daha hizli bence oyunda yani abartmayayim da farki goremedim

Normal Lewa yi kullaniyorum baya atiyor top sakliyor tam isime yarayan adam zaten ama haftaya if veya totgs almayi dusunuyorum

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle ben wifile bağlanıyorum biraz ondanda ama ps4 e gelen yeni güncelleme ilede wifi sıkıntıları var ps4 te
    Geçen offline maçta wifi bağlantım kopmuş gibi oyundan attı. Ağı kaybetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 17 Mart 2017; 20:01:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam maci almak uzreyken ea beni oyundan atti. Ayrica maglup sayildim. O sinirle bir sonraki macida kaybettim. İyi basladigim wlde 8de 4 galibiyetle gidiyorum :(

• Vardy lukaku uyumlumu

Arkalarınada, ericcsen

• quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

21 MART FIFA Yıldönümü kutlaması yani tam irlanda sbcleri bittiği zamana denk geliyor.

Hangi oyunculara yatırım yaptın kardeşim?
  • kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt
    if infrom, sif second inform, tif third inform demek hocam. parayı nasıl kazanırsın adamı ucuzdan alıp pahalıya satıcan borsa gibi, koordinasyon derken kimya diyorsan o önemli. navarro üstadı tkaip et güzel tüyo verir ticaret için kimi almak satmak laızm. türkçe site konu burda işte

çok genel sorularına bu kadar cevap verebildim valla.
  • 19 dan martial alanlar satsın 24k ya vurdu kısa gün karı.
  • bende fut birthday e elimde nakitle girmeye çalışacağım alım fırsatları verebilir bedeva packler gelirse fiyatlar biraz düşer 10 gün sonra satarız. nakit bulundurun elinizde pozisyon kaybetmeyin bence.
  • Siz bu onlinedan nasil zevk aliyorsunuz yav millet bebe gibi sürekli pres yapiyor doğru durust futbol oynanmıyor

Buna ragmen 82-11-9 sezon geçmişim. Ama futbol zevkini alamıyorum

• Ya ben pl player of the month daki harry kane i almak istiyorum

Harry Kane i çok seviyorum untradable ama yine de kadromda görmek istiyorum

Bu oyuncuyu almaya calısmak aşağı yukarı ne kadar tutar?

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Ya ben pl player of the month daki harry kane i almak istiyorum

Harry Kane i çok seviyorum untradable ama yine de kadromda görmek istiyorum

Bu oyuncuyu almaya calısmak aşağı yukarı ne kadar tutar?

280 - 300 k civarı
  • Algenthor kullanıcısına yanıt
    Çok para yaaa

84lük H.Kane ile devam

• kızılsakal89 K kullanıcısına yanıt
    Benim de kadromda görmek istediğim oyuncu tam pivot santrafor görevi görebilecek özellikte. Gerekirse coin satın alıp almayı düşünüyorum.
  • Yatirimlarimiz yatti yine city liverpool maci icin stok yapmistim elimizde kaldi hepsi

• 50 70 k arası premire lig forveti önerisi olan varmı 4 3 3 (4) oynuyorum ortaya merkez santrafor
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    if oyuncuların pek fazla değer kaybedeceğini zannetmiyorum hatta geçen yaptıkları gibi saat başı sbc getirirlerse çok çok değerde kazanırlar gibi.
  • Arkadaşlar bişey soracam kredi kartıyla fifa points alan varmı içinizde hayatım boyunca hiç para vermedim böyle şeylerede acaba 200 points alınırmı sizce 5 liramıydı
  • 
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.