Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.445
Cevap
785
Favori
6.092.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence topla 24 25 minimum gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav daha acemiyim..1. Kumeden cikmadim.herkes hizli adam koymus dumduz gidip gol atiyor.kaleciyle bile gol atan var ne kadar sacma oyun arkadas

• ugurokusun kullanıcısına yanıt
    bencede.
  • St. Patrick's day bir hareket getirdi markete ama coin paketlerinden herkes sikayet ediyor zarar ettik diye.

FUT Birthday market crash beklentisini okudugumdan beri sadece tuccarlik yapiyorum, oynadigim iki 11 disindaki herseyi satip sonra yukselebilecek iki uc sey alip yine satiyorum vs. Hatta yanlislikla yatirimlik Irlandalilarimi bile sattim :)

Sansima bahtima MM'dan cikardigim bir NIF Messi var. 880-900k arasi piyasasi var su anda. Bir tek cesaret edip ona dokunamadim. Cok ahim sahim bir oyuncu olmadigim icin aslinda cok da hakkini verebildigimi dusunmuyorum.

Ama elimdeki herseyin toplam degeri zaten 1,25m civari. Messi'yi de satmak riskli geliyor.

Ne dersiniz?
    Satayim mi tutayim mi? Satarsam da yerine RW almam gerekecek FUT Birthday'i beklemeden: SIF Salah, IF Cuadrado vs. ayarinda.
  • fut birdthday ne zaman? ve neden market crash beklentisi var ?
  • vanquish192 kullanıcısına yanıt
    1.25m ticaret için yeterli bir miktar ama ben olsam messi yide satardım iyi fiyata. Market crash dediğimiz olay gerçekleşirse zaten messiyi sattığın fiyatın daha aşağısına alman mümkün olacak. Gerçekleşmezse de sattığın paraya geri alırsın en kötü. Ben bu aralar çok maç yapmadığım için kesin satardım tutmazdım elimde tabi bu benim fikrim.
  • Bu yeşil irlandalılar bence 15e kadar düşecek,sbc lerini bir kez yapabiliyorsun tekrarlanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wl ye katılmayı düşünmüyordum fakat akşamki vurgundan sonra bir takım yapıp katılma kararı aldım. Takımı bu şekilde oluşturdum elimde de 120k coins kaldı. Alman ligi tecrübesi olan arkadaşlar sizce hangi oyuncu yada oyuncuların yerine daha iyilerini almalıyım bu parayla çok kararsız kaldım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

pazartesi olacak diye okudum forumlarda çok sayıda paket yayınlanacak onda dolayı fiyatların düşeceğini düşünüyorum

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

arkadaşlar kadrom bu
    60k falana kurmuştum.

Birde İF oyuncu almak istiyorum
    Siyah kart diyorsunuz galiba.
    Alışveriş için 😉😉😉

Remy de oluyor forvette.

Yedekler
    Kosta walcott valencia mertens clichy
    Calleon thiago
    Musa.

Tavsiyesi olan.

Futta yeniyim.

20k bi param var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 17 Mart 2017; 10:8:2 >

• Carsamba ve dun aksama kadar 5000 e aldigim carrasco'lari 6900 satiyordum simdi markete baktim 3000 alan yok neden fiyati bukadar düştü diger oyuncularin da fiyati dustu mu elimde daha 50 tane var

• Defansın zayıf hocam Smalling öneririm baya bi toparlar orayı @GnCfNrLi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurokusun -- 17 Mart 2017; 10:6:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

elinde kante olan varsa satın 32 bine almıştım 46 bine sattım birde 83 lük ben arfa bugün 1000-1500 arası satılıyordu varsa alın 9-10 a satarsınız

Ben arfa neden o kadar para edicegini düşünüyorsun

• Beyler elimde ronaldo, sbc laca ve 600k var. Kadro önerisi yapacak arkadaşlar varsa çok memnun olurum. İlla la liga veya fransa la liga karması olmak zorunda değil. Lacayı maç başlayınca sonradan da alabilirim yani. Teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurokusun

Defansın zayıf hocam Smalling öneririm baya bi toparlar orayı @GnCfNrLi

Kimi yedeğe çekeyim.

Orta saha yeterlimi.

• GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    Valla hangisini daha kötü buluyorsan onu yedeğe çek o sana kalmış. 20k var dediğin için bişey demek istemedim ama orta saha içinde mo ramsey yerine Rooney ya da Dembele Moo ya da Eriksen alırsan çok fark eder kadron.
  • market crash ne demek arkadaşlar
  • Beyler bu haftanın derbileri neler olur ?..moskova derbisini ve..olympycos-panatihanakos... başka tahmin var m beyler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Zola -- 17 Mart 2017; 10:22:29 >
    arka 4lü zayıf hocam. sen oraya bi if sokratis çak. ilk hedefin arka 4lüyü düzeltmek olsun.

zamanla alaba boateng if piscek alırsın. para kazanınca. sif forsberg düşünebilirsin sanches yerine.
  • Merhaba arkadaşlar

Sergio Agüero mu? Son (86 MOTM) mu?

Bende Agüero var memnunum ama Son iyise onu alayım diyorum. Weak Foot u 5 miş
  • 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.