Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , Rasit82 , Bedikurt23 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
172.603
Cevap
786
Favori
6.097.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar kastık kendimizi.Bana para edecek Bayern.den Thiago ve Costa çıktı.
  • ispanya liginde ön libero arayışında olanlar varsa diye yazayım, 86'lık N'zonzi çok iyi, her kafa topunu alıyor, omuz koydumu yıkıyor, yorulmuyor. 86'lık casemiro'dan daha iyi ve daha ucuz olması da cabası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundesliga sbc si yatırım yapmak mantıklı mıdır ? Şimdiden her takımdan birkaç oyuncu alsak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı bana da oldu live chatten yazdım 2 tane premium gold pack yolladılar ve baş çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamayip MM'i yaptim. Ne kadar ipe sapa gelmez adam varsa cikti.
  • Arkadaşlar bu kadroya önerileriniz nelerdir acaba ?
    30k Bütçem var

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar bu kadroya önerileriniz nelerdir acaba ?
    30k Bütçem var

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Orta sahada ben Wolfsburg Draxler kullandim cok memnun kalmistim 84 rated. Ama Renato'nun yerine degil, Renato ciddi derecede katki veriyor.
    Sag forvet icin de Dembele tavsiye ederim, upgrade ile 80 olmustu o da.
  • St Ronaldo ile Lw Ronaldo arasında forvette oynayacaklarını varsayarsak çok büyük bir fark olur mu? 1.2m fazla harcamaya değer mi?

Kullananlar olduysa önerilerini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: enabest

https://www.futbin.com/17/squad/2384019

Boyle birsey nasil?

Forvette Lacazette, Cam de Tolisso(85) varyasyonlari olabilir. Sol aciga ucuza martial alip o parayi orta sahaya da harcayabilirsin

Teşekkür ederim hocam, zahmet edip kadro kurmuşsunuz. Gayet iyi görünüyor.

@bobadilla

Hocam teşekkürler tavsiyeler için biraz baktım sanırım Almanya'dan vazgeçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 14 Mart 2017; 11:23:55 >
  • Arkadaslar dün nerdeyse 5 konu hakkinda sizlerden fikir istedim hicbirine cevap veren olmadı lutfen su soru benim icin onemli ona gore hareket edicem.

Sizce normal Ronaldo ve messi almak istiyorum ama onlarin yerine baska oyuncularinin o paralara if sif veya tif kartlarini almak mi mantikli.

• Angel 83 A kullanıcısına yanıt
    Ronaldo konusunda oynamadığım için birşey diyemicem ama messi kullandığım en iyi RW.Oyun içinde CAM yaparsan orada da mükemmel iş yapıyor

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Çok iyi anlıyorum sizi emin olun birçok kişide sizinle aynı şekilde düşünüyordur. Bu hafta oynadığım 40 maçın en az 10'unun sonunda rakipten mesaj geldi bir 10 tanede karşıya ben mesaj attım. İnanın hiçbirisi sen ne biçim oyuncusun tarzında ters birşey yazmamış benim attığım mesajlarda dahil bunlara. İnsanlar artık kabullenmiş yarısı oyun seni veya beni kazanmam seçti buna yapılabilecek birşey yok şeklinde yarısında bağlantın nasıldı diye sordu. 40 maçtan sadece 1 maç karşı rakip bana nefes aldırmadı hakkını teslim etmem lazım maç boyu bir tane etkili atağım olmadı müthiş bir baskı kurdu tebrik etmek ve o savunmayı nasıl yapıyorsun demek için mesaj attım geri dönüşü ne oldu biliyormusunuz "Hiçbir fikrim yok normalde iyi savunma yapamam bana oyun yaptırdı o savunmayı" dedi karşısı.

Bu işi profesyonelce veya profesyonel net bağlantısı ekipmanı ile yapmıyorsanız emin olun geldiğiniz gold1-2 seviyesi benim açımdan elite seviyeyle aynı. Elbette içimizde elite kazananlar var ancak bizim şartlarımızda olduklarını pek düşünmüyorum( yanlış anlaşılmasın oyuncu seviyesi açısından söylemiyorum vakit açısından bizden daha uygun olup mesela geceleri oynayıp daha stabil bağlantıda maçlar yapıyordur). Ben şahsen gecelerinde oynamayı denedim bağlantı gündüze göre çok daha iyi ama 40 maç yetişmiyor mümkün değil benim için.

Birde şunuda ekleyeyim geçen cuma günü maç aramayı kapattılar. O sırada girip normal sezon maçı oynadım Tottenham ile Div 2 ligindeyim. Şu oyundan hiç bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. Bağlantı akıyor oyuncular anında reaksiyon veriyor savunma yapmak çok daha kolaylaşıyor. Fut champions modunda şu ana kadar en iyi 3 seviye sarı bağlantı alabildim çoğu maçımı 2 bar ile oynuyorum ancak en iyi maçımda bile sezon modu akıcılığını alamadım. İnanın akıcılık sağlansa en az 3-4 galibiyeti daha alabilirim buda elite demek nerdeyse ancak oyun buna müsade vermiyor. Bağlantının en akıcı olduğu saatlerde oynamaya çalışsam 40 maçı yetiştirmem mümkün değil. 2-3 saniyelik gecikmeylede olacağı gold2 veya en iyi gold 1 demek ki deyip artık kendime eziyeti bıraktım. Çünkü Ea firmasının oyunu güzelleştirmek adına bir çabası yok. Dedicated serverlarda maç yaptırıyorlar inatla bu kadar şikayete rağmen. Daha ödül ve cuma sbc günleri akşamları normal sunucuları kaldırmıyor oyuncu satamıyorsunuz yoğunluktan donuyor her şey. O durumda fut champions maçı yapabilmek ne mümkün. Ee cuma akşamı serverlar yoğun cumartesi akşamı serverlar doluyor haftasonu çünkü millet oyun oynaması lazım 40 maç yetiştirecek. Pazar herkes dalıyor tüm gün sıkıntılı. Birde oynadığınız oyunlarda yeri geliyor sadece rakibe karşı değil oyununda mağlup edilmesi gerekli. Dolayısıyla şu şartlarda gold 1-2 seviyesini yapan gerçekten iyi oyuncudur.

Kısacası sizede tavsiyem kendinize çok sıkıntı vermeyin. Tabi herkes kazanmak ister hele ki öyle maçlar oluyor en az 10 gol atmanız gerek ama 1-0 yeniliyorsunuz anlattığım şartları göz önüne alırsanız elbet insanın sınırını zorluyor, o kadar vakit harcıyorsunuz karşılığını almak istersiniz ama bir yerde oyun bize senin sınırın bu diyor zaten. Bir dahaki hafta 20k ilk kadroyla oynayın yine alacağınız galibiyet 18-23 civarlarında olacak. Bunu geliştirmenin söylediğim şartlar olduğu sürece pek mümkünatı yok. Ea denilen firmanında bunu değiştirmesi pek mümkün değil. Sıkılmayın alabildiğinizde keyif almaya bakın.

Biraz uzun oldu affedin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Angel 83 A kullanıcısına yanıt
    Ben de Sol da Ronaldo Sağda Messi var :) Tavsiye ederim. Depay Allahın izniyle Çarşamba Ronaldo olur :)

Şaka bir yana illa Ronaldo yada Messi alacaksan. Ronaldo - Bale daha etkili olur.

• SteeLs kullanıcısına yanıt
    Fark olmaz, lw ronaldo al lf yap, st olarak oynat

• vanquish192 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler, Defans ve kaleci için önerileriniz var mı ?
  • SteeLs kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle degmez LW alip oyun ici ST'ye cek daha iyi.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hayallerimi süsleyen kadroyu kurdum sonunda. Bakalim hakkini verecekler mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynx1907 -- 14 Mart 2017; 13:16:56 >
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Stoperde Sokratis (Dortmund) kalede Faehrmann (Schalke) aklima gelenler.
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    sommer'in isterse 99luk kartı çıksın , boyu 183 santim.
  • lynx1907 kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce aynı senin kadroyu hayalim diyerek kurdum. 2 güne topuklarım kıçıma vura vura BPL'ye geri döndüm.

• 
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.