Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.098.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 70 tane casco , maıdana ve quıntero stokladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesugeiKhan -- 13 Mart 2017; 21:46:30 >
  • Buyuk odul disinda mm yapmamak daha mantikli artik. Eldeki oyunculari satsak mm e uyan paketlerin verdiginden 10 kat daha yuksek coins birakir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnat ettim bu son marquee sbc'yi son gün yapıp, sbc bittikten sonra paketini açacağım. Kısa dönemli sbclerin hiçbirinden kar edemedim şu zamana kadar. Bir elin parmağını geçmez şu sbcden paket olarak ekmek yiyen. Sırf fifa coinslere çöküyor bizim. Sbc yi yapıp, iyi bir şey düşüren lütfen caps atsın.
  • Beyler denk gelen var mı bilmiyorum geçen hafta yatırım için Asenjo 84 almıştım 20-30 tane sattım şimdi açtığım her paketten asenjo 84 çıkıyor kafayı yiycem

• Bu fc dallas niye habire sbc'ye geliyor hey allahim yarabbim dunya kadar takim var mac var yazik be

• Cok kar etmesemde bu sbc ler bana cok kolay geldi 1 oyuncu transfer etmeden hepsini yaptım .

• ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Ben SBC lerden Hazard ve Willian ı çıkarmıştım ama totalde harcadığım coin daha fazladır.O yuzden artık SBC yapmıyorum. SBC ye uygun oyuncu elimde varsa satıp geçiyorum.Böyle daha karlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianooo

Cok kar etmesemde bu sbc ler bana cok kolay geldi 1 oyuncu transfer etmeden hepsini yaptım .

Oyuncu biriktiriyoruz zaten sbc ler icin isin zorlugu kolayligi orasinda degil. Mm yapmak yerine ayni adamlar satilsa cok daha yuksek kar birakiyor, full quicksell ayip verilen tum paketlerde. Heleki elinde hic oyuncu olmayan yeni baslayan biri anca 30-40k arasi harcar mm i bitirmek icin min. Verdigi paket degeri toplam 90k goya ama 9k lik donus alamiyor cogu oyuncu.

• Harry kane yapmaya degermi oynayan var mi lutfen fikir verirmisiniz

• ZekarBey Z kullanıcısına yanıt
    Siz nasil oynatiyorsunuz bende yapmayi dusunuyorum .

• Bu eleman geçen hafta totw tutturmuştu

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

İnat ettim bu son marquee sbc'yi son gün yapıp, sbc bittikten sonra paketini açacağım. Kısa dönemli sbclerin hiçbirinden kar edemedim şu zamana kadar. Bir elin parmağını geçmez şu sbcden paket olarak ekmek yiyen. Sırf fifa coinslere çöküyor bizim. Sbc yi yapıp, iyi bir şey düşüren lütfen caps atsın.

Oyun ilk çıktığı zamanlar 2 kez Vardy (120 k falan ediyordu o zamanlar), smalling vs çıkmıştı. Yaklaşık 150 - 180 k coins olmuştu elimde sonra ticarete dökünce o parayı yürüdüm gittim zaten şimdi 2.8M var.

Son zamanlardaki SBC'lerden TIF Isco (400k) ve IF Koulibaly (120k) çıktı.

Jumbo Premium Pack ve üstü kalitede paket veren SBC'leri yapmaya özen gösteriyorum.
  • obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    Umarım payet gelir. Maçın ilk yarısında buraya yazmıştım otw kartını alabilirsiniz diye.Ben de 2 tane almıştım. Bakalım nolcak

• Keita 86 yı Cam da oynatan varmı performansı nasıl
    87 sommerde fena duruyor😀 Bpl kurdum ama bundesligadan vazgeçemedim😀 Kursammı diyorum gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 14 Mart 2017; 0:35:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lewandowski SBC'si ne zaman gelecek ? Bundesliga olan
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    var hocam bende cam oynuyor.

osuruk kesiyor. o kadar.
  • Ultimate Team WhatsApp grubumuz 13 kişi oldu. Katılmak isteyenler PM yoluyla iletişime geçebilir

• spongebob55 kullanıcısına yanıt
    Aynen doatum ben de sayende 2 tane almistim 90 dan bugun 125 er den sattim.

• Sizce normal messi veye Ronaldo almak mantikli mi yoksa o fiyatlara herhangi bir oyuncunun if sif veya tif kartini mi almak mantikli.

• enabest E kullanıcısına yanıt
    Şu an 140k lardan da satılıyor. Ama kararsızım totwun açıklanmasını bekleyecegim sanırım ben

• 
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.