Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Surfing with the Alien Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 maç yaparsanız 11 chemistry gelir her adam için 1 chemistry

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Beyler EA canlı yardıma nasıl baglanıyoruz ?

Google-ea chat live-platform oyun sec-technical support yap- chat live .. böyle olmasi gerekiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Beyler elimdeki tüm parayla güzel bir kadro kurmak istiyorum. Bütçem maksimum 1 milyon.
    Şu takımları oluşturdum ama çoğu futbolcuyu hiç denemedim.
    4-3-3 / 4 oynayacağım ama kaliteli cam bulamazsam 3 cm'li taktiğe dönebilirim. En önemli kısım orta sahanın sağlam olup, oyundan düşmemesi.

1- İspanya:
    https://www.futbin.com/17/squad/2382536

Kaliteli kanatlar pahalı olduğu için dembele monte ettim fakat biraz defans hattı zayıfladı gibi. Kanatları bale-carrasco yapıp sadece ispanya kadrosu ile defansı güçlendirmek de ihtimaller arasında.

2- Almanya:
    https://www.futbin.com/17/squad/2382394

Cam bulamadım, siyah keita oynar sanırım olmadı 3 cm şeklinde değiştiririm.

3- İtalya;
    https://www.futbin.com/17/squad/2382465

Higuain'le hiç oynamadım hoşuma gitmez ise başka forvet koyabilirim diye biraz bütçenin altında tuttum kadroyu.

Yorumlara, alternartif kadrolara açığım (ingiltere hariç)
    Bir de kadro kurmak için en uygun zaman nedir ?

keita yerine cam motm thiago olabilir skill çok iyi ama 90 dakika oynayacak güç yok yedek olarak sif forsberg alabilirsin.Keita cm olarak daha etkili olur.Sokratis için de sif öneririm.
  • önerilerinizi bekliyorum genel olarak,birde sizce mavi Dembele alınır mı 100k civarı?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Tottenham Milwall maçında altı golde üç gol ve bir asist ile oynayan ve maçın oyuncusu seçilen Son a MOTM kart gelir mi acaba sizce? Eski MOTM kartının fiyatları düştü ben de zararına sattım ama gelmezse fiyatlar tersine artıp elimizde patlar mı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuOstar -- 13 Mart 2017; 15:47:31 >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    https://www.futbin.com/17/squad/2384019

Boyle birsey nasil?

Forvette Lacazette, Cam de Tolisso(85) varyasyonlari olabilir. Sol aciga ucuza martial alip o parayi orta sahaya da harcayabilirsin

• Oyun birşeyleri ayarlıo Allah raız olsu bugün wlde son 9 maçım kaldı. 3 galibiyet yetiodu. 6sı ı yenildim son 3 maçı kazanabileim son maçtada dk 80 de 3-1 yeniodum. 3-3 oldu uzatmada yenebildim😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Kante ve Sanchez takımların en büyük düşmanları, adamlar pas özürlüler. Senin yaptığının bir benzerini yaptım bende akşam Depay alıcam kadro tamamdır.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 13 Mart 2017; 16:30:53 >
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Tolisso'nun 83 lük kartıyla çok maç yaptım gayet memnundum fakat bi eksisi var staminası kötü 70 den sonra bitiyor adam ama çok çalışkan ayrıca ortalarda ceza sahasına gir talimatı verin çok kafa golü atıyor ben cavaniyi aldım bu arada bi deniyeyim zaten bu 2. kadrom beğenmezsem tolisso ya geri dönerim ama 85 liği alırım kesin yalnız fiyatı bana çok yüksek geldi yeni çıktığı için mi acaba? Kadrolarımıda koyuyorum tavsiyelere açığım EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Beyler kafamda bir plan var şu anda 2.5 milyon eden kadromu satıp aşağıdaki kadroyu kurmak. Momentum yer miyim, bu kadro hakkında yorumlarınız ya da önerileriniz neler paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herkese keyifli oyunlar.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Beyler kafamda bir plan var şu anda 2.5 milyon eden kadromu satıp aşağıdaki kadroyu kurmak. Momentum yer miyim, bu kadro hakkında yorumlarınız ya da önerileriniz neler paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herkese keyifli oyunlar.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Beklere bu kadar para bağlamak yerine 88 Mertens almanı tavsiye ederim , fark yaratır. Salah da turuncu Salah olsun.
  • 91 kane nasil oynayan arkadaslardan fikir alabilirmiyim sizce yapmaya deger mi

• lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkürler. 88'lik Mertens ST onu LF olarak oynatırsam kimyası düşecek. O nedenle 87'lik ile kaldım. Bekler konusunda dani alves ve sandro'nun düz kartlarını deneyebilirim ilk olarak haklısınız.
  • rhombeus R kullanıcısına yanıt
    Tolisso 85 ligi dun 220-225 arasi satiliyordu duser diye bugunu bekledim su an bid ile 253 e gitti. Umarim aksama biraz duser

• quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Hocam cevabınız için teşekkürler. 88'lik Mertens ST onu LF olarak oynatırsam kimyası düşecek. O nedenle 87'lik ile kaldım. Bekler konusunda dani alves ve sandro'nun düz kartlarını deneyebilirim ilk olarak haklısınız.

https://www.futbin.com/17/squad/930702

Bu kadroyla geçen hafta 29 yaptım. İtalya bence gayet güzel.
  • Arkadaslar 88'lik Icardi deneyen oldu mu tavsiye eder misiniz 60/70k civarina? Yoksa 89'luk Higuain alip geceyim mi?

Mertens - Gomez - Messi findik boy ileri uclusu cok dayak yiyor. Calcio A ve Arjantinli biraz daha ayagi yere saglam basan birini istiyorum. Gomez'in bitiriciligi de dusuk bir forvet icin.
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam kalede Hart yeterli geliyor mu? Ben şu anki kadromda courtois kullanıyorum gayet memnunum ama Hart'ı bilmiyorum, sağ ve sol beklere düz alex sandro ve dani alves alacağım sanırım ilk etapta. Ama tabii ki sizin kadronuzu yapma şansım yok bütçem sadece 2.4 milyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurokusun

Aynen hocam bu görevi başka türlü yapma şansın yok malesef umarım paketten iyi bişeyler çıkarda uğraştığına değer. Şimdiden bol şans.

eyvallah hocam bakalım brezilyayı yaptım tarayıcıdan eve gidince ayarlıycam kolombiyayıda senin videodan yaptım 94 kaldı bunada gir çık mı yapıcaz :)
  • Yok beyler valla yok taktik falan yalan ya

Yine geldim 19 galibiyete 8 mac kaldi

Adam feb 2017 de kurmus takimi beni yeniyor

Kadrosu iyi olan december 2011 adama oyle komik goller atiyorum ki uzuluyorum resmen haksizlik diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Mart 2017; 17:57:42 >
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    Yetmiyorsa gir çık şart
  • 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.