Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben PC'de oynuyorum ilk defe weekend league katıldım.25 maç hakkım gözüküyor pc'de mi böyle oluyor 40 diye biliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömrümü yedin be wl sosyal hayat filan bırakmadın ortada.yine bi cuma akşamı ve yine insanlara hastayım diyerek koşa koşa eve geldim son 1 aydır neden böyle oldum bende bilmiyorum halbuki biliyorum yani yarım saat sonra sinir krizleri geçirip oyunu bırakma teşebbüsünde buluncam

• fut hizmeti şu anda yüksek bir sunucu trafiği yaşıyor.lütfen daha sonra tekrar dene :((((( hay Ea senin sunucularına tüküreyim
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Vodafonenet çalışanlarına göre ülkemizin baglantilarinda sorunlar varmış. Site bulunamamasi ve bağlantı kopmalari yaşamasının sebebi buymuş. Tabiki Fut için aramamistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

Arkadaşlar ilk önce Weekend league de olay kafanızda bitiyor. Yapacağınız şey çok basit sakin oynamak, paslaşmak. Vardy, Musa tarzı forvetlerle bir yere varamazsınız. Ortalama oyuncuları yenersiniz o kadar. Kadromu paylaşayım.
    https://www.futbin.com/17/squad/2162341 <-------- 1
    https://www.futbin.com/17/squad/2162493 <-------- 2

Benim oynayış tarzıma gelirsek tamamen pasa dayalı ve sakinliğe odaklı. Şimdi şöyle birşey de var bu oyunda ne kadar iyi olursanız olun herzaman saçmalıklar olabiliyor ve önüne geçemiyorsunuz. Tamamen kendiniz kontrol edemiyorsunuz oyunu o noktaya gelemedi bence daha.

ST - Boy uzun, güç yüksek, bitiricilik iyi. Kimya olarak hunter veya hawk

Cam - Boy uzun, güç yüksek, 80 pace+, pasları 80+. Kimya olarak pace ve pas arttıran

RW LW - 90+ pace, şutları 75+ gerisi önemsiz

2 CM - Medium/High tercih sebebi, Medium/Medium diğer tercih, High/High en son tercih. Önemli olan 70+ pace, def 70+, pas 70+ gerisi önemsiz. 1. tercih Kante olması gerek.

2 CB - Bu oyunda Smalling gibi bir defans yok 1. tercih bu. Baily, Koscielny, IF Reid 2. tercih. Medium/High 1. tercih.

LB RB - 80+ pace 75+ def gerisi sizin tercihiniz.

gelelim custom taktik olayına.

Şimdi burada tamamen sizin oynadığınız oyun stiline bağlı olarak birşeyler bulmanız veya kendiniz yapmanız gerekiyor.

Benim oynayış stilim tamamen Cam - RW - LW - CM ler arasında dönüyor. ST orda bitiricilik için ve top saklamak için duruyor. Kesinlikle koşturmuyorum herzaman boş alanlara pas atarak oyunu açmaya çalışıyorum.

Benim custom taktiğim 70-50 o , 65-35-55 o , 65-55-35 c

Taktik olarak 4-3-3(4) herzaman bana daha iyi gelmiştir. 4-1-2-1-2(2) diğer iyi taktiklerden. Çoğu kişinin 4-3-2-1 kullandığını da görüyorum ben şahsen tavsiye etmem ortasaha ve forvetler arasında çok boşluk oluyor. Cam gerek bence her taktikte.

Önceki mesajımda yazmıştım en fazla 33 win aldım ama top 100 girebileceğimi düşünüyorum. Yenilgilerimin hepsi bronze dan çıkarken oluyor nedense Oynamak isteyen olursa psn ekleyebilir fikir alışverişi yapabiliriz.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hocam niye tek kaleci kullanmıyorsun? hem yedekler kontenjanında +1 açılmış olur. yapacağın tek şey 10 maçta bir kaleciye 200 coinse alınan fitness basmak.

• Potm ne zaman belli olacak? Lukaku gelecek diye belcikalilari depoladim, patlamam insallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Potm ne zaman belli olacak? Lukaku gelecek diye belcikalilari depoladim, patlamam insallah.

10 mart.

everton,bournemouth,anderlecht,verthongen,mirallas,kompany,courtois 200klık kim varsa depoladım geçen hafta sırf 50-60 küsür tane tielemans almıştım potm kane gelmedikçe patlama ihtimalimiz yok

• JesseBeckh kullanıcısına yanıt
    Pes te olduğu gibi maç ekranı içinden yapılmıyor galiba. Ayarlarda profil oluşturup maç ekranından sap analog ile seçtim ben.

• Fifaya tekrar dondum.90 level hesabim gecen sene sonu banlanmisti.ea live chate ulastim acarlar belki diye.beklemedeyim.

11 levellik bir hesabim var ve onla dun gece starti verdim..

Gelelim konuya:

Bu sene coins kasmanin yolu nu baslik olarak verirseniz sevinirim.henuz 9. Ligdeyim rare gold ingiltere kurdum bile.coins boslar sagolsun.

Iyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Beyler bu aylık ödüller için her hafta katılım şart mı?

Bir de kaç galibiyete hangi ödülü aldığımızı yazan bir yer var mı?

mart ayında 82 galibiyet gold ( 3 inform ) , 120 galibiyete (11 inform )

Hocam, bir dahaki sbc Alman ligi mi olur?

bunu tahmin etmesi çok zor ama bence almanya ve suudi arabistan ligi olacak
  • "Altın paketlermiz kan olduu tayfunnnn"

Hiç bir halt çıkmıyor promısyon paketten ya..20 tanesinide denedim

• Çoğunun dediği gibi ea kim isterse o kazanıyor maçı böyle rezillik yok gol olması gereken pozisyoz imkansız gol olmuyor bir de net penaltı verilmiyor bu penaltı olayı ilk defa geldi başıma çıldırmamak elde değil

• Gunaydin,

Murru ve bittante de taban fiyat 2300-2400 lere , padoinde 2700 lere yukselmis. Tavsiyemle 2000 altina alip pisman olanlar su an satarsa zarar etmezler.

Ben dun transfer llist te yer acilsin diye 10 tane murru yu 2500-3000 den koydum gece 6 tanesi 3k dan satilmis.

Paraya cok ihtiyaciniz yoksa ozellikle padoin ve bittante (cagliari deki) yi sonuna kadar bekletin.

Bundan sonraki liste fiyatlarim,

Murru: 4000-4400

Padoin: 5400-5800 olacak.

Bittante(cagliari) nin yeni karti cikmadigi icin sonuna kadar beklemek lazim

• Beyler çünkü sbc den bale çıktı...Satmak istiyorum bekleyeyim mı yoksa fiyatı 500 den koyayım mı pazara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cümleten herkese günaydin iyi hafta sonlari diliyorum.

Şoyle bi skinti yasiyorum sğk adam bulamadim, kanteyi pek sevmiyorum yolayabilirim onun haricinde diger oyuncularimla ciddi anlamda bağ kurduk hepsi kalici :D kaldim sabahtan beri bakiniyorum fikri olan varmidir ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: JesseBeckh

Cümleten herkese günaydin iyi hafta sonlari diliyorum.

Şoyle bi skinti yasiyorum sğk adam bulamadim, kanteyi pek sevmiyorum yolayabilirim onun haricinde diger oyuncularimla ciddi anlamda bağ kurduk hepsi kalici :D kaldim sabahtan beri bakiniyorum fikri olan varmidir ?

Motm fekir olabilir

Cam if ben yedder denemelisin

• Arkadaşım al di maria bak keyfine sağdan içeri gir yapıştır gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

Çoğunun dediği gibi ea kim isterse o kazanıyor maçı böyle rezillik yok gol olması gereken pozisyoz imkansız gol olmuyor bir de net penaltı verilmiyor bu penaltı olayı ilk defa geldi başıma çıldırmamak elde değil

Hocam o bir şey mi. Kaleci ile karşı karşıya kalacakken rakibin sarısı olan oyuncusu arkadan kaydı hakem faul verdi aha dedim kırmızı geliyor baktım sadece uyarı verdi. Bu olay 80. Dakika oldu 85 de golü yedim ve maç bitti. Daha bunla bitse yine iyi. Top ceza sahası dışı auta giderken kalecim kendi kendine o çizgiye doğru açıldı topu rakibe atti rakip ortayı boş oyuncuya yaptı ve kaleci zaten kalede yok golü attı maçı bitirdi. Basmadigim üçgen tuşunu kıracaktim. Resmen oyunun sadece %10 kontrolü bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

Çoğunun dediği gibi ea kim isterse o kazanıyor maçı böyle rezillik yok gol olması gereken pozisyoz imkansız gol olmuyor bir de net penaltı verilmiyor bu penaltı olayı ilk defa geldi başıma çıldırmamak elde değil

Az önceki maçımda 2 dandik şut çekti, 2-1 yenildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 4 Mart 2017; 12:44:15 >
  • Transfer listesi gonderebilecek var mi cikamiyorum menüden 70listem suan da . Psn .JacobTs61 sif kaneyi alacaktim bid yarışıyordum ya :(

• 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.