Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1050 fifa points vardı sıfırlanmış şaka gibi valla başına gelen varmı acaba
  • 3 mac 3 yenilgi yine basladik 81 lik kadroya 87 geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

1050 fifa points vardı sıfırlanmış şaka gibi valla başına gelen varmı acaba

edit sorun düzeldi
  • Beyler 3'lü ortasaha kimyalarını ne yapıyorsunuz? 3'ünü de shadow yapsam mı :)EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Arkadaşlar enabest in önerisiyle 1700 den 15 20 tane murru topladım.Bir kaç kişi daha toplarsa 1700 civarından 15 20 tane.Haftaya forumca elimizde 100 civarı murru olur gümüş kart olduğu için piyasada çok ve pazar fiyatını kolayca biz belirleriz

• Arkadaslar ilk defa katılım hakkı kazandım da wl şu an başladı mi ? Maçlar için başlangıç ve bitiş tarihi saati nedir

• xxride kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar hala dusuk. 2000 altini temizlemek lazim. Murru , Padoin'in alternatifi. Ikisini de fixlemek lazim. 100 falan rakam degil bende zaten 60-70 tane murru var.

Murru icin 4000 ustu satis makul. Padoin min 5-6 k etmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Arkadaşlar enabest in önerisiyle 1700 den 15 20 tane murru topladım.Bir kaç kişi daha toplarsa 1700 civarından 15 20 tane.Haftaya forumca elimizde 100 civarı murru olur gümüş kart olduğu için piyasada çok ve pazar fiyatını kolayca biz belirleriz

8 adette bende var :D
  • Trotta yaktı beni yaktı, galiba pahalıya toplamışım.
  • 1 dk once bidle 1000 ve 1100 den iki padoin dusurdum. Hemen al piyasasi 2k zaten.

Padoin

Murru

Bittante (cagliari deki)

Bu adamlarin bidlere dikkat

Fiyatlar konusunda aceleci olmayin , kimse sbc ye pahali takimlarla baslamaz. Once para getiren ucuz takimlari yapacaklar.

Keske su sbc higuain 92-93 falan olsaydi. O zaman 8-10 k lari konusuyor olurduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enabest -- 3 Mart 2017; 16:48:54 >
  • 2 aydır bugünü bekledik.Elimde şimdi 20 paket var umarım sağlam bişeyler çıkar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• gokhturk G kullanıcısına yanıt
    Evet başladı. Her hafta Cuma sabah 10 dan başlayıp pazartesi sabah 10'a kadar 40 maç hakkınız var. 18 galibiyet veya üzeri alırsanızda eleme oynamadan diğer hafta için katılım hakkı kazanırsınız.
    İlk defa giriyormuşsunuz başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

Hocam Eriksen boşuna sorma Nif if sif tif bütün kartları PL için en iyi CAM al keyfine bak

De Bruyne ile 86 lık arasında kaldım :)

hocam 2-3 gün kullandım şut pas anlamında çok etkili ama parasının hakkını vermiyor gibime geldi gece sattım.jesus daha etkili geldi bana :)

86 Eriksen aldım ilk maçında uzaktan füzeyi gönderdi. Jesus aldım ilk maçında hattrick, diğer forvetleri unuttum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: grkn.bzn

Zenit derbisi gelecek diyorlar ama tabi kesin gözüyle bakamıyoruz

Bana da öyle geliyor hocam, ben depoladım oyuncuları bakalım. :)
  • Beyler bu aylık ödüller için her hafta katılım şart mı?

Bir de kaç galibiyete hangi ödülü aldığımızı yazan bir yer var mı?

• selamın aleykum arkadaşlar,

yeni başlayan benim gibi ibirne tam olarak nasıl bir yol çizmesini önerirsiniz ?

çok fazla bilgim olmadığını da hesaba katarak anlatırsanız çok sevinirim...
  • Bpl takımlarıma karşı oymamaktan kusacağım geldi.10 takımdan 9u bpl. Ula başka takım kuran yokmu oyunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sanchezin 88 forvet kartıyla oynayan var mı nasıldır ? Bir de bu karnenin 81-83 arasında çok fark var mı ?

• Umut235 U kullanıcısına yanıt
    88 SLF ile oynuyorum. Bazen çok çok Eksta işler yaparken bazende saç bal yoldurabiliyor. Ama genel olarak memnunum

• Altın yükseltme yaptım tamda alman ligini bozdammı aetık diodum. 😀
    [simage]
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    [/simage]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.