Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SoldaTr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yes.
  • Rust Cohle W. kullanıcısına yanıt
    Evet, division ingilizcesi onlarin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle W.

Arkadaşlar çok basit bi sorum var. Bu div1, div2 diye forumda bahsedilen şey KLS(Klasman) değil mi? Yani 1. KLS=Div1 mi oluyor?

evet hocam division :) önceleri fifa ingilizceydi çoğumuz alıştık :)
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam eyvallah :) Bende 4-5 aydır oynuyorum div3'e çıktım ama hala çok iyi oynamıyorum gibi düşünüyorum. Acaba KLS'dan sonra mı DİV'e geçiliyor diye düşündüm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkn.bzn

quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Arkadaslar gece nihayet calcio a sbc geldi. Hala uyanmayan saticilar var.

Murru, Padoin, bittante gibi oyunculari 2000-2500 alti denk getirirseniz alin. Padoin rare zaten, bittante de calcio b ye transfer pldu yeni karti cikmiyor. Cagliari deki kartina bakin.

Bu kartlar min 5-6 k dan satilacaktir 1-2 hafta icinde.

Seni dinleyip aldık bi kaç tane umarım patlamayız, tavsiye için saol:)

bende bittante aldım inşallah patlamayız ::D
  • hayırlı cumalar arkadaşlar.

bu hafta wl de kanser olmamanız dileği ile.

vurduğunuz gol olsun diyorum.

• Bu hafta hayırdır hiç haftasonu Ligi paketlerine isyan eden olmadı yada ben mi görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenit derbisi gelecek diyorlar ama tabi kesin gözüyle bakamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

Kendine güvenen arkadaşlar psn ekleyebilir, hemen hemen her hafta 30win aşağısına düşmüyorum. Şuana kadar en fazla 33 yapabildim. Çok rahat ilk 100e girebileceğimi düşünüyorum ilerleyen haftalarda. Challange istiyorsanız veya fut champions da nasıl daha fazla win alınır öğrenmek isteyen varsa anlatabilirim bildiğim bütün taktikleri. Fifa 2009 dan beri oynuyorum

Dostum herkes her şeyini paylaşıyor burda...Bir nevi aile ortamı gibi burada anlatabilirsin...
  • aguero nasıldır arkadaşlar önerirmisiniz ?
  • Su 2 kadro ya sahibim div 2 den hızlı bir düşüş ile aniden div 4 de soluk aldım sizce ne gibi iyileştirmeler yapmalıyım 100 k gibi bir bütçe var.

• Kardeşim bence tek bir kadro yap. Benim 4m'lik kadrom var bi tane. Ama bi tane

kondisyon olayı canımı sıkıyor benim o yüzden 2 kadro ile oynuyorum.
  • Anladım kardeşim. Ben senin yerinde olsam pazardan takım kondisyonu toplardım 1.100-1.200den. Ortalama üç galibiyete 1400 coin veriyor zaten. 3 maçta bir kondisyon çaksan yeter

• quote:

Kendine güvenen arkadaşlar psn ekleyebilir, hemen hemen her hafta 30win aşağısına düşmüyorum. Şuana kadar en fazla 33 yapabildim. Çok rahat ilk 100e girebileceğimi düşünüyorum ilerleyen haftalarda. Challange istiyorsanız veya fut champions da nasıl daha fazla win alınır öğrenmek isteyen varsa anlatabilirim bildiğim bütün taktikleri. Fifa 2009 dan beri oynuyorum

Battlefield ten beri ekli arkadas bende fifa istatisliklerini takip ediyorum wl de surekli elit oldugunu goruyorum, gayet basarili bir oyuncusun dostum tebrik ederim.

Kadronu paylasirmisin benim de o kadar param var

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rust Cohle W. -- 3 Mart 2017; 11:49:47 >
  • quote:

Özellikle kullanıyorsan Custom Taktiğini ve talimatlarını paylaşır mısın?
  • Napoli roma derbisi için tonelli szney depolamıştım. Sbc. Çıkmasa bile fiyatları ufakta olsa artmış sbcden dolayı😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toty iniesta şuan hangi civarlarda gidiyor? Ve kroos mu yoksa iniesta mı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirecburnuCakali -- 3 Mart 2017; 13:26:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.