Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.630
Cevap
784
Favori
6.098.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wendell iyi ama atiyorum 89-90 fitness ile baslarsa 2. Yari patliyor bir bek o kadar cabuk patlamamali

Tabi almanya da cok secenek yok Alaba alacaksin paran varsa ki vardir

Sagda ise Lahm var ama yavas kalabilir Pişkek en iyisi gibi kotunun iyisi iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lewandowski aldim beyler Nif

İlk 2 mac gol atamadim zaten 2. Macta oynamadi . 3. Macta ise hat trick yaptim . Adam yikilmiyor resmen belki rakip defans yapamadi gerci Div1 deyim ama iyi top sakliyor Lewa

• quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

yaklaşık 2 ay önce şöyle bir analiz paylaşmıştım değerlendirenler köşeyi dönmek üzere

Arkadaşlar şu an forumlarda 2 lig SBC'sinden biri geleceği konuşuluyor biri İtalya biri Almanya.
    iki ligi sizler için ve kendim için inceledim çünkü eninde sonunda bu 2 lig gelecek
    eğer Calcio A SBC'si gelirse .

uzun -orta yada kısa vade için şu 4 takıma yatırım yapmanızı öneririm

Empoli; Takımda sadece 1 tane altın stoper var (76 Costa) 1 tane Sol bek var 63 bronz Dimarco
    1 tane sol kanat oyuncusu 73 gümüş Pasqual ve 1 tane sağ kanat oyuncusu gümüş 72 Thiam var bunları marketten silmemiz gerekiyor

Palermo: Takımda 6 tane stoper var 1 tane sol bek var sağ bek yok. tonla orta saha oyuncusu var. büyük ihtimal 3-5-2 taktiği ile gelir alternatifi olmayan tek pozisyon sol kanat oyuncusu Embalo ve 2 tane bronz kaleci bunları tüketmemiz gerekiyor

Sampdoria: Takımda tam 10 evet yazıyla on, rakamla 10 orta saha oyuncusu var. büyük ihtimal 4-5-1 yada 4-4-2 taktiği ile gelir.
    (1-8-1 taktiği ile de gelebilir bilemedim şimdi )
    3 stoper var bunların ikisini toplamak iyi bir yatırım olur ama daha ilginç kısmı Takımda sadece birer tane sol ve sağ kanat oyuncusu var
    Sol kanat gümüş (74 Dodo) bu arkadaşı Dodo kuşu gibi hemen tüketmemiz gerekiyor ben 15 tanesini aldım bile geriye sadece markette 18 tane kalmıştı ( onlarıda size bıraktım :D )
    sağ kanat oyuncusu altın (78 Praet) bunuda bitirmemiz gerekiyor.

Crotone; Takımda 7 merkez orta saha 3'er tane sol ve sağ kanat oyuncusu var en kısır bölge sol bek ve sağ bek gerçek hayatta 4-3-3 ve 3-4-3 taktiği ile oynuyorlar
    tavsiyem sağ beklere yönelmek ikisi'de gümüş (sampirisi ve Rosi) Raiting sorunu yaşamamak için onları silmemiz gerek

eyorumlamam bu kadar diğer arkadaşlarında fikirlerini belirtmesi halinde işimiz daha kolay olur

Almanya için başka zaman yazarım artık

Dostum sana güvenerek praet topladim 600 700 den 40 civari umarim taktik kanatli gelir sampdoria nin

• gduman G kullanıcısına yanıt
    Savunmada hummels çok ağır kalır orta sahada renato herkesle anlaştığı için illa bayernden olmasına gerek yok en iyisi boateng sola kesinlikle alaba para yoksa if hector

• Süper bir görüş tebrikler hocam

• italya sbc geldi ama higuain için bence değmez...
  • Kendine güvenen arkadaşlar psn ekleyebilir, hemen hemen her hafta 30win aşağısına düşmüyorum. Şuana kadar en fazla 33 yapabildim. Çok rahat ilk 100e girebileceğimi düşünüyorum ilerleyen haftalarda. Challange istiyorsanız veya fut champions da nasıl daha fazla win alınır öğrenmek isteyen varsa anlatabilirim bildiğim bütün taktikleri. Fifa 2009 dan beri oynuyorum
  • İtalya SBC gelmiş piyasa yükselmeden yumulun..

• Magnesium kullanıcısına yanıt
    Anlat dostum dinliyoruz 😊

• 1.5 ay önceitalyadaki 12 takımı tamamlamıştım bunlar içinde palermo da vardı geçen cavani sbc si çıkınca @Bafilli nin uyarısı üzerine 17 palermo oyuncusunu 100 k ya satmıştım. Higuan sbc sini 91 geleceğini duymuştum ama inanmamıştım.Roma 35 k lık paket veriyor ben kadroyu 11.25 k ya kurdum getirisi 21.5 oldu bence romayı yapın.

19 takımı tam 140 k ya bitirdim palermo yu da 44 k ya bitirdim toplamda 184 k harcamış oldum, bitirince 25 k geldi nakit olarak benden 169 k çıkmış oldu

18 paketi açtıktan sonra 169 k dan geriye sayınca higuan bana en fazla 50 k tutar gibime geliyor belki bedavaya bile gelebilir , kuruşuna kadar bilgilendireceğim.

Eğer italya ligi oynamıyorsanız veya italya oynayıpta coin durumunuz çok yoksa kesinlikle yapmayın 91 lik higuan için değmez , ben önceden yatırım yaptığım için karlı oldu

Tabi bir de bütün takımların neredeyse her oyuncusunu aldığım için her takımdan 5-12 oyuncu arttı onları da karla satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 3 Mart 2017; 7:32:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

De Bruyne almayı düşünüyorum da Eriksen daha iyi diyenler olmuş.

Ben Bruyne'ü alıp hemen sattım hiç bana uymadı. Ama 87 eriksen ateş ediyor :)
  • Beyler 3'lü defans oynuyorum. 3 oyuncuyuda shadow yapsam olur mu sizce ya da 3 lü defans kimyası nasıl olmalı :)
  • Arkadaşlar çok basit bi sorum var. Bu div1, div2 diye forumda bahsedilen şey KLS(Klasman) değil mi? Yani 1. KLS=Div1 mi oluyor?
  • Arkadaslar gece nihayet calcio a sbc geldi. Hala uyanmayan saticilar var.

Murru, Padoin, bittante gibi oyunculari 2000-2500 alti denk getirirseniz alin. Padoin rare zaten, bittante de calcio b ye transfer pldu yeni karti cikmiyor. Cagliari deki kartina bakin.

Bu kartlar min 5-6 k dan satilacaktir 1-2 hafta icinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

Hocam Eriksen boşuna sorma Nif if sif tif bütün kartları PL için en iyi CAM al keyfine bak

De Bruyne ile 86 lık arasında kaldım :)

hocam 2-3 gün kullandım şut pas anlamında çok etkili ama parasının hakkını vermiyor gibime geldi gece sattım.jesus daha etkili geldi bana :)
  • Twitter da @fifarenderz serie a japon ligi sbc lerini önceden duyurdu helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Arkadaslar gece nihayet calcio a sbc geldi. Hala uyanmayan saticilar var.

Murru, Padoin, bittante gibi oyunculari 2000-2500 alti denk getirirseniz alin. Padoin rare zaten, bittante de calcio b ye transfer pldu yeni karti cikmiyor. Cagliari deki kartina bakin.

Bu kartlar min 5-6 k dan satilacaktir 1-2 hafta icinde.

Seni dinleyip aldık bi kaç tane umarım patlamayız, tavsiye için saol:)
  • grkn.bzn kullanıcısına yanıt
    Dostum haftalardır bu SBC yi bekliyorum. Şu an elimdeki adamları satışa sunmadım hatta sana bahsettiğim fiyat aralığında o adamlardan alım yaptım. Ortalık durulunca yüksek fiyattan satacağım. Tolouse daki silverlar gibi 10-20 k lardan olmasa da 5-6 k lardan rahat gidecektir en kötü 3-4 lerde de satabilirsin 1 hafta içinde. Keşke daha iyi bir Higuain verseydi. Sif ve Tif kartlara göre zayıf kalmış.
  • gokberk77 kullanıcısına yanıt
    Linktekileri denedim hocam teşekkürler. Etkili bir kontra taktiği gibi geldi bana. Baş belasi, dirsek dansı yapanların sitilinde oynamak da istemiyorum açıkçası :) Formasyon ve özel taktikleri daha ayrıntılı karıştırmak gerekli anlaşılan. Bu denemelerle klasman düşmek istemiyordum.

Bir de şöyle bir sorun çıkıyor denemelerde. Karşılaştığın rakiplerin oyun stilleri farklılık gösterdiği için öğrenme ve alışma süresi de uzuyor. Hiç olmadı eski taktiğe döneriz, genelde 15puanda kalıyordum. Bir maç kazanırız elbet sonunda.

• 
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.