Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meskalin33

Alaves sağ bek Vigaray Hemen Al fiyatı 35k olmuş. Bid ile 2500-3000k arası 20 tane topladım 5 tanesi 30K'dan hemen al ile satıldı

Nasıl artıyor aldığın futbolcu renkli karta mı dönüşüyor ?
  • şuan merkette alejandro gomez 85 lik hiç gözükmüyor, 83 lüğü dün 15 k ya kadar inmişti şuan 23k ya çıkmış elinde olan varsa satsın akşam ödüller gelince yine düşer fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPl var fiyatlar artar dedik yok düşüyor akşama paket açılıcak iyice düşer . Bundan da kar edemedik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodolante

Hocam boz kadroyu derim nacizane nedeni bu kadro ingiltere kıytırık 15 k lık takımlarıyla bas edemiyo ingilizlere en güzel cevabı almanlar veriyo oyunda yada gına gelmediyse ingilizler malesef oyun italya kadrosu altyapısında değil alternetif kadro derinliği yok italyada malesef

Evet geç te olsa cevabı gördüm hocam hakikaten haklısın 600k'lık İtalya kadrom Vardy gördü mü sapıtıyo :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poiraz -- 16 Şubat 2017; 11:43:17 >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    co-op
  • quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

co-op

Dün bi kaç maç denedim co op default da evet sanki 43" inç e 1.5 metre mesafede oturma ya göre en iyi kamera açısı bu gibi duruyor :) custom yapıp sliderlarla en iyisini bulmaya çalışmak lazm şimdi

• IF Mane hakkında ne düşünüyorsunuz, oynatmak için alacağım ama bu upgrade olayında fiyatı artar mı düşer mi? Ciddi düşüş falan olacaksa hiç almayayım.

Şu an fiyatı 83-84 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvagor

Abi Allah aşkına şu mantığı biri açıklasın bana:

Higuain 92 if kartı 500 küsür bin, otw si 450 bin. Ne alaka yani.

Bulabildiğim tek açıklama Higuain ve Mane için.

If kartlarının fotoğrafları daha güzel ve kart gold. Siyah kart yerine onu alıyor millet :)
  • MERHABA ARKADAŞLAR BİRŞEY SORACAĞIM PS STORE DA SATILAN FİFA YEŞİL PAKETLERİ NERDE KULLANABİLİORUM TRANSFER PAZARINDA KULLANAMIORUM DİMİ SADECE PAKET ACILIO
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    İyi karta benziyor ama staminası yerlerde.
  • arkdaşlar 2 tane tif icardi aldım upgradeler ne zaman açıklanır acaba,

geçen sene şubat 5 gibi açıklanmıştı

• Arkadaşlar şuan bundesliga oyuncularına yatırım yapmalı mıyız ? Malum wl den dolayı

• şu ticaret mantığına bi kafam basmadı arkadaş. Şuna kafa patlattığınız kadar gerçek hayatta ticaret yapsanız zengin olursunuz :D

SBC leri tahmin edip çıkabilecek challenge lere mi kasıyosunuz. bunu anlarım da, bazıları youtube da video yapıyo. diyo ki bu hafta şunun piyasası yükselecek bu düşecek. Neye Göre??? kime göre??? nedir noluyor :D
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi oyunlar burada oluşan ortam gerçekten yardımlaşma anlamında çok güzel işler çıkardı şimdiye kadar.
    Benimse şöyle bir sorum olacak elimde sbc eto ve if wesley (86) var ancak bu ikisini kullanarak şöyle güzel bir kadro kurayım dediğim zaman işin içinden çıkamıyorum.
    Sizlerden ricam 4-3-3 şeklinde oynamak istiyorum sağ-sol forvetli 3 cm olan versiyon ile baana buna uygun 100k ya kadar bir kadro kurmamda yardımcı olabilir misiniz?
    Karma olur önemli değil ancak süperlig ağırlıklıda olabilir yani hertürlü fikre açığım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Bu gruba 3 4 ay önce denk geldim o gün bi sbc tavisyesi vardı elimde az para vardı önerileri dinleyip aldım. İyi kar bıraktı. 3 4 ay içinde 1m coinse yakın para kastım ticaretten bu senenin sbc görevleri sağolsun. Maç oynayarak para gelmio bu oyunda ticaret şart yada TL yatıracaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-3-3(4)te cmlerden 8 numara oynayana hala uygun bir adam bulamadim. Kadrolarimin birinde ilkay var ondan memnun sayilirim, digerinde fabregas var ama kondisyonu cabuk bitiyor. Rooney onerir misiniz cmye yoksa para biriktirip yaya toure mi aliyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otw kartlarının bazı if'lerden daha düşük olmasının sebebini ben de anlamadım bi türlü, otw kartlarında mevki değiştirilmiyor mu acaba sanmıyorum da çok saçma cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

4-3-3(4)te cmlerden 8 numara oynayana hala uygun bir adam bulamadim. Kadrolarimin birinde ilkay var ondan memnun sayilirim, digerinde fabregas var ama kondisyonu cabuk bitiyor. Rooney onerir misiniz cmye yoksa para biriktirip yaya toure mi aliyim ?

Şu ana kadar benim en verim aldığım orta saha kurgusu

Kante eriksen toure

Toure enteresan bir şekilde skora da çok katkı yaptı, ben çok memnunum

• Futta

kurzawa-koscielny-varane-carvajal

Defansım var, enteresan bir şekilde oyuncular birbirine giriyor, durdurk yere yan yana gelip açık veriyorlar. Aynı diziliş, custom tactic ile Türkiye kadromda oynuyorum, defans taş gibi. Online sezona girip bir takım seçip maç yapıyorum, aynı taktik talimat vs, yine hiçbir sorun yok.

Kimya 10 bu arada hepsinde. Takım kimyası 100.

Niye iyi olan fut kadromda böyle bir sorun oluyor? Momentum dedikleri bu mu oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 16 Şubat 2017; 14:23:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Shadow rooney var bende müthiş oynuyor. Cm

• 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.