Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 14901491149214931494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En güzel ozelestiriyi sen yaptın hocam farkında olabilmek güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

[simage]
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    [/simage]

Martial kaçtan gider acaba abartmasalar bari

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    mane tam bir canavar olmuş. Upgrade alınca ne olacak acaba?
    Param olsa alırdım şuan :S
  • Gomezimi 19 dan sattim bu baya iyi olmus bakalim 50 ye falan alabilcek miyiz?

• Otw maneyi 220e almıştım2 hafta önce 140a görünce çok pis sövmüştüm bu hafta 500ü bulur heralde

• cighost kullanıcısına yanıt
    Herkez bpl oynuyor abarttırlar onu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu WL tablosundan hiçbişi anlamıyorum. 2 haftadır düzenli katılayım da şu aylık ödüllerden alayım dedim, ama anlamadım bu ayın kaçncı haftasını oynuyoruz. 200 maç üzerinden gibi bişi okudum, o halde ben 1 haftayı kaçırdım mı? bu ne salak bir tablo ya çok mu zor 5. ay 2. hafta gibi birşeyler yazmak. Ödüllerden de birşey anlamıyorum. Diyeceksiniz bu adam salak, arkadaş mühendis adamım valla gıcık oluyorum bu EA ' in sunum şekline... Millet forumlardan ordan burdan siteden okuyor nedir ne değildir, oyunun içinde bana herşeyi gösterebilmesi lazım. İnşallah kalkar seneye bu WL denen şey.
  • cighost kullanıcısına yanıt
    600k en aşağı diyorum

• Keane güzel değerleri var reide alternatif olabilir fiyatı pek pahalı olmaz herhalde

• Reyiz kullanıcısına yanıt
    dün tüm paramı icardiye gömdüm 87 lik upgrade için ,satıp aslında alsammı 83 lüğünden çok memnumum aslında 50 k ya vermezler bence

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum. Bugun wl takilmak icin olan turnuvada iki mac yaptim ilkini rahat kazandim cok rahat oynayarak. İkincisinde 2-0 geriye dustum hic sinir yapmadim yine rahat oynadim ve 3-2 kazandim. Normalde gol yedigim an sinirleniyorum paldir kuldur atak yapmaya calisiyorum yine gol yiyorum sonra. Sabirli oynayinca daha verimli oluyor

• Coini hangi siteye satıyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Butland tam bir kova.Sürekli uzaktan gol yiyor.Gelen geçen gol oluyor.Lütfen düzgün bir kaleci ismi verin bana

Uzaktan sutlar bu sene asiri kolay ve gol oluyor. Tamam zevkli uzaktan vurmakta sutu 65 70 olan bile asabiliyor uzaktan. Bir macta eriksen ile 3 tane yayin civarlarindan gol attim

• Alejandro gomez alınır. 83 ü bile çok iyidi. Dybala gibi olmuş mübarek😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liglerin en standart kadrolarını koyup tavsiye beklemenin mantıgi nedir çözemedim çünkü her pozisyonda daha iyi oyuncular mevcut oyunda

• Şaka gibi hummels siyah kartını sattım daha gelmez buna diye 114 k dan dün.şimdi 205k !!!! 2 haftadır yedekte duruyordu ulan adalet mi sans mı ne bu

• Şimdi çıkardım ağlıyorum 2 saat sonra çıksa if

http://i.hizliresim.com/BvVy5j.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GvnPhoenix -- 15 Şubat 2017; 19:23:27 >
  • Kadrom bu şekilde önerisi olan var mı ? Fut champ elemelerinde üst üste finalde elendim ne eklenebilir ?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diop. -- 15 Şubat 2017; 20:25:56 >
  • Bu sene kalecileri uzaktan şutlara göre değerlendirmek biraz hatalı olur bana göre.Çoğu zaman belli noktalardan hakem'le bile şut çekilse gol oluyor.Aynı şekilde R2 plase şut'la belli noktalardan gözünü kapat vur gol olsun.Sanırım oyunda bol gol olup zevkli olsun diye yapmışlar bunu...

• Kardeşim ben bir ürün aldım ve bu üründen doğan memnuniyetsizligi oyuna ait platformda belirtiyorum. O zaman aldığım sıfır arabadan memnun kalmazsam Kudüse ağlama duvarına gideyim ya da yine yeni aldığım ve memnun kalmadığım telefon için. Olayın sakinlik ile alakası yok. Ben laptopa oraya buraya cola şu dökülünce bile olan oldu deyip öylece duran adamım. 4 0 yenildigim maçlarda oldu. Ama dedim rakip bariz üstündu kalesine bile yaklastirmadi. Beni bahsettiğim olay bizlerin saatlerce görev, ticaret uğraşıp +200 k kadrolar yapıp 1 saat uğraş gerektiren kadrolara karşı doğan olumsuz duruma ithafen. Hayır 10. Klasmanda filan değiliz. Üst klasmanlar bariz zor. Buraya gelen adam iyi kötü bir kadroya oyunda bir yeteneğe sahip. Ama karşına 10 gümüş bronz bir Musa gelince ne sakinliğin ne kadro kalitesinin gram önemi kalmıyor. Benim memnun olmadığım durum bu. Ağlayacak olsam duvar değil bir çift meme bulurum.

• 
Sayfa: önceki 14901491149214931494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.