Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkjn

Dün aksam 12 den beri 85 son almaya çalışıyorum alamadım... Autobuyerler çekiyor anında başka açıklaması olamaz çünkü iyi snipe attığımı düşünüyorum. Pes ettim artık, alınmıyor.

snipe yöntemi hakkında bilgi verebilir misiniz? ps4 üzerinden mi yapıyorsunuz, companion veya webapp'ten mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

Gold 3 bitirdim pjanic vardy ile kapattım toplam da 100 K civarlarında kazancım oldu :))

azmış. kaç saat harcadınız. ben h.sonları piyasa hareketlenince sözleşme satarak bir günde o kadar kazanıyorum. üstelik arada seasons oynuyorum. wl'e katılamamakla çok şey kaybetmiyormuşum.

çok zamanımı almadı diye düşünüyorum 10 maçım kala bırakmak zorunda kaldım sadece son gece oldukça fazla oynadım o kadar :)

wl katılıp gold 2 3 bitirenler için gayet güzel coins bence
  • s.a arkadaşlar hafta sonu fut paketleri ödülleri daha gelmedimi bana gelmemiş nerden aliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Gold 3 bitirdim pjanic vardy ile kapattım toplam da 100 K civarlarında kazancım oldu :))

azmış. kaç saat harcadınız. ben h.sonları piyasa hareketlenince sözleşme satarak bir günde o kadar kazanıyorum. üstelik arada seasons oynuyorum. wl'e katılamamakla çok şey kaybetmiyormuşum.

çok zamanımı almadı diye düşünüyorum 10 maçım kala bırakmak zorunda kaldım sadece son gece oldukça fazla oynadım o kadar :)

kötü değil tabi de, coin biriktirmekse maksat, h.sonu piyasa çok hareketli oluyor. çarşamba-perşembeden 150'den 2bin tane sözleşme alıp 300'e rahatlıkla satılabiliyor. vergisiz 200-250 k kazanç getiriyor. wl'le kıyaslamak için söyledim.

• Monthly Rewards ne zaman verilecek acaba? Elite 3 de bitirdim aylığı 11 tane totw gelcek diye heyecan yaptım ama birşey gelmemiş
  • Gold 2 de wlyi bitirmişdim bişey cıkmadı paketlerle verdigi coınsler toplamında 80k çıkar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kötü değil tabi de, coin biriktirmekse maksat, h.sonu piyasa çok hareketli oluyor. çarşamba-perşembeden 150'den 2bin tane sözleşme alıp 300'e rahatlıkla satılabiliyor. vergisiz 200-250 k kazanç getiriyor. wl'le kıyaslamak için söyledim.

coins ticaretini yapma niyetinde olan bir kişinin wl katılıp çok yüksek coins kazanç elde etme olasılığı biraz şans istiyor onunla beraber cok iyi oyunculuk

o yüzden doğru yoldasınız :)

ben keyif olarak oynadığım için coinse ihtiyacım yok yeteri kadar var

• quote:

Orijinalden alıntı: galata3428

s.a arkadaşlar hafta sonu fut paketleri ödülleri daha gelmedimi bana gelmemiş nerden aliyoruz

Ps4'ü açıp almanız lazım .
  • Bugüne kadar hiç gold 2 olmamıştım 1 kez gold 3 sonrası hep gold 1 ve elite 3-2 . Bu kadar kötü paket açtığımı hatırlamıyorum . ne yapın edin ya gold 3'de kalın yada gold 1 yapmaya çalışın Gold 2 tam bir çöplük çıktı Rıza baba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meskalin33 -- 2 Şubat 2017; 11:26:8 >
  • Taşkın Mahmut kullanıcısına yanıt
    Haftaya Cuma sabah gelir yüksek ihtimal
  • Gold 3 paketten if keşta çıktı 16 kögitti boşa o kadar maç yaptık yani😀

• chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    Baktım inceledim, yorumlar felan çok olumlu sipariş verdim,teşekkürler
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz yıllarda İf kartlara geliyordu. OTW kartı benim bahsettiğim. O sabit mi kalacak?

• hafta sonu mu oturıp bu sefer fifa 17 ye harcadım...40 maç yaptım beynim döndü..ortalama 10 dk dan 400 dk o da en az süre itibarı ile 20 galibiyet aldım..Paketler pertigo..beş para etmez...ne desem bilemiyorum ..yazık..kendimi dövesim var
  • Ula bu 84lerin işe yarayacağı bi sbc gelsede transfer listem boşalsa full çakıo birşey yapamıyoruz marquee matchups yeri kalmadı😀

• çağrışş Ç kullanıcısına yanıt
    OTW kart eger Dembele bir kez daha tow olursa o zaman ise yarar winter up ta yaramaz. Ama dedigim gibi fiyati cok yukseldi cok iyi bir yatirim olmayabilir. Onun yerine Icardi ve Cavani yatirimlari yapilabilir bence onlarda if,sif kartlar etkilenecek winter upgrade de

• Marquee için bu hafta tahminler var mı ? Yabancı kaynak paylasılırdı her hafta fakat bu hafta hareketsiz buralar
  • askerlikforum A kullanıcısına yanıt
    Juve inter depoladım ben az bişe. Geçen ilk yarı ruganiler pşyasada kalmamıştı sbcde karabosaydı 10 k dan 10 tane satmıştım. Tabi ozaman kimse tahmin etmiodu😀 Şimdi ne olur bilmem

• Arkadaslar bu ea nin ben ve bu oyunu yapip emeği geçen kim varsa saygi ve sevgiyle selamliyorum anladiniz siz gole bakin.

https://youtu.be/tiXkyRVDBcY

• 300 _350 civarindaki altın oyuncuları toplayın lig garantili paketler çıktığında 500-600 arası satılıyor ilk gün çok hoş oluyor :) En basit yöntem

• 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.