Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: borasonmez1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.537
Cevap
786
Favori
6.095.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam arkadaşım sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Ea mac tekrarlarini vs kaldirmali oyundan millet gecmiyor 12 dakkalik maci lagla vs 40 dk yaptigim olsu heralde isteyen mac sonu izlesin.

• enabest E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, pes de var diye duymuştum yediğin golü kendin izin verince tekrarı seyredebiliyordun galiba, Fifaya da böyle bir uygulama gerekiyor bence.

Geçen hafta sonu(wl) belli galibiyete ulaşınca 2 maç kalmıştı, gelen rakiplere maçı vermek için öylesine oynadım ama hiç bu kadar zevk almamıştım, şunu keşfettim kendini kasmadan rahat bir şekilde maçları yapmak daha doğru, daha gerçekçi ve pozisyon zenginliğine sebep oluyor

Bu arada şunu sormak isterim, Rakibin hangi division da olduğuna nasıl görüyoruz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Ea mac tekrarlarini vs kaldirmali oyundan millet gecmiyor 12 dakkalik maci lagla vs 40 dk yaptigim olsu heralde isteyen mac sonu izlesin.

dostum senin dediğin doğru ama bu izleme olayı ile eğer adam önde ise psikolojik baskı uyguluyor rakip tabii ki sonra çılgına dönüyor,kolu kırıyor sağlıgından oluyor vs vs...ea istiyorki maçta her şey ile başa çıkalım ...sanki sınav yapıyor ...
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Rakibin Div. gorulmuyor da ben o divisionda oldugumdan lafin gelisi oyle soyledim

• Beyler 1kdan kobdisyon toplanirmi? Millettr stok var paket actilar ama bilemedim

• Totgs ilkay deneyen var mı ? 4312 de rcm oynayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Online oyunda en sinir oldugum sey tekrarlar. Jeneriklik gol atsam bile rakip beklemesin diye izlemem. Adam Musa - Remy paslasmasi bos kale gol atiyor sonuna kadar basmiyor cildiriyorum.

Lutfen izlemeyin arkadaslar su dandik golleri. Cok guzel gol atarsin beraber izleriz o ayri da her gol de izlenmezki be arkadas.

Division 3-4 olmussun hic mi oyun ahlakin yok. Bu karsilikli bir saygi gostergesidir bence.

Ben mi abartiyorum :)

Bu oyunda iyi niyetli olmak hata maalesef. Pisligin onde gideni olmak basari getiriyor bu oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

Beyler 1kdan kobdisyon toplanirmi? Millettr stok var paket actilar ama bilemedim

geç kaldınız. h.sonu 800-850'den topladım 1800 tane. Kısa sürede eski seviyesine ulaşmaz ama 2 haftaya 1,5 k'yı görür diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye kadrosuna lw olarak

İf Podolski mi yoksa Rw de olsa if Sow mu önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness12 -- 31 Ocak 2017; 17:21:53 >
  • Depoladığım sommer ve fahrmanlar yükselmeye başladı şimdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuvalette can skntısından altın yukseltme yaptm 88lik chiellini geldi tam da italya kadromu satmıştım

• Arkadaşlar bu sbc için sizce hangi ov oyuncular depolamak mantıklı? 83-84-85 ?
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 31 Ocak 2017; 22:50:50 >
  • Bu otw olayını biri bana anlatabilir mi? İf'lerden falan ne farkı var? Bir de sif-if farkı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastiko_92 -- 31 Ocak 2017; 21:58:19 >
  • OTwlerin aciklanmasiyla 84 sbclerin gelecegi garantilendi beyler. Yatirim icin gec degil

• Banada anlatın abiler kardeşler bu Siyah kartları nereden temin ediyorsunuz

• fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    SIF: Second IF.

OTW: Bu abilerin inform kartı gelince OTW kartlar da güncelleniyor. Yeni IF seviyesine geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

Banada anlatın abiler kardeşler bu Siyah kartları nereden temin ediyorsunuz

Paketlerden de cikabiliyor, transfer pazarindan da alabiliyorsun

• Evrekas kullanıcısına yanıt
    Neredeyse tamamı çöp.Yalnız Jesus ve Niang totw yaparsa piyasa hareketlenebilir.

• 
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.