Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkjn

Dostum bana 1.5 milyona italya kadrosu önerirmisin, kondisyon kadrosu olacak.

bende beklemedeyim semin gibi 😃
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsan ben de eritmeye yönelik çöalışma yapayım. Yani ispanyolları mı eritiyorsun sadece yoksa 83-84lükleri de mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

Dostum bana 1.5 milyona italya kadrosu önerirmisin, kondisyon kadrosu olacak.

https://www.futbin.com/17/squad/1118294

teklifle 1.575 civarı toplanabilir şuan veya haftasonu çok paket açılcak diye risk alınıp haftasonu kurulabilir. marchisioyu beğenmezsen , IF Nainggolanı cm yapıp , arkaya medeli deneyebilirsin
  • 87 sif eriksen almayı planlıyorum yorumunuz var mı ?

Fiyatı da ciddi düşüşte sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Öyle diyorsan ben de eritmeye yönelik çöalışma yapayım. Yani ispanyolları mı eritiyorsun sadece yoksa 83-84lükleri de mi?

la liga oyuncularını sadece.
    Akşam 9 da orta saha oyuncuları gelince ( gerçi ne kadar istekle açılır iniesta kroos modric ) ama illa açan olacak ve panic selling başlayacak diye düşündüğümden 9 dan önce eritmeye çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianooo

87 sif eriksen almayı planlıyorum yorumunuz var mı ?

Chelsea maçında 2 asist yaptı , 2-0 aldı tot. tif gelebilir..
  • willams şu anda 2500'den buy now ile alıcı buluyor. Zararı çıkartmak isteyen listelesin.
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    Weekend on plandaysa iki kadro kurmayin tek kadroyu guclendirip fitness kartlari alin.
  • adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Normalıyle oynayıp beğendiysen kesinlikle al. Onun çok daha gelişmiş hali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla FUT Champions geleli FUT Online Sezon tırt oldu. FUT Champions bildiğin şampiyonlar ligi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Weekend on plandaysa iki kadro kurmayin tek kadroyu guclendirip fitness kartlari alin.

WL ağırlık oynuyorum bpl en iyi kadroya neredeyse sahibim ifleri alsam bile çok fazla birşeyi değiştirceğini düşünmüyorum kondisyon amaçlı iki takımı bir arada götürmek daha iyi olur diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engnavci -- 11 Ocak 2017; 17:21:25 >
  • Eriksen'in TIF kartının geleceğini düşünüyorum.
    Higuan, Jonas , Giroud , Lichtsteiner , Gimenez , Perisic , Ben Yedder , Szczesny , Alejandro gomez i de bekliyorum , bakalım
  • Fitness kartlari biriktirmek icin mutlaka bronz paket acın hem fitness birikir hem de ciddi coin kazanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

O geçen haftaydı dostum bu haftaki Totw için gelemez Totenham maç yapmadı...

Edit Totenham maç yaptı Eriksen oynamadı olacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aimar7 -- 11 Ocak 2017; 17:32:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aimar7

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

O geçen haftaydı dostum bu haftaki Totw için gelemez Totenham maç yapmadı...

Edit Totenham maç yaptı Eriksen oynamadı olacaktı

Ayın 4 ündeki çarşamba günü olan maçı dikkate alıyomuş ea , inşallah gelmez bende var satmadım , süper eleman

Bide fekir gelebilir 3 asist 1 gol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ibrahimovic için ne düşünüyorsunuz gelirmi sbcsi İsveçli en yüksek gümüş oyuncuları topladim her mevkiye 2 3 adam aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Eger bpl agirlikli kadroda nainggolan kullanacaksan de bruyne sart zaten. Ki nainggolan pogba ve kanteden sonra bence oyundaki en iyi cm ve kesinlikle kadroda olmali. O yuzden de bruyne da vazgecilmez oluyor. Ben nainggolan kullandigim icin Dybala yoksa (ki higuain istiyor forvette dybala, bpl agirlikli kadro olursa. Higuain de kazmanin teki, o yuzden dybala da patliyor) de bruyne kullaniyorum cok da memnunum.

Naingolanlı BpL kadronuzu merak ettim.
  • Bakambu 1.4-1.5k, Williams 3k, Vidal 1.3-1.4, Tremoulinas 1.2-1.3k, Umtiti 3.5k, Juanfran 2.6-2.7k, Bruno 2.6k, Carvajal 2.8k civarlarında alıcı buluyor arkadaşlar şuan piyasa bu. Yaklaşık 40 oyuncu sattım. Daha 100e yakın oyuncu duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abak1905

Hocam ibrahimovic için ne düşünüyorsunuz gelirmi sbcsi İsveçli en yüksek gümüş oyuncuları topladim her mevkiye 2 3 adam aldim.

cuma sbc si gelecek büyük ihtimal , sbc çıkmadan elden çıkarırsanız kesin kar edersiniz , ama riske girip düşüp çıkmasını göze alabilirsiniz ben bpl potm öncesi satış yapılmalı görüşündeyim geçen potm da zarar etmiştim risk alınca
  • 
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.