Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.098.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu paket olayı p.tesi ve salı forvet şeklinde mi olcak? Yarın ve perşembe orta saha veya defans mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Gene elendik anasını satım muriel bianglı kadroya

ön eleme başladı mı
    ben en son girdiğimde 2 gün diyordu
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Ön eleme p,,tesnden başlıyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 defa 82 sbcsi yaptim 3 adet slimani verdi gittim bide bpl yaptım ordanda bi slimani geldi artik bi sbc daha yapmaya çekiniyorum yine bi slimani verir diye laliga yapsam yada calsio yapsam ordanda çıkar bu sliman dayi hakketen çok ilginç:)
  • Ula 2 kere wl eleme çıktım 2 sndede gitti 15klık kadrolara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bunları 1000'den stokladım. Haftasonu satmayı planlıyorum inşallah elimde patlamaz.

• abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Beni de mandzukic kovalıyor. Hangi Sbc paketini açsam mandzukic çıkıyor. Dünden beri 7-8 tane çıktı. Bu gün de mls oyuncuları bırakmıyor peşimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 20klık bpl kadrosu gördüm mü fatihayı okuyorum hemen içimden. öyle yada böyle yeniyorlar abi anlamadım gitti. bide musa oldumu adam o boyla kafa golü atıo
  • Silver Takım kondusyonu aldım ben 100 tane sizede önerirrim 1200 den. Geçtiğimiz pazar 2400 lerden gitti 2000 den satsak 76.000 kar temiz para :D
  • fkush kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ara verdim biraz zaman geçsin bidaha slimani görmek istemiyorum
  • Şu Yılın Takımı Forması veren sbc için hazır kadrosu olan var mı? Son 90dksı kalmış gösteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Şu Yılın Takımı Forması veren sbc için hazır kadrosu olan var mı? Son 90dksı kalmış gösteriyor...

futbin e bak. o dün bitmedimi ya. ben yaparken 45 dk kalmıştı.
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Ben dün yapamadım. Şuanda da hiç bir yerde hazır kadro yok. Tarayıcı geçmişinden bakabilirsen hazır kadroya ya da hatırlıyorsan yazarsan sevinirim valla (:
  • Şimdi tekrar koydular ama kadro yok içerisinde... :( Valla biri yardımcı olmazsa yapamayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA8AEFADD -- 10 Ocak 2017; 19:0:14 >
  • Hocam ben dün yapmıştım dandik işe yaramayan altınları verdim 2 mi birmi gümüş adam verdim kadro oldu çok zor bişey değildi
  • Siyah kane cikti sizce simdi mi satiyim fiyari artar mi
  • 2200 fifa points almayı düşünüyorum sizce değer mi almama ?
  • deymez
  • Burak^-^ B kullanıcısına yanıt
    Değmez
  • Paketten De Bruyne çıktı, satmak için bekleteyim mi yada takımda kullanayım mı?
  • 
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.