Şimdi Ara

[PS4] Fifa 15 CHAMPIONS LEAGUE 32 KİŞİLİK DEV TURNUVA! ŞAMPİYON: LİVERPOOL (Arnold Schwarzenegger) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
799
Cevap
2
Favori
13.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    psn: todiefor87
  • CSKA olarak çok ümidimiz yok.Averaj takımı oluruz bu zor grupta.Roma ile yaptığım kariyerde 5 maçta 5 beraberlik alarak kovulma noktasına geldiğim için şampiyonlar liginde beklentileri düşürdük.
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Salı sabah 10 hocam açılış, US PSN için konuşuyorum tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 22 Eylül 2014; 12:33:20 >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Oyunu aldım, test maçlarımı, ayarlarımı yaptım. Oyunu almayıp, turnuvaya katılmayacak arkadaşları bekliyorum.

@ylönen, dostum bunlarda genel overall, ilk 11 ve yedekleri. Forvette Mitroğlu, solda Afellay ve defansta Abidal ile iş yapar. Ama dostum beğenmediysen boşver katılma turnuvaya, sonraki turnuvalara bakarsın, ben seve seve oynarım yerine.

[PS4] Fifa 15 CHAMPIONS LEAGUE 32 KİŞİLİK DEV TURNUVA! ŞAMPİYON: LİVERPOOL (Arnold Schwarzenegger)
     [PS4] Fifa 15 CHAMPIONS LEAGUE 32 KİŞİLİK DEV TURNUVA! ŞAMPİYON: LİVERPOOL (Arnold Schwarzenegger)

• Arada görülmediyse,yarın sabah itibariyle aktif oluyorum, turnuva için onaylıyorum tekrardan
  • theheretic kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam resimler icin :)

Bu arada bugun zaten uefa avrupa ligi konusunu acicam yani bir turnuva daha olucak sampiyonlar ligi ile baglantili olucak.

Bu turnuvadaki 3. Ler uefa avrupa liginden devam edicek finalde super kupa yapmis olucaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

CSKA olarak çok ümidimiz yok.Averaj takımı oluruz bu zor grupta.Roma ile yaptığım kariyerde 5 maçta 5 beraberlik alarak kovulma noktasına geldiğim için şampiyonlar liginde beklentileri düşürdük.

Cska için Basel i verebilirim hocam

Beyler takaslık Basel bu arada ... Takımda pace yüksek oyuncu çok bi bakın derim

Forvetin Pace 91 , iki defansın pace 75 üstü , sağ kanat 82 pace , sol bek 84 , sağ bek 81 ,cdm 81 , cm ler 70 üstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 22 Eylül 2014; 15:48:12 >

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Bana uyar hocam ciddiysen takaslayabiliriz :)

• ylönen kullanıcısına yanıt
    takasladık gitti, deplasmana gelecek arkadaşlara ateşli taraftarımı göstereyim de görsünler

saviola yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

takasladık gitti, deplasmana gelecek arkadaşlara ateşli taraftarımı göstereyim de görsünler

Hayirli ugurlu olsun takas gerceklesmistir

• quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

sağol hocam sana da

• quote:

saviola yok mu

Saviola olimpiakosta hocam ama fifa 14tede ilk 11de yoktu yedeklerde duruyordur buyuk ihtimalle

• quote:

quote:

• quote:

quote:

saviola yok mu

Saviola olimpiakosta hocam ama fifa 14tede ilk 11de yoktu yedeklerde duruyordur buyuk ihtimalle

fotoğraflarda yok diye şüphelendim ama yedekte olması lazım dediğin gibi

Ekran dört sırayı alabiliyordu ancak, herhalde bir alt sırada vardır hocam. Bilirsiniz Fifa da devamlı güncelleme olduğundan sakat veya kadroya giremeyen oyuncular altlara atılıyor EA tarafından.
  • Anderlecht de oyunu aldı
    saviola transfer olmuş hellas verona'ya, holebas da roma'ya gitmiş olympiakosla takas isteyen var mı taraftarlar çok ateşli
    Taraftarın kurtaracağını pek sanmıyorum
  • Turnuva maçını yapmak isteyen grupundaki arkadaşlar ulaşsın romayım

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.