Şimdi Ara

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad
    PS4 2 TBlık versiyonudur, sorunsuz çalışmaktadır (Dahili 2Tb). Üzerinde görsellerdeki gibi zamana bağlı ufak çizikler vardır. Gamepadler çalışmaktadır ama kırmızı olanın sol analogu bazen rahatsız hissettiriyor, açılıp yuvasına oturtulabilir.

Oyun oynarken detay isterseniz video çekip atabilirim. PS4 fat versiyonunda olan yüksek ses bu cihazda da vardır, CPU ya termal macun çekildiğinde %80 oranlarında azalmakta bu ses, zamanım olmadığından fiyatı düşük tutup bu işlemi yapmadım. Oynamaya engel değil ama yapılsa daha iyi olur, gürültü sorun olmasın.

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Kartal Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Rica ederim, 2tb ps4 + 2 gamepad gösterin daha uygun fiyata, ben size yardımcı olayım almanız için, bekliyorum :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Lütfen link ekleyin bahsettiğiniz tek bir örnek için, hala bekliyorum 2tblık bir ps4 ilamı, tek amacınız kendiniz 6500e ps5 aradığınız için gelip burada terbiyesizlik yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiNg_AFC -- 17 Mayıs 2022; 17:51:17 >

• Hala örnek veremediniz, terbiyeden nasib almadığınız için. Attığınız ilan 4 ay önce ve 1 tb, benimki 2tb. Elinizde bir link yok, pislik atayım izi kalsın mantığında bir insansınız.

Lütfen gününüzü başka yerde israf edin, utanmadan hala yazıyorsunuz sizin ilanlarınızda onca kişi sizi uyarmışken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiNg_AFC -- 17 Mayıs 2022; 18:6:34 >

• Siz muhtemelen şuradakihttps://forum.donanimhaber.com/playstation-5-ile-takaslik-series-s--152585439#152585439 6000e ps5 almaya çalışıp insanları kazıkladığınız ilanınızı sileceksiniz

Zaten bir sürü insan da size gerekli cevabı vermiş, saldırcak yer arıyorsunuz kuyruk acınızdan dolayı

PS4 Fat 2TB + 2 Gamepad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiNg_AFC -- 17 Mayıs 2022; 18:11:38 >

• Noldu ps4 pro 5499 a satan bulunca cevap veremedinz? Ki o adam pro ya o fiyatı yazmış. Seninki fat kasa. Tam tarihi eser. İstersen 5 tb olsun neye yarar?

Sonuç olarak var mıymış pro yu 5 civarına satan? Aldın mı cevabını?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 6000e ps5 takaslamana bu forum izin vermeyecek utanmaz fırsatçı :)

• Ben piyasayı bilmiyor olabilirim bu benim hatam ve fiyatı güncellerim, sizin gibi utanmaz bir ticaret fırsatçısı değilim elimdekini satmaya çalışıyorum sadece

Siz hatanızı onca kişi uyarmasına rağmen utanmadan, arlanmadan insanları kazıklamak için her şey yapıp, bir ton laf ebeliği yapmışssınız. Karaktersizliğiniz mesajlara yansımış, isteyen takip eder zaten ilanlarınızı. Ben piyasaya bakıp fiyat koymaya çalıştım, güncellerim de yanlış yaptıysam. Ama senin güncellenmen zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiNg_AFC -- 17 Mayıs 2022; 18:21:20 >

• KiNg_AFC kullanıcısına yanıt
    Ben takastan vazgeçtim neyi guncelleyecem 😄

Hiç kıvırma şimdi ben bu mesajlari yazmasam iteleyecektin 5500 e. Piyasayi bilmiyorsan foruma bakacaksin oyle fiyat gireceksin. Neyse bu cidden son mesajım. İstediğini yazabilirsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sen takastan vazgeçmedin, onca kişiyle tartışıp, laf yetiştiremeyince biraz utandın.

Yok sony 9000e satıyormuş da ikinci eli 6000 edermiş, piyasada olmadığı için ikinci elinin 11000 etmesini umursamazmış. Seviyesizliğin bu kadarı, elindeki cihazdan 2 tane satsan 1 tane alamayacağın ps5 için oyun yaptın tutmadı. Umarım senin gibi vasıfsızlar azalarak biterler

• Madem son mesajın, burayı okuycak kişiler kimlerle nasıl tartışıp nasıl biri olduğunu, burada yaptığın seviyesizliği görebilir: https://forum.donanimhaber.com/playstation-5-ile-takaslik-series-s--152585439#152585439

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.