Şimdi Ara

Ps4 earpods sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ds4 e earpods kulakligi taktigim zaman karsi tarafa garip bir tiz ses geliyor 2 farkli kolda 3 farkli earpods da denendi cozumu bilen varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sasa19951995 S kullanıcısına yanıt
    Bende samsung cep telefonuma takip skype dan gorusme yaparken herkes bu ne ya bu ses ne gibi soylemlerde bulunuyor. Earpods dan kaynakli bir prob galiba.
    Peki bir sey soracagim. Normal cep telefonu kulakliginda mikrofon islevi calisiyor mu ?

• Sony kulakligi calismiyor fakat samsung uyumlu diye biliyorum yokmu bilen ya

Ps4 uyumlu kulaklık kullanacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Ps4 uyumlu kulaklık kullanacaksın

Peki ucuza nerden bulabilirim suan ubranears kulakustu kulakligm ile kullaniyorum ama kullagimi sikiyor sadece sohbet icin kucuk bisi lazim

Oyun kulaklığı demek istedim.Sadece sohbet için kullanacaksan almana gerek yok zira pahalı oluyor genellikle oyun kulaklıkları
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Oyun kulaklığı demek istedim.Sadece sohbet için kullanacaksan almana gerek yok zira pahalı oluyor genellikle oyun kulaklıkları

Aynen oyle kullancam ama apple kulakligi sorunu bu sony falanda calismadi sadece kulakustu kulakligim calisti ama tum gun kafamin icine ediyor kullanamiyorum

• Samsung kulaklık da iyi varsa bi de onu deneyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.