Şimdi Ara

PS4 - PS5 | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (Satılık İlanlar) (3181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
199.656
Cevap
4.656
Favori
15.597.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Hesap Türü #Primary Hesap Bölgesi #USA
689 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 31793180318131823183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

15 tl

Çift hak

Enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK

Oyun Adı: fifa 17

Pri-Sec: pri

Alındığı Ülke: rus PSN

Fiyat: SATILDI

İletişim: PM/WhatsApp

Ödeme: EFT/Havale

Diğer Hak: Forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torres71 -- 30 Ağustos 2017; 15:35:52 >
  • Hitman Complete 1.sezon

Pri

30tl

Enpara
    Yeni ve referanssız üyelere satış yapılmayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuleCo -- 26 Ağustos 2017; 21:21:51 >
  • Tek hesap(us psn hesabıdır)

İçinde 4 oyun vardır.

Hepsi çift haktır.

Hesabı ben açtım.

Mail ve şifresi verilecektir.

1)GTA 5

2)The Witcher 3 wild hunt

3)Fifa 16

4)Fifa 15

Fiyat:95 tl

• @Mettfrost isimli üye ile alışveriş yaparken dikkatli olun sonra biri girip hesabınızın şifresini değişir. Neyse ki oyun ucuzlamış 30 lira olmuş rahatladım gerçekten...

[sizer] PS4 - PS5 | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış &amp; Takas Grubu (Satılık İlanlar)

https://store.donanimhaber.com/f7/ff/c8/f7ffc88e2a08504173b0458dcc316cf2.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 26 Ağustos 2017; 21:51:14 >

• Doom pri 20 tl
    Nfs pri 20 tl
    Star wars pri 20tl

Elimdeki hesapları çok ucuza satıyorum diğer hesaplar için;

https://forum.donanimhaber.com/satilik-uygun-fiyatli-oyunlar--128605835
  • SATILIK

Mortal Kombat XL

SEC

TR PSN

Ödeme: Enpara
    SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeBooster -- 27 Ağustos 2017; 16:44:47 >
  • SATILIK / TAKASLIK

Gravity Rush HD Remaster

TR PSN

Primary

Sec hakkı forumda

Fiyat: 15TL

Satılık / Takaslık

Hellblade Senua s Sacrifice

TR PSN

Primary

Sec forumda

Fiyat: SATILDI

Yeni üyelerle alışveriş yapmıyorum. Referanslı üyeler pm ile ulaşabilir sec sahiplerini madur etmeyecek kişiler yazsın

Fiyatlar dip indirim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 26 Ağustos 2017; 23:28:4 >
  • Oyun adı: Thi Witcher 3: Wild Hunt

Pri-sec: Secondary

Ülke: Türkiye PSN

Fiyat: Forum üzerinden SATILDI

İletişim: Pm'dan numaranızı bırakın whatsapptan ulaşayım.

Ödeme: Yapıkredi yada EFT

Diğer hak: Bende

Teşekkürler, iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJavadi -- 2 Eylül 2017; 22:9:53 >
  • SATILIK/TAKASLIK

Oyun: Titan Souls
    Pri/Sec: Çift Hak
    Psn: TR
    Fiyat: 10 TL
    Ödeme: Enpara/Garanti

Oyun: Battlefield Hardline
    Fiyat: 20 TL

Oyun: Layers of Fear
    Fiyat: 15 TL

Mail vs tüm bilgileri mevcuttur.Pazarlıkla ilgili atılan mesajlar yanıtlanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 27 Ağustos 2017; 19:41:46 >
  • Battlefield 1 Devrim

Sec

TR PSN

Hesabı Kendim açtım , bende kalıcak

Eğer Satılırsa da mutlaka ref.li üyeye verilir Sec sahibe bildirilir.

100TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega.108 -- 27 Ağustos 2017; 1:1:51 >
  • Satılık

Oyun Adı: Dark Souls 2
    Pri/Sec: Pri
    İletişim: Pm/Whatsapp
    Diğer Hak: Forumda, tel num verilecektir.
    Tüm bilgileri mevcuttur.

Not: Tek hak satışlarında diğer hak sahiplerinin mağdur olmaması için sadece eski veya referanslı üyelere satış yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erturrk -- 27 Ağustos 2017; 0:26:40 >
  • Battlefield 1

US PSN

Çift Hak mail vs dahil

60TL

• Satılık

Oyun Adı: The Last Guardian (Türkçe alt yazı)

Pri/Sec: Pri

Fiyat: 30 TL

İletişim: /WhatsApp 5466203455

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t4nr -- 27 Ağustos 2017; 0:37:26 >
  • Takaslık

Star Wars Battlefront Ultimate
    tr psn
    sec
    pri bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJARDEL

Selam arkadaşlar. Rise of Tomb raider oyunu bu forumdan alındı. @16Kırmızı nickli arkadaş @Denas1 nickli arkadaşa seco hakkını sattı.pri hakkı kendınde kaldı. @Denas1 de bu hakkı @Quansis nickli arkadaşa sattı. @16Kırmızı nickli arkadaşta pri hakkını @turki5hmo ya devretmiş fakat @Quansis arkadaşımızı bilgilendirmemiş. Buradan sonra oyun kimde bilinmiyor. Oyunun şifreleri değiştirilmiş ve Quansis giremiyor. Yardımcı olabilirmisiniz, bu sorunu çözebilirmiyiz lütfen.

tombraider_dh@outlook.com mail adresindeki oyun.

(Ben Denas1 in arkadaşıyım, o dönemde oyun oynayamadıgı için benden satmamı istedi)

@16kırmızı @turki5hmo @Denas1 @Quansis

hala bu mail adresine sahip olup da şifreyi değiştiren arkadaşı arıyorum. 7-8'den fazla insana ulaştım. ayıptır yahu. bir hesabın pri hakkı sec hakkı kimde bilip ona göre şifre değişikliği yapın. kaybettiğim üçüncü oyun oldu bu. kasti yapıldığını düşünüyorum. ne de olsa burada bulunabilecek öğrenilebilecek bir şey değil. birileri yalan da söyleyebilir.

nedense 1 yıldır alıp da dokunmadığım hesap, son birkaç gündür boş vaktim olduğundan ve oynamaya başladıktan sonra anında şifresi değiştirilip hesaba giremememle sonuçlandı. 5 kuruşluk oyun için bunu yapan arkadaş varsa gerçekten haram olsun diyorum. oyunu bitirmek üzereyken yaptığı bir hareket oldu zira. verdiğim paraya değil; harcadığım zamana acıyorum oyun içinde.

şifreyi değiştiren arkadaş kimse, ve bilinçli yapıyorsa bunu ulaşıp yeni şifreyi vermesini tavsiye ederim. yoksa bu konu cidden sosyal medya, ekşi sözlük gibi mecralara taşınacak. 3 etti, 3. artık art niyet arıyorum.

• SATILIK

BLOODBORNE GOTY

TR PSN

CIFT HAK

60TL

Hesabı ben açtım mailiyle birlikte verilecek

SATILIK

WITCHER 3 GOTY, METRO REDUX, BF4

Tr Psn

ÇİFT Hak

90TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weblessed -- 27 Ağustos 2017; 4:48:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quansis

quote:

Orijinalden alıntı: byJARDEL

Selam arkadaşlar. Rise of Tomb raider oyunu bu forumdan alındı. @16Kırmızı nickli arkadaş @Denas1 nickli arkadaşa seco hakkını sattı.pri hakkı kendınde kaldı. @Denas1 de bu hakkı @Quansis nickli arkadaşa sattı. @16Kırmızı nickli arkadaşta pri hakkını @turki5hmo ya devretmiş fakat @Quansis arkadaşımızı bilgilendirmemiş. Buradan sonra oyun kimde bilinmiyor. Oyunun şifreleri değiştirilmiş ve Quansis giremiyor. Yardımcı olabilirmisiniz, bu sorunu çözebilirmiyiz lütfen.

tombraider_dh@outlook.com mail adresindeki oyun.

(Ben Denas1 in arkadaşıyım, o dönemde oyun oynayamadıgı için benden satmamı istedi)

hala bu mail adresine sahip olup da şifreyi değiştiren arkadaşı arıyorum. 7-8'den fazla insana ulaştım. ayıptır yahu. bir hesabın pri hakkı sec hakkı kimde bilip ona göre şifre değişikliği yapın. kaybettiğim üçüncü oyun oldu bu. kasti yapıldığını düşünüyorum. ne de olsa burada bulunabilecek öğrenilebilecek bir şey değil. birileri yalan da söyleyebilir.

nedense 1 yıldır alıp da dokunmadığım hesap, son birkaç gündür boş vaktim olduğundan ve oynamaya başladıktan sonra anında şifresi değiştirilip hesaba giremememle sonuçlandı. 5 kuruşluk oyun için bunu yapan arkadaş varsa gerçekten haram olsun diyorum. oyunu bitirmek üzereyken yaptığı bir hareket oldu zira. verdiğim paraya değil; harcadığım zamana acıyorum oyun içinde.

şifreyi değiştiren arkadaş kimse, ve bilinçli yapıyorsa bunu ulaşıp yeni şifreyi vermesini tavsiye ederim. yoksa bu konu cidden sosyal medya, ekşi sözlük gibi mecralara taşınacak. 3 etti, 3. artık art niyet arıyorum.

Bu tip olayların en büyük sebebi hakkını satan arkadaslarin diğer hak sahibine haber verme sorumluluğu taşıyacak karaktere sahip olmamalarıdir. Kişiliği yeterli olgunluğa ulaşmamış tiplerin burada alışveriş yapmaması lazım.

• SATILIK

Oyun adı: F1 2017 Special Edition pre order sürüm

Pri-Sec: Sec

Fiyat: 85 TL 

Psn: US

Diğer hak: forumda

referanslarım mevcuttur

• {SATILIK}

Oyun adı: ESKİ PSN PLUS HESABI (2 2.5 yıllık bütün PSN Plus oyunları var) (HESAPTA ŞUAN PSN PLUS ÜYELİĞİ YOKTUR.)

Pri-Sec: ÇİFT HAK

Alındığı ülke: ENDONEZYA PSN

Fiyat: 70 TL

İletişim: PM

Ödeme: ENPARA HAVALE/EFT

(Hesaptaki belli başlı iyi Psn Plus oyunları; Bunların haricinde bir sürü oyun var hesapta küçük küçük.

Rocket League,Limbo,Thief,Zombi,NBA 2K16,Resident Evil,Lords of Fallen,Journey,Gravity Rush Remastered,Everybody's Gone to the Rapture,God Of War 3 Remastered, Driveclub, Until Dawn,LittleBigPlanet 3,Life is Strange, Teraway Unfolded,Tales From The Borderlands,Abzu,The Walking Dead:The Complete First Season,Killing Floor 2, Just Cause 3)

Hesaba Plus üyelik aldığınız taktirde bu oyunların hepsinden yararlanacaksınız.

Oyun adı: THE ORDER 1886

Pri-Sec: SECONDARY

Alındığı ülke: TR PSN

Diğer hak: kartaltib

Oyun adı: ASSASSİNS CREED EZİO COLLECTİON

Pri-Sec: PRİMARY

Alındığı ülke: TR PSN

Fiyat: 40 TL

Diğer hak: Exzina

• 
Sayfa: önceki 31793180318131823183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.