Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam, 140 liraya gelen oyunlarda genelde secondary 60 TL'ye satılıyor. 135 altında ise 55 liraya yani hemen her halükarda primary sahibi 80 TL veriyor. Bende kendi açtığım hesaplarda bu şekilde fiyatlıyorum. Muhtemelen eksi almanız bu sebeptendir.

Yeni bir hesap açtığınızda hesabı kaç liraya aldığınızı filan net bir şekilde belirtirseniz bu şekilde durumlarla karşılaşmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utk-i -- 4 Kasım 2014; 22:27:55 >
  • Arkadaşlar Cod alıcak olan varsa 1 ps3 ü olan arkadaşım var birde ben varım ps4 olarak 2 kişi daha ayarlayın alalım oyunu
  • Fifa 15 sec ile takaslik last of us pri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi niyetiniz için teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guardofhell

Arkadaşlar Cod alıcak olan varsa 1 ps3 ü olan arkadaşım var birde ben varım ps4 olarak 2 kişi daha ayarlayın alalım oyunu

Ps4 bende gelebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ws_wors

quote:

Orijinalden alıntı: guardofhell

Arkadaşlar Cod alıcak olan varsa 1 ps3 ü olan arkadaşım var birde ben varım ps4 olarak 2 kişi daha ayarlayın alalım oyunu

Ps4 bende gelebilirim

Ben de

• Arkadaşlar Cod için ps3 ü olan biri varsa yazsın buraya bu konuda zaten %90 herkezde ps4 mevcut zor olan ps3 e alıcak birini bulmak :D
  • Alınık spiderman pri veya sec.

• Arkadaşlar istediğiniz herhangi bir oyunu güncel kur karşılığından US PSN kod olarak alıp size verebilirim.

Örneğin Call of Duty: Advanced Warfare 59.99$ x 2,2425 = 134,52

Neden yapıyorsun derseniz hesabıma yüklü bakiye var paraya çevirmem gerekiyor.

Aranızda artık Pri 80,71 Sec 53,80 şeklinde paylaşırsınız ya da nasıl isterseniz orasını ben bilemem =)

Edit : Yazmayı unutmuşum 1 yıllık US PSN PLUS kodu var elimde almak isterseniz o da yine 49.99$ x 2,2425 = 112.10 TL oluyor.

Bi tane oyun alabilirim sadece bu şekilde ve elimde sadece 1 plus kodu var, o yüzden öncelik bana ilk ulaşan arkadaşların.

Ödeme : Enpara

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sariduru -- 4 Kasım 2014; 22:56:22 >
  • Satılık
    İnfamous second son Secondary 20 tl
    The last of us primary 45 tl

Oyunlar inglizcedir ve ayrı hesaplardadir. Diğer sahipleri forumdandir.

Eft,havale,paypal kabul edilir.

• Hyr Sek hesap alırsan Sek hesabın mevcut kullanıcı hesabyla oynamak zorundasn onlıne oynamak ıstersende oyunun kendı hesabına pluss cekmek gerrek ;)
  • Oyun Prı olsaydı oynardn kendı hesabnda pluss olsayd aldıgında hesapta plus yoksa oynuyamassn onlıne
  • quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Arkadaslar cod u alip 4 lu satacak olan birisiyle yani 4 kisi almak isteyen.varsa alirsa primarysine talibim az param var cunku o yuzden ps4 primary hak istiyorum
    Tesekkurler

Guncel aramaktayim arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackRussiaN

Oyun Prı olsaydı oynardn kendı hesabnda pluss olsayd aldıgında hesapta plus yoksa oynuyamassn onlıne

Hocam eminmisin yav, burdan sec hesap aldigimizda , ps de 1 plus hesabi olursa yeterli olmuyomuydu online oynamak icin?

• Satılık, Infamous First Light Türkçe ve NBA 2k14 secondary hesap

• mimarbaz kullanıcısına yanıt
    makinede plus lı 1 hesap varsa ve ana hesap yaptıysan tüm hesaplardan online oynarsın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sithicus

makinede plus lı 1 hesap varsa ve ana hesap yaptıysan tüm hesaplardan online oynarsın hocam

Sagolun hocam bi an butun ogrendiklerim yalanmiymis demistim :)

• quote:

quote:

Arkadaslar cod u alip 4 lu satacak olan birisiyle yani 4 kisi almak isteyen.varsa alirsa primarysine talibim az param var cunku o yuzden ps4 primary hak istiyorum
    Tesekkurler

Guncel aramaktayim arkadaslar

Millet zevkine eksiliyor neden anlamiyorum ben oraya guncel aramaktayim.yazmisim hayret gercekten hayret

• watchdogsbulamadimbirsey@hotmail.com

ps4thief@gmail.com

Bu hesapların primarylerin sahipleri bana pm atabilirmi

• +++++Satılık Oyunlar++++++
    Destiny
    Watch Dogs
    Need for Speed™ Rivals
    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
    Call Of Duty: Ghost
    Valiant Hearts: The Great War™
    Oddworld: New 'n' Tasty
    Child of Light™
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Tüm oyunlar Tek hesapta sec Hakkı satılıkktır 130 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ws_wors -- 4 Kasım 2014; 23:54:09 >
  • 
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.