Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satılık destiny sec uygun fiyata vericem oynamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santonir0n

Destiny sec Hesabı alien isolation evil within yada tercihen call of duty aw ile takas yapan arkadaş arıyorum

FİFA 15 veya diabloda olabilir takas için hesapta 24 level hunter var ilgilenen olursa sevinirim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

DİKKAT DİKKAT DİKKAT!!!!!

Arkadaşlar malumunuz Call of Duty AW çıktı. Bu oyun PS3-PS4 arasında cross-buy güzelliği yapıyor. Bu ne demektir?

Mesela oyunun PS3 sürümünü aldın. Bu hesabı PS3 sahibi iki kişi, PS4 sahibi iki kişi (PS3'te Pri-Sec ayrımı yok, PS4'te bildiğiniz gibi Pri-sec olarak iki kişi) paylaşabiliyor.

Yani bu oyunun fiyatını 4'e bölebilir, 4 kişiyle paylaşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta. Burada size Cod AW'yi Pri 70-80 veya Sec 50-60 liralara satan birisi, gizli saklı gidip PS3 sahibi iki kişiye daha satabilir, kendi hakkını bedavaya getirir, hatta üstüne para bile kazanabilir.

Buna dikkat edin arkadaşlar. Hatta mümkünse herkes 4 güvenilir kişi toplansın öyle alsın oyunu, (2 PS3 sahibi, 2 PS4 sahibi) 30-40 liraya gelecek oyun size.

PM'den işlemleri soracaksınız şimdi. Sormayın açıklayayım:

*Yeni hesap açılır
    *Oyunun PS3 versiyonu alınır (Ps4 de alınabilir de ben PS3 versiyonunu aldım garanti yoldan anlatıyorum)
    *Oyunun hakkı iki PS3 sahibine satılır
    *Oyunun PS4 sec hakkı bir kişiye satılır
    *Pri sizde kalır

Bu şekilde, oyunun PS3 sürümünü aldığınızda. PS4 ünüze bu hesapla giriş yaptığınızda kütüphanenizde PS4 sürümüne erişebiliyorsunuz.

Kolay gelsin. Uyarıyı es geçmeyin.

khedira_34 abimiz bana primary hesabı 50 liraya verdi sağolsun,PS3 haklarını da ayrı sattı.Böylece normal secondary fiyatından daha ucuza primary hak almış oldum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom Snake -- 4 Kasım 2014; 21:25:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Satılık Shadow of mordor Secondary Fiyat 40 TL (Eft ücreti olmasın derseniz varsa sizinde En para ve Yapıkredi mevcut bende) Onun dışında havele/eft şeklinde ödeme...

Edit: Fiyat yenilendi 40 TL fiyat çekişmesi yapamam aciliyetden indirime yöneliyorum son fiyattır bundan aşağısı oyunu ziyan eder .. İyi geceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 4 Kasım 2014; 22:42:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

[SATILIK] SECONDARY HESAP

Call of Duty Advanced Warfare - 60 TL

Primary'si bendedir.

Takas düşünmüyorum.

Oyun @Grasyas01 nickli arkadaşa satılmıştır.

İlgisine teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

oha neden eksi :d yanlış bi tutar mı yazdım. şaka gibi :))) biri özel msj atsın yanlış yazdıysak dusurelım.fiyat olaylarına hakim degilim 140 tl ye gelmiyor muydu oyun ee bu oyun ds4 yontemı ıle pri gibi kullanabiliyor zaten.

Cod secondary primary gibi kullanılabiliyor mu??
    Emin misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Satilik

Alien Isolation sec 35tl
    Infamous ss sec(us psn) 20tl

Yeni oyunlarin secondary hesabina karsilik bu iki oyunu verebilirim yada bu oyunlardan biri+ust verebilirim

Gunceldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebrion

quote:

oha neden eksi :d yanlış bi tutar mı yazdım. şaka gibi :))) biri özel msj atsın yanlış yazdıysak dusurelım.fiyat olaylarına hakim degilim 140 tl ye gelmiyor muydu oyun ee bu oyun ds4 yontemı ıle pri gibi kullanabiliyor zaten.

Emin misin?

Evet ds4 yontemi ile kullanıldıgını bıton ınsan yazdı yanlış biliyorsam özür dilerim ama sec hesap ile oyuna girip ds4 yontemı ıle kendı oynadıgınız hesaptan oynayabilyorsunuz diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 4 Kasım 2014; 21:45:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nebrion

quote:

Emin misin?

Evet ds4 yontemi ile kullanıldıgını bıton ınsan yazdı yanlış biliyorsam özür dilerim ama sec hesap ile oyuna girip ds4 yontemı ıle kendı oynadıgınız hesaptan oynayabilyorsunuz diye biliyorum

Evet haklısın, birkaç yazıya baktım, millet onaylamış

• nebrion kullanıcısına yanıt
    133 tl ye almısım oyunu 60 tl secon dıyorum + dedıgım gıbı oynanabiliyor 16 tane eksi aldım cidden moral bozucu bi durum kotu olan kımın verdıgını goremiyorsun
  • Sec destiny alsam kendi hesabimda psn plus var onunla kullanabilir miyim.
    Cevaptan sonra silcem bu mesaji

• quote:

Orijinalden alıntı: xoyuncu

satılık cod sec 60 tl referanslı ve eskı uyeler oncelıklı tercıgımdır eft havele olrak alınıcakdır ucret takas kabul etmıyorum

Güncel. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

DİKKAT DİKKAT DİKKAT!!!!!

Arkadaşlar malumunuz Call of Duty AW çıktı. Bu oyun PS3-PS4 arasında cross-buy güzelliği yapıyor. Bu ne demektir?

Mesela oyunun PS3 sürümünü aldın. Bu hesabı PS3 sahibi iki kişi, PS4 sahibi iki kişi (PS3'te Pri-Sec ayrımı yok, PS4'te bildiğiniz gibi Pri-sec olarak iki kişi) paylaşabiliyor.

Yani bu oyunun fiyatını 4'e bölebilir, 4 kişiyle paylaşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta. Burada size Cod AW'yi Pri 70-80 veya Sec 50-60 liralara satan birisi, gizli saklı gidip PS3 sahibi iki kişiye daha satabilir, kendi hakkını bedavaya getirir, hatta üstüne para bile kazanabilir.

Buna dikkat edin arkadaşlar. Hatta mümkünse herkes 4 güvenilir kişi toplansın öyle alsın oyunu, (2 PS3 sahibi, 2 PS4 sahibi) 30-40 liraya gelecek oyun size.

PM'den işlemleri soracaksınız şimdi. Sormayın açıklayayım:

*Yeni hesap açılır
    *Oyunun PS3 versiyonu alınır (Ps4 de alınabilir de ben PS3 versiyonunu aldım garanti yoldan anlatıyorum)
    *Oyunun hakkı iki PS3 sahibine satılır
    *Oyunun PS4 sec hakkı bir kişiye satılır
    *Pri sizde kalır

Bu şekilde, oyunun PS3 sürümünü aldığınızda. PS4 ünüze bu hesapla giriş yaptığınızda kütüphanenizde PS4 sürümüne erişebiliyorsunuz.

Kolay gelsin. Uyarıyı es geçmeyin.

Arkasimin eksik kaldigi noktalari duzelteyim
    1.ps4 pri sec ayni fiyat adil olmaz bana gore
    50 pri 40 sec hak olmali
    2.Ps3 haklari 25 er tl olarak satis ve takasa kapali satabilirsiniz ps4 sec hakkinda dolayi
    3. Veee asil bomba olan suan oyunu satin almis ps4 hesaplari cross buyda yararlanabiliyor yani ps3 downgrade oluyor 25 er tlden ps3 konusunda kardeslerimize yardimci olabilirsiniz bunlar bana gore olan fikirlerdir eksik fazla dusundugunuzu yazabilirsiniz

• quote:

133 tl ye almısım oyunu 60 tl secon dıyorum + dedıgım gıbı oynanabiliyor 16 tane eksi aldım cidden moral bozucu bi durum kotu olan kımın verdıgını goremiyorsun

Ds4 yonteminin calistigi oyunlar konusunda COD AW'de ise yaradagi soylenmis. Cross-buy ozelligi oldugu icin PS3 hesaplarida satilabilir oyunun, eksiler o sebeptendir. Ama 3. 4. kisilere satmak istemiyorsaniz fiyat cok normal.

• yok hocam bi kişiyle zor ugrasıyorsun 4kişide ne işi var hesabın :)ki ps3 kullanan oyunu isteyen kişileri vs okadar şeyle kım ugraşacak. isterse 100 eksi olsun.kendı hesabından oynanacak oyuna 60 tl dedik olaya bak.
  • Ds4 yönteminin çalıştığı her oyundan 65 TL istenicekse ohooo. İşimiz var. 135 lira tutuyor oyun genellikle.Ne yani sec sahibi 65 Primary sahibi niye 70 versin? Enayimi o adamda 65 TL versin. Eksilenmeniz normal. Hesap çalınma-şifre değiştirilmesi vb olaylar, internete bağlı olma gereksinimi olmaması gibi ek avantajları var Primary hakkın.Yapmayın etmeyin.
  • quote:

yok hocam bi kişiyle zor ugrasıyorsun 4kişide ne işi var hesabın :)ki ps3 kullanan oyunu isteyen kişileri vs okadar şeyle kım ugraşacak. isterse 100 eksi olsun.kendı hesabından oynanacak oyuna 60 tl dedik olaya bak.

PS3 haklarini satmak istememeniz en dogal hakkiniz. Satacak olanlar satis esnasinda bunu belirtip fiyati biraz daha dusuk tutarlar. Satmayacak olanlarda standart fiyattan devam ederler. Eksilenecek bir durum yok bence.

• ben kart 140dan fazla cektı sandım. 133 muş farkına varınca 60 yaptım.

ee far cry falan genelde tüm oyuncuların secondu 60 degıl mı

neyse
  • Ac4 Black Flag primary 45tl. Hesabın ilk sahibiyim.
  • Arkadaslar cod u alip 4 lu satacak olan birisiyle yani 4 kisi almak isteyen.varsa alirsa primarysine talibim az param var cunku o yuzden ps4 primary hak istiyorum
    Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.