Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    49.99 $ pre order fıyatı 59.99 $ çıkmasını beklıyoum turkıye fıyatı da 179 lıra olur dıye tahmın edıyorum.zaten ps3 te oynayan cok oldu abartmasınlar artık :)
  • BATTLEFİELD 4 ARANIYOR SEC PRİ FARKETMEZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Dostum AC4 nasıl gidiyor? Forumda bekliyorum kimsede yok. Sen geçen almıştın, bitirde ben alayım senden

Ghost_faceye rezerveli

Tüh be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Dostum AC4 nasıl gidiyor? Forumda bekliyorum kimsede yok. Sen geçen almıştın, bitirde ben alayım senden

Ghost_faceye rezerveli

Tüh be

htaa oda mudvayneye rezerv etti

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ghost_faceye rezerveli

Tüh be

htaa oda mudvayneye rezerv etti

Yok artık
    Gidip kutulu alayım bari. İstermisin 1 tane kaldı oda rezervli

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Arkadaşlar şunu bilin; bu forum sadece sizleri bir araya getiren bir platform.

Yani ne alışveriş yapıyorsanız kendi sorumluluğunuzda.

Bazı arkadaşlar hesabı gidince "param iade edilsin" diye bizlere mesaj atıyor. Paran gittiyse o senin hatandır.
    Burası bir GittiGidiyor değil, sizin paranızı takip eden veya havuza yatıp beklemesini sağlayan bir sistem yok.

Eğer siz araştırmadan, soruşturmadan alışveriş yaptıktan sonra nasılsa yönetim uğraşıyor diye beklerseniz, kusura bakmayın bizim öyle bir zorunluluğumuz yok. Bizim görevimiz; yetkili olduğumuz bölümler de forumun kurallar dahilinde yönetilmesidir.

5-10 lira ucuza buldunuz diye hemen almayın, araştırın, soruşturun kendi önleminizi alın.
    Siz uğraşmassanız başkası hiç uğraşmaz. Paranız değerliyse kendi güvenliğinizi sağlayacaksınız.

Şunları defalarca yazdım ama eminim gene hiç bir şey değişmeyecek.
    Gene 3-5 gün sonra birileri dolandırıldım diye gelecek.

Hocam yazdıklarında çok haklısın ama şu haklarında yeteri kadar olumsuz delil bulunan şahısların da kısa sürede cezalandırılmasını bekliyoruz birçoğumuz. Bu kadar delile rağmen ceza almayanları görünce kimse huzurla alışveriş yapamıyor maalesef ve ceza verilmemesi hırsızları, art niyetlileri cesaretlendiriyor.

• SATILIK/TAKASLIK
    Thief Primary 30 TL

Takas olarak ac4 , wolfestein , sniper elite
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

TOLGAHAN EREN yine dadandı buraya arkadaşlar.Yapmayın şu veletle alışveriş.Usandık artık.

Forum nicki CastLowe dur.Sınırsız uzaklaştırılabilir.

Evet bende yazıştım ve kendisinin Tolgahan olmadığını iddia etti ama numarasını isteyince yakayı eleverdi çünkü aramam için verdiği numara önceden deşifre olmuş numarasıydı. Bu numarayı bir yere yazın alışveriş yapacağınız kişi bu no yu verirse de lütfen foruma şikayet edin ve bu kişiden uzak durun.
    Tolgahan Eren: 05318889113
     PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz]

Uzak durun arkadaslar bu adamdan.zamaninda bundan tomb raider almistik bizide dolandirdi Fifaboy la.numarayi gorunce tele yazim dedim bende de kayitli bu numara

Ben yoruldum aga artık herif yavşağın teki. İfşa etmişler hala ben değilim diyor. Ramazanda yapma bari.

Umarım bu sefer dolandırmamıştır birilerini.

• Fifaboy kullanıcısına yanıt
    bana da gece resıdent evıl 6 (ps3) var dıye msj attı fıyat sordum sen ne verırsın fln dıe agız yaptı bıde vazgectım bende yok yere sınır olcaktık gece gece
  • Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar aynı numarayı arattım, bu kişi tarafından RedMarl nicki ile ben de dolandırıldım.Fifa14 çift hak aldım, ardından şifresi değiştirildi ve secondary hakkı da başkasına sattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Arkadaşlar şunu bilin; bu forum sadece sizleri bir araya getiren bir platform.

Yani ne alışveriş yapıyorsanız kendi sorumluluğunuzda.

Bazı arkadaşlar hesabı gidince "param iade edilsin" diye bizlere mesaj atıyor. Paran gittiyse o senin hatandır.
    Burası bir GittiGidiyor değil, sizin paranızı takip eden veya havuza yatıp beklemesini sağlayan bir sistem yok.

Eğer siz araştırmadan, soruşturmadan alışveriş yaptıktan sonra nasılsa yönetim uğraşıyor diye beklerseniz, kusura bakmayın bizim öyle bir zorunluluğumuz yok. Bizim görevimiz; yetkili olduğumuz bölümler de forumun kurallar dahilinde yönetilmesidir.

5-10 lira ucuza buldunuz diye hemen almayın, araştırın, soruşturun kendi önleminizi alın.
    Siz uğraşmassanız başkası hiç uğraşmaz. Paranız değerliyse kendi güvenliğinizi sağlayacaksınız.

Şunları defalarca yazdım ama eminim gene hiç bir şey değişmeyecek.
    Gene 3-5 gün sonra birileri dolandırıldım diye gelecek.

Hocam yazdıklarında çok haklısın ama şu haklarında yeteri kadar olumsuz delil bulunan şahısların da kısa sürede cezalandırılmasını bekliyoruz birçoğumuz. Bu kadar delile rağmen ceza almayanları görünce kimse huzurla alışveriş yapamıyor maalesef ve ceza verilmemesi hırsızları, art niyetlileri cesaretlendiriyor.

sonuna kadar katılıyorum.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: gokayt

arkadaşlar aynı numarayı arattım, bu kişi tarafından RedMarl nicki ile ben de dolandırıldım.Fifa14 çift hak aldım, ardından şifresi değiştirildi ve secondary hakkı da başkasına sattı.

Evet bende şahidim. Direkt RedMarl nickini de ekle Dünya. O da aynı şahsiyet.

Bir arkadaşım için gokayt'dan secondary fifa hakkını almıştık. Aynı gün patladı. Sağolsun gokayt ikiletmeden ikinci gün ücret iadesi yaptı ama olan kendisine oldu.

Ben o gün psn'deki adının Tolga olduğunu duyunca sana mutlaka yaz demiştim değil mi gokayt... aaaah ah
  • ınjuıstte prımay takaslık arkadaslar
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Ömer 2 hafta demiş, bizdede 1er hafta durur en yakın tarih ağustosyasinjr10 nickli üyedede var galiba geride mesajını gördüm bi sor istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

Ömer 2 hafta demiş, bizdede 1er hafta durur en yakın tarih ağustosyasinjr10 nickli üyedede var galiba geride mesajını gördüm bi sor istersen

Hayırlısı dostım. İyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir3su

SATILIK/TAKASLIK
    Thief Primary 30 TL

Takas olarak ac4 , wolfestein , sniper elite

tako_ex ' e satılmıştır

• Istanbul // elimde kutulu killzone ve nba 2k14 var.

asagidaki oyunlarla takas edebilirim.

cod ghost
    ufc
    infamous ss türkçe
    Wolfenstein
    rayman legends

• Satilik Sniper elite 3
    Pri:60
    Sec:40
    Hesabin ilk sahibiyim.takas dusunmuyorum

• isotam35 den injustice primary aldim sorunsuz bir sekilde ilgisi icin tesekkur ederim...

kutulu nba2k14 var elimde satilik veya takaslik dostlar..

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.