Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alırken herkes refaranslı sağlam satıcı arıyor,satarken kimsenin aradığı bir kriter olmuyor en azından bazı şeylere dikkat edin dönüp dolaşıp birimizi bulacak bu hesaplar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALINIK wolfenstein pri sec farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenasso

Sniper Elite 3 Secondary 45 TL.

Hocam satmadiysaniz ben alayim oyunu

• Selamlar, knack turkce ve Rayman legends alınıktır. PM ile irtibata geçebilirseniz sevinirim.

• PROBLEMLI ALISVERISLER
    Tolgahan Eren-csb yazari-windox (dh'de efsanevi dolandirici)
    Littlem0 (aldigi hesabin parasini odememis)
    Office1905
    Feyza_35
    zoom times
    hasan5817
    game times
    batuha12
    REAL MADRID

Hatırlatalım.

• takaslik veya satilik kutulu nba2k14 var arkadaslar isteyenler pm lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Sen niye üstüne alındınki şimdi? Seninle de mi alışveriş yapmamalıyız? Hayırdır aslanım falan biraz efendi ol.

benimle ilgili yazıyosun çünkü
  • ufc secondary:45 tl
  • EA Sports UFC primary 60 / alıp almamak önemli değil fiyat sabittir.

Nba live 2014 / al senin olsun banada faydası yok ::))

Takaslık ve satılıktır. / Önceliğim takas oldugu için fiyat sabittir. alan böyle alsın almayan kalsın dursun sorun yok .

Watch Dogs primary 60 / SATILMIŞTIR. / Hesabı aldıgım kişi ''Kardanadams'' / Yeni Primary sahibi ''ysr13uslu'' hayırlı olsun.

Not: bir önceki sayfaya baktıgımda ilan dışında bildiğimiz sohbet muhabbet var biliyorum ki sürekli ilan acmanın bir manası yok yalnız mecburen bunu yapmak zorundayım 1 önceki sayfa tamamiyle Çöp olmuş durumda. ve oyuna ihtiyacım var burayı bilen arkadaşlar illaki 10 sayfa gezer ögrenir bulur. bilmeyenler direk son sayfaya bakabilir. tarih ve saat söz konusu cunku rahatsızlık için kusura bakmayınız.

• Çok eski mesajlara gittim niye hiç killzone türkçe ve rayman yok diye. işitme engelli telefon aç konuşalım diyen dolandırıcı varmış forumda

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

Çok eski mesajlara gittim niye hiç killzone türkçe ve rayman yok diye. işitme engelli telefon aç konuşalım diyen dolandırıcı varmış forumda

Bende herşeyi gördüm ama Killzone sf türkçe görmedim hocam ingilizce versiyonu var . gg sitesinden bir arkadaş türkçesini 55 liraya satacaktı bana özel satış açtım dedi kayboldu gitti şimdi yüksek miktarda vermek istemıyorum cd alacagım ama yinede gözüm yollarda biri belki psn olarak takas veya satmak ister kısmetsiz olduk valla türkçe dil seceneği için istemesem direkt olarak US hesaptan alacagım ama ne yapsak bilemedim

• Killzone türkçe primary :60 tl

ufc secondary:45 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 7 Temmuz 2014; 0:32:30 >
  • CastLowe kullanıcısına yanıt
    Hocam bundle olarak zorla sattıklarından stok sıkıntısı varken herkes kutulu oynadı.olmadı kutulu alırız bi ara 2.eli en yerlerde olan oyun killzone

• Satilik us primary infamous ss 30 tl takas olarak wd secondary olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

Hocam bundle olarak zorla sattıklarından stok sıkıntısı varken herkes kutulu oynadı.olmadı kutulu alırız bi ara 2.eli en yerlerde olan oyun killzone

Şuan piyasadaki en düşük Killzone sf ingilizce ve özellikle Promo olan cd 'ler hocam normaline denk gelmedim geldiysemde 90-100'lerde şimdi bu oyuna verilmez 90-100 iyi bir anı yakalayıp cd almak en güzeli özellikle ileriye dönük satmayı dusunmediğimiz oyunlar olabilir.
  • Killzone sf alacak arkadaşlara kişisel önerim;boşa para vermeyin. İğrenç, berbat, anlamsız, boş bir hikayesi var bence. Grafik olarak tamam iyi ama hikaye beş para etmez. Kişisel fikrim, tekrar yazayım ki kimse laf söylemesin. Bu yaptığım yorum 3.oyunun hikayesine kıyasla ayrıca bunuda belirteyim

• sniper elite 3 ps4 secondary satan varsa talibim ücret hemen yollanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

sniper elite 3 ps4 secondary satan varsa talibim ücret hemen yollanır

ücret ne zaman sonra yollanir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

Killzone sf alacak arkadaşlara kişisel önerim;boşa para vermeyin. İğrenç, berbat, anlamsız, boş bir hikayesi var bence. Grafik olarak tamam iyi ama hikaye beş para etmez. Kişisel fikrim, tekrar yazayım ki kimse laf söylemesin. Bu yaptığım yorum 3.oyunun hikayesine kıyasla ayrıca bunuda belirteyim

Doğru söyluyorsun hocam ama single olarak düşünmek size hak vereceğimin bir kanıtıdır. yalnız Multisi için önemi fazla yani herkes oynamaz kz multi genelde bf4 veya ghost olur ama o oyunlarda artık cocuk işine döndü iyice tıpkı internet cafedeki oyunlar gibi olmaya başladı. çok kalabalığı hiç sevmem oysaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

Killzone sf alacak arkadaşlara kişisel önerim;boşa para vermeyin. İğrenç, berbat, anlamsız, boş bir hikayesi var bence. Grafik olarak tamam iyi ama hikaye beş para etmez. Kişisel fikrim, tekrar yazayım ki kimse laf söylemesin. Bu yaptığım yorum 3.oyunun hikayesine kıyasla ayrıca bunuda belirteyim

Kişisel önerinize saygı duyarım ama yanılıyorsunuz çünkü oyun gayet eğlenceli.
  • 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.