Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Haziran 2014 
    Trine 2: Complete Story 
    PixelJunk Shooter: Ultimate 

gecen ay verildi plusta kardeşim

Hobbaaa Hayırlı işler diliyorum o zaman
  • Selamlar bf4 + AC freedom cry içeren TR psn sec hesap satılıktır.
    Fiyat 60 TL

Primary'si de bendedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Knackkardeslik@gmail.com

Şu hesabın şu anda primarysi belki burdadır o yüzden buraya yazıyorum.

Şimdi bu oyunun secondarysi bendeydi, Xolid Gunner nickli arkadaştan almıştım, oyunu bitirdim, bir iki ay hesaba hiç giriş yapmadım. Dün giriş yapayım dedim şifre değiştirmiş, primary sahibini bulayım dedim o da imkansız maalesef, bir yere kadar geliyorum ondan sonra oyunu kimin aldığını bulamıyorum, oyun çok eski olduğu için eski sahipleri de kime sattıklarını hatırlamıyor doğal olarak, neyse sağlık olsun. Hangi kafa yapısı oyunun diğer hakkını düşünmeden şifreyi değiştirir bunu anlamıyorum ben, benim kafa yapıma çok ters hiç kusura bakmayın. Oyunu zaten oynadım bitirdim, oyunu tekrar oynayacağımdan değil, sadece hesap ne alemde diye bakmıştım. 20 lirasında falan değilim insanlar enayi yerine konuluyor ona üzülüyorum, cidden şaka gibi.

selam arkadaşım foruma bayadır girmiyorum arada giriyorum senin knack oyunun bana satıldı 2 hakkı realmadrid tarafından

180 tl verdim ve yanında thef diye bi oyunda sattı yani arkadaşlarının oyununu bana satmış benide forum dışı diyerek bana sattıgı oyunları

hepsini aldı ve senin aradıgın knack ve theif diye 2 oyunu bana bıraktı

knack bende istersen realmad görüş söyle nerden almış bilmiyorum olmassa veririm sıkıntı degil zaten forumda hırsızlara

hiç bir ceza yok ben aldım paramla sanada ugraşma diye haber veregim dedim dala vereyi sevmem realmadrid

forumda ara bende oyunun bilginize saygılarımla

• selam arkadaslar last of us turkce mı cıkar acaba psn de ? eger ıngılızce cıkarsa ps3 ıcın olan versıyonunu alayım barı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.1912

selam arkadaslar last of us turkce mı cıkar acaba psn de ? eger ıngılızce cıkarsa ps3 ıcın olan versıyonunu alayım barı.

Turkce cikicak hocam.ama tr psn de sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım turk ve uk psn de on sıparıs yok.us de var sadece 49.99 $. normal fıyatı 59.99 $ olsa 179 tl ye fln satılır heralde . almayı düşünen varsa turk psn den alabılırız 29 unda cıkacakmış @Santa.Monica
  • The Amazing Spider-Man 2 Secondry Hesap Takas etmek istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.
  • infamous second son 100tl 2 bölge türkçe takas ufc ve motogp ile olur.
  • en fazla 49tl verebilirim(: secondary primary farketmez fifa 14 yada bf4 gibi oyunları almak istiyorum yada us psn den ortak olan varsa ortak oyunda alaabiliriz psn storedan mesajlarıınz pm den lutfen herkese hayırlı satıslar
  • barbaros3418 kullanıcısına yanıt
    Thief ve knacke 180 tlmi verdin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: barbaros3418

quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Knackkardeslik@gmail.com

Şu hesabın şu anda primarysi belki burdadır o yüzden buraya yazıyorum.

Şimdi bu oyunun secondarysi bendeydi, Xolid Gunner nickli arkadaştan almıştım, oyunu bitirdim, bir iki ay hesaba hiç giriş yapmadım. Dün giriş yapayım dedim şifre değiştirmiş, primary sahibini bulayım dedim o da imkansız maalesef, bir yere kadar geliyorum ondan sonra oyunu kimin aldığını bulamıyorum, oyun çok eski olduğu için eski sahipleri de kime sattıklarını hatırlamıyor doğal olarak, neyse sağlık olsun. Hangi kafa yapısı oyunun diğer hakkını düşünmeden şifreyi değiştirir bunu anlamıyorum ben, benim kafa yapıma çok ters hiç kusura bakmayın. Oyunu zaten oynadım bitirdim, oyunu tekrar oynayacağımdan değil, sadece hesap ne alemde diye bakmıştım. 20 lirasında falan değilim insanlar enayi yerine konuluyor ona üzülüyorum, cidden şaka gibi.

selam arkadaşım foruma bayadır girmiyorum arada giriyorum senin knack oyunun bana satıldı 2 hakkı realmadrid tarafından

180 tl verdim ve yanında thef diye bi oyunda sattı yani arkadaşlarının oyununu bana satmış benide forum dışı diyerek bana sattıgı oyunları

hepsini aldı ve senin aradıgın knack ve theif diye 2 oyunu bana bıraktı

knack bende istersen realmad görüş söyle nerden almış bilmiyorum olmassa veririm sıkıntı degil zaten forumda hırsızlara

hiç bir ceza yok ben aldım paramla sanada ugraşma diye haber veregim dedim dala vereyi sevmem realmadrid

forumda ara bende oyunun bilginize saygılarımla

Bu Real Madrid denen kişi bendeki secondary hesabı nasıl satmış onu anlamadım ben, haber verdiğin için sağol.

• barbaros3418 kullanıcısına yanıt
    Real Madrid'e mesaj attım, bir şeyler yazmış ancak konu o kadar budaklanmış ki hiçbir şey anlamadım, çift hak olarak satmadığını söylüyor, tek bildiğim bu hesabın secondarysinin Xolid Gunner tarafından bana satılmış olduğu.
  • Ufc primary hak nimras nickli arkadaşa satılmıştr keyifli oynular dilerim....

• UFC SECONDARY : 50 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

Ufc primary hak nimras nickli arkadaşa satılmıştr keyifli oynular dilerim....

Adamsın :) Çok yardımcı oldun.Teşekkürler kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimras

quote:

Nedemek kardesim herzman elimden geldiği kadar yardimci olurum sende aramiza Hosgeldin

• quote:

Orijinalden alıntı: nimras

quote:

Nedemek kardesim herzman elimden geldiği kadar yardimci olurum sende aramiza Hosgeldin

• quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Satılık watch dogs Primary 60 tl
    gün içinde teslimat

Watchdogs Primary stability63 e satılmıştır secondary hakkı deathcallsdeath. Aranızda gorusup yeni şifre belirleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

UFC SECONDARY : 50 tl

fiyat çok iyi. almamış olsam kesin alırdım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: psuser1907

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

UFC SECONDARY : 50 tl

fiyat çok iyi. almamış olsam kesin alırdım hocam

teşekkürler hocam forumda en iyi fiyatı biz veriyoruz
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.