Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satılık kutulu fifa 2014 ps4 , 100 Tl , ilgilenen pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blancbec -- 29 Haziran 2014; 19:25:24 >
  • us psn den sniper elite alabilen varsa kardeşlik yapabilirim...
  • NBA ve WD almak istiyorum.. İkisi Aynı ACC de olması tercihimdir..
  • Arkadaşlar arınıza yeni kadıldığım için bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız cok sevinirim. Benim eski psn uyeligim ingilteredendi ve şu anda yeni plus uyelik aldım buda ingiltere store bağladı beni. Yani tr psn den oyun alamıyorum ingiltereden pound olarak aldırıyor bana ve oyunlar çok pahalı. Bunu degiştirmemin bir yolu var mıdır?

Bir ikinci burda yaptığınız kardesligin ne gibi avantajları oluyor?

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • exchange E kullanıcısına yanıt
    Oyun alirken yeni us hesap acip oyunu ordan alin. Ama yine plus aldiginiz hesaptan oynayin. Maalesef hesabin bolgesini degistiremiyoruz.

Kardeslikle oyunun fiyati yariya dusuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Oyun alirken yeni us hesap acip oyunu ordan alin. Ama yine plus aldiginiz hesaptan oynayin. Maalesef hesabin bolgesini degistiremiyoruz.

Kusura bakmayın biraz acemiyim, mesela şimdi fifa almak istiyorum en uygun şekilde nasıl alabilirim. Sizin dediginiz gibi başka bir hesap mı acayim US olarak? birde gene plus hesabımdan nasıl oynayabilirim bu oyunu?
  • thief primary -mudvayne- nickli arkadaşa satılmıştır.
    @-Mudvayne-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kynenn -- 29 Haziran 2014; 20:42:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alınık UFC secondary hesap,ilgilenenler pm atsın ayrıca satılık infamous sec hesap ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: exchange

quote:

Kusura bakmayın biraz acemiyim, mesela şimdi fifa almak istiyorum en uygun şekilde nasıl alabilirim. Sizin dediginiz gibi başka bir hesap mı acayim US olarak? birde gene plus hesabımdan nasıl oynayabilirim bu oyunu?

Us hesap acip 60 dolara oyunu alirsiniz. Actiginiz hesabi makinede ana hesap yapip kendi hesabinizdan oynayabilirsiniz. Hatta diger hakki da burada satip oyunu daha ucuza getirmiş olursunuz

• quote:

quote:

1. sayfaya bi göz gezdirin, temel bilgileri edinirsiniz, çok zor bişey değil sistem, biraz farklı sadece, sonra takıldığınız yerde yardımcı olunur sizlere daha kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

quote:

1. sayfaya bi göz gezdirin, temel bilgileri edinirsiniz, çok zor bişey değil sistem, biraz farklı sadece, sonra takıldığınız yerde yardımcı olunur sizlere daha kolay.

Yardımlarınız icin cok teşekkür ederim

• Valiant hearts ve fez oyunları ank_ yer_06 ile ortaklaşa alınmıştır. Kendisine teşekkür ediyorum ilgisi icin

• Türkçe killzone primary hesap arıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Konunun ilk mesajını okudum ama şu prim, sec. hesaplar kafamı karıştırdı tecrübeli arkadaşlara teyit için sormak istiyorum. Kuzenim ve ben ps4 alacağız ve oyunları %50 ortak ödeyeceğiz. Örneğin Ben US PSN hesap açtım ve buradan FİFA 2014 dü satın aldım ve konsola indirdim, kuzenime benim US hesabımı kullanıcı adı ve şifresini verip onun da FİFA 2014'ü ücretsiz olarak indirmesi yeterli olacak mı acaba ? Eğer yeterliyse kendi farkı bir hesapla FİFA 2014'ü oynayabilir mi?

Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar merhaba,

Konunun ilk mesajını okudum ama şu prim, sec. hesaplar kafamı karıştırdı tecrübeli arkadaşlara teyit için sormak istiyorum. Kuzenim ve ben ps4 alacağız ve oyunları %50 ortak ödeyeceğiz. Örneğin Ben US PSN hesap açtım ve buradan FİFA 2014 dü satın aldım ve konsola indirdim, kuzenime benim US hesabımı kullanıcı adı ve şifresini verip onun da FİFA 2014'ü ücretsiz olarak indirmesi yeterli olacak mı acaba ? Eğer yeterliyse kendi farkı bir hesapla FİFA 2014'ü oynayabilir mi?

Çok teşekkürler.

Aynen öyle...
    Kendi ana hesabıyla da senin verdiğin hesaptaki fifa'yı oynayabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • satılık mgs5 primary hesap 30tl
  • ELİMDE WATCH DOGS VE ASSASİNS CREED BLACK FLAG BULUNMAKTADIR TAKAS YAPABİLİRİZ

ARADIĞIM OYUNLAR

NBA 2K14

UFC
  • oyunda hiç online girmeyi denedinmi kardeşim ben girememiştim vede hesabı sattım eğer sen girebiliyorsan alıcam tekrar oyunu senden anlatman lazım ama

@BlackRussiaN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 30 Haziran 2014; 3:40:49 >
  • satılık BF4 çift hak (TR PSN hesap) - 130 TL
    satılık Fifa14 sec hak - 45 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: spdrmn

satılık BF4 çift hak (TR PSN hesap) - 130 TL
    satılık Fifa14 sec hak - 45 TL

Hocam sen naptin bf4un sifir kutulu 120 tl 2.eli 70-80tl

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.