Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Killzone Türkçe secondary hesap ve MGS secondary hesap arıyorum.Satanlardan pm rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Flag secondary hak satan varsa PM atabilir.
  • Satılık Secondary Outlast Whistleblower DLC 10 TL

Süresi neredeyse oyunun kendi hikayesiyle aynı kadar.
    Ama ben bu ek paketi oyunun kendi hikayesinden çok daha fazla sevdim.
    Daha fazla gerilim korku var ve atmosferi daha etkileyici geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 9 Mayıs 2014; 21:03:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizleri görünce çok yavaş oyun oynadığımı düşünüyorum, maşallah oyun alan nerdeyse aynı gün oyunu bitirip satıyor. Çoluk çocuğa karışınca oyuna fazla zaman ayıramıyor insan. İmreniyorum valla sizlere.

• Ps3 te yaptığım bir hatayı artık yeni nesilde yapmak istemiyorum, kimi oyun vardır mesela adı çok popülerdir, ama asla benim tarzım değildir, onu sırf bitirmiş olmak için oynar bitirirdim, yarım bırakırsam içim rahat etmezdi Fena saplantı, kurtulcam o huyumdan artık.

Oynamış olmak için değil de, sindire sindire, bitmesini istemicek olduğum, keyifle, merakla devam etcek olduğum oyunları oynarım artık, az öz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Assassins Creed 4: Black Flag ve Tomb Raider hesaplari cift hak olarak @quanch nickli kardesime sorunsuzca satilmistir. Güle güle oynasın.

Teşekkür ederim abi. Seninle tanıştığım için çok mutlu oldum. İnşallah daha nice kardeşlik yaparız.

• https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n0xzDjENCHhaJBgL_lZotkTVCHHi7GHjBIxMA2AR9sQ/edit#gid=0

Arkadaşlar tabloyu güncelledim, mail adreslerinin yazılması sorun olabilir dediğiniz için o kısmı çıkardım. İhtiyaç halinde zaten herkes kendi forum nickliyle arama yapıp ortağını ve elindeki hesabı açan kişiyi öğrenebilir.

erhangunnn arkadaşımla deneme yaptık tabloya erişim ve düzenleme hakkına sahip olanlar tabloda yapılan geçmiş tüm değişiklikleri görebiliyor. Yani kim hangi gün hangi saatte hangi kısımda değişiklik yapmış öğrenebiliyoruz. Bu sayede dün bazı arkadaşların bahsettiği gibi aramıza sızan art niyetli biri kolaylıkla tespit edilip atılabilir.

Son olarak ben şuan için bu konuda alışveriş gerçekleştirmiş sorunsuz tüm arkadaşların ilk aşamada bu grupta yer almalarının uygun olduğunu düşünüyorum. Sorun çıkaran olursa zaten kolaylıkla tespit edilebilecek ve atılabilecek. Mevcut sorunu gidermek için de mağdur olan kişinin hesabı ilk açan kişiyle iletişime geçmesi yeterli olacak. Herkes yine elindeki hesapları referanslı, güvenilir kimselere satmaya dikkat edecek. Ne diyorsunuz? Çoğunluk kabul ederse kullanmaya başlayabiliriz. Yoksa ona göre hareket edelim uğraşmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n0xzDjENCHhaJBgL_lZotkTVCHHi7GHjBIxMA2AR9sQ/edit#gid=0

Arkadaşlar tabloyu güncelledim, mail adreslerinin yazılması sorun olabilir dediğiniz için o kısmı çıkardım. İhtiyaç halinde zaten herkes kendi forum nickliyle arama yapıp ortağını ve elindeki hesabı açan kişiyi öğrenebilir.

erhangunnn arkadaşımla deneme yaptık tabloya erişim ve düzenleme hakkına sahip olanlar tabloda yapılan geçmiş tüm değişiklikleri görebiliyor. Yani kim hangi gün hangi saatte hangi kısımda değişiklik yapmış öğrenebiliyoruz. Bu sayede dün bazı arkadaşların bahsettiği gibi aramıza sızan art niyetli biri kolaylıkla tespit edilip atılabilir.

Son olarak ben şuan için bu konuda alışveriş gerçekleştirmiş sorunsuz tüm arkadaşların ilk aşamada bu grupta yer almalarının uygun olduğunu düşünüyorum. Sorun çıkaran olursa zaten kolaylıkla tespit edilebilecek ve atılabilecek. Mevcut sorunu gidermek için de mağdur olan kişinin hesabı ilk açan kişiyle iletişime geçmesi yeterli olacak. Herkes yine elindeki hesapları referanslı, güvenilir kimselere satmaya dikkat edecek. Ne diyorsunuz? Çoğunluk kabul ederse kullanmaya başlayabiliriz. Yoksa ona göre hareket edelim uğraşmayalım.

+1 bence faydalı olacaktır bu çalışma hocam, elinize sağlık.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde çok iyi olmuş gerçekten.

• Ben de faydalı olacağını düşünüyorum. İşlem çok basit aslında, herkes bu linki browserının Yer İmlerine ekler google hesabıyla tek tıkla giriş yapıp düzenlemeyi yapıp çıkar. Hesap her el değiştirdiğinde de yeni ortaklar kendi aralarında anlaşıp yeni şifre belirleyebilirler, bu sayede eski sahipleri tamamen devre dışı kalır.
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Şimdiden başlayabilirsin hocam kendininkilerden eklemeye

• Drive Club oyununu kardeşlik ile tr psn den yeni bir account açıp 14 günlük plus ile indirimli şekilde almayı planlıyorum sonrasında 14 bitiminde oyun devam kullanılabiliyormuş en son duyduğum habere göre. Bu şekilde almak isteyen güvenilir profili açık arkadaşlar pm atabilir. Ben Primary olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Drive Club oyununu kardeşlik ile tr psn den yeni bir account açıp 14 günlük plus ile indirimli şekilde almayı planlıyorum sonrasında 14 bitiminde oyun devam kullanılabiliyormuş en son duyduğum habere göre. Bu şekilde almak isteyen güvenilir profili açık arkadaşlar pm atabilir. Ben Primary olacağım.

Ps4 ü alma sebebim bu oyundu, ama daha çok var diye biliyorum. Ne zaman çıkıyor oyun?
  • quote:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n0xzDjENCHhaJBgL_lZotkTVCHHi7GHjBIxMA2AR9sQ/edit#gid=0

Hocam bu konuda referansım yok ancak sitede referansım ve güvenilirliğim herkes tarafından bilinir.ben şahsım adına bu sistemin denemeye gayet açık olduğunu düşünüyorum belirli kişiler ie parti parti üye ekleyerek gidilirse daha iyi olur ilk anda herkes değilde sadece belirli kişiler aranızdan ayrıca mail adreslerinin tamanı yerine bazı harfler yazılsa gerisi yıldız karakteri ile gizlense zaten o maille alakası olan sınırlı harflerle de olsa anlar
    Bu şekilde mailde yazılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 9 Mayıs 2014; 22:34:07 >

• REAL MADRID kullanıcısına yanıt
    7 ile 10 ekim arası çıkacak sırası ile amerika avrupa ve ingiltere.

• quote:

7 ile 10 ekim arası çıkacak sırası ile amerika avrupa ve ingiltere.

Dediğim gibi çok var daha. Ki o zamana kadar da pek kaliteli oyunlar yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

quote:

Drive Club oyununu kardeşlik ile tr psn den yeni bir account açıp 14 günlük plus ile indirimli şekilde almayı planlıyorum sonrasında 14 bitiminde oyun devam kullanılabiliyormuş en son duyduğum habere göre. Bu şekilde almak isteyen güvenilir profili açık arkadaşlar pm atabilir. Ben Primary olacağım.

Ps4 ü alma sebebim bu oyundu, ama daha çok var diye biliyorum. Ne zaman çıkıyor oyun?

Oyun ertelendi baştan yapılıyor oyun 2015 e sarkar buyuk ıhtımal

• Kehanist kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin profilinizde yeteri kadar alışveriş referansınız var zaten o yeterli benim için. Onun dışında 2.el bölümünden referansı olmayıp da burada sorunsuz alışverişler gerçekleştiren arkadaşlar var. Onları da alışveriş yaptıkları referanlı arkadaşların kefil olmasıyla gruba ekleyebiliriz. Alışverişler oldukça yeni kişileri yine gruptan arkadaşların referans olmalarıyla eklemeye devam edeceğiz. Bu kardeşlik konusundan hesap alan arkadaşlar bu tabloyu takip etmeyi de kabul etmiş olacak. Zaten zor bir iş değil sadece hesabı sattığı ya da takasladığı kişinin ismini yazacak o kadar. Eğer dikkat etmeyen olursa, olası sorunlarda tüm sorumluluk kendilerinde olacak.

+ Bahsettiğiniz mail yazım şekli de mantıklı geldi dediğiniz şekilde yapabiliriz. Hesabı açıp tabloya giren kişi bir kısmını yazsa yeterli olur bence de. 1. 3. 5. harfleri gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 9 Mayıs 2014; 23:02:17 >
  • quote:

Hocam sizin profilinizde yeteri kadar alışveriş referansınız var zaten o yeterli benim için. Onun dışında 2.el bölümünden referansı olmayıp da burada sorunsuz alışverişler gerçekleştiren arkadaşlar var. Onları da alışveriş yaptıkları referanlı arkadaşların kefil olmasıyla gruba ekleyebiliriz. Alışverişler oldukça yeni kişileri yine gruptan arkadaşların referans olmalarıyla eklemeye devam edeceğiz. Bu kardeşlik konusundan hesap alan arkadaşlar bu tabloyu takip etmeyi de kabul etmiş olacak. Zaten zor bir iş değil sadece hesabı sattığı ya da takasladığı kişinin ismini yazacak o kadar. Eğer dikkat etmeyen olursa, olası sorunlarda tüm sorumluluk kendilerinde olacak.

+ Bahsettiğiniz mail yazım şekli de mantıklı geldi dediğiniz şekilde yapabiliriz. Hesabı açıp tabloya giren kişi bir kısmını yazsa yeterli olur bence de. 1. 3. 5. harfleri gibi.

O zaman olur hocam mailin belli bir kısmı gorulur zaten tamamı gorulmesın o zaman herkese hayırlı olsun

• Alınık:

Battlefield 4 primary veya secondary hesap.

Assassins creed 4 primary veya secondary hesap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom Snake -- 9 Mayıs 2014; 23:22:10 >
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.