Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödeme yolu paypal olmak şartıyla wolfenstein almak isteyen varsa pm atabilir.Ben secondary hakkını istiyorum. Hatta mümkünse daimi kardeşlik yapabilecek...Ilerde çıkacak oyunlar için de ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg21

satilik thief secondary 20tl

Tarafımdan alınmıştır. Hızlı alışveriş oldu . Teşekkürler
  • kardanadams kullanıcısına yanıt
    sorunsuz bir alışveriş oldu. ben teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

iş yoğunluğum sebebiyle takip edemedim konuyu çok fazla..
    anladım ki canı yanan çok insan olmuş..
    Arkadaslar benim önerim şudur:

Mutlaka tel aracılığı ile konusup alısverişi öyle yapın..Elinizde dekontunuz olsun..
    Havale bilgisine aldığınız oyun için olduğu ibaresini yazın.
    Sonra bi sıkıntı olduğu zaman bilişim suçlarından gerekeni yaparlar..
    Adını soyadını mutlaka sorun..Konu başındaki sayfada bu arkadaslar açık açık ifşa edilsinler

çözüm değil.
    konuyu resmi makamlara götürdüğünüzde, şikayetiniz dolandırıcılık olacak.
    dolandırıcılık oldugu için arada bir ticaret olması gerek, nitekim buda var.
    birine para karşılığı mal & hizmet satıyorsun. buraya kadar güzel, dekontların da elinde.
    sonra sana şeyi soracaklar, peki sen bu hizmet karşılığında, yaptığın ticaret karşılığında devlete vergini verdin mi? bu koşulları yerine getirdin mi?
    tabi ki hayır.
    burada 50-60 TL'lik alışveriş degil önemli olan.
    kişi 100 oyun satar kardeşlikle, tanesi 50 liradan 5000 TL eder. Böylesi bir ticaret yapmana imkan veren devletinin bundan çıkarı ne? Nerede bu işin vergisi?
    GG'den 10 liralık ürün alıyorsun da bilmem kaçı devlet adına kesiliyor.
    bu konunun çatısı altında yapılan bu tarz alışverişler devlet kanun dilinde yasadışıdır arkadaşlar, malesef böyle.
    10 lira yada 10.000 lira mevzusu, tutar olayı degildir.
    kamuya olay taşıyacaksanız, bunları da araştırın derim, kendiniz hakkında açık oluşmasın. ava giderken avlanırsınız.

ben misal 50 tlye secondary oyun aldım, bitirdim sonra bunu 70 tlye satıp hem oyun oynadım hemde maddi kar ettim diyelim. ve ortada fiş fatura vs.. hiçbişey yok.
    bunun devlet dilindeki tanımı, senin ticari becerikliğin, zekan, akıllılığın degil sana bu imkanı , fırsatı yapan kurum devlet ve sen ondan habersiz bu tarz ticari faaliyetlere girmen. Yani kısaca devletine haraç (vergi) vermeden bu işleri yapamazsın.

hocam sizi anlıyorum..
    Ama sahtekarın biri yakalamak için hakkımda açılacak kamu davasından geri durmam..
    Kimse de durmamalı..
    Kimsenin burda primer amacı devletten vergi kaçırmak değil..
    Devlet gitsin antalyalı sanayi esnafı nası vergi sıralamasında ilk 100 e giriyor?? onu araştırsın..
    Yazınız bu sahtekarları iştahlandıran cesaretlendiren bir yazı olmuş,ben sizin niyetinizi biliyorum ama uygun olmamış bence..

• Infamous Second Son TR Primary satılıktır. İlgilenenleri pm'ye bekler, çay kahve şirketimizdendir...
  • Arkadaşlar bu konu sayesinde alıp sattıktan sonra 10-20 TL karşılığında bazende ücretsiz oyun oynamış oluyoruz.
    Bu fiyata PS4 oyunlarını oynamak varken şifre değiştirme yada bir hesabı birden çok kişiye satma kısacası dolandırma işlerine girenleri anlayabilmiş değilim. Bu konunun sağlıklı yürümesi adına alım satım yaparken dikkatli olun, en azından kendi adınıza kimden alıp kime sattığınızı not edin vs...
  • Alinik cod ghost primary

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drago -- 9 Mayıs 2014; 17:40:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar

RAYMAN LEGENDS secondary 25TL
    TRİALS FUSİON secondary 15TL

herhangi bir lego oyunuyla veya knack TÜRKÇE ile takas da yapabiliriz

• Child of Light Primary Hesap + 2 eklenti 25 TL
    Konser parası denkleştiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhangunnn

quote:

Orijinalden alıntı: mg21

satilik thief secondary 20tl

Tarafımdan alınmıştır. Hızlı alışveriş oldu . Teşekkürler

gayet hızlı bir alışveriş oldu kendisine teşekkür ederim
  • Amazing spiderman 2 secondary arıyorum arkadaşlar primary 50 nin üzerine çıkmassa onuda alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

Ödeme yolu paypal olmak şartıyla wolfenstein almak isteyen varsa pm atabilir.Ben secondary hakkını istiyorum. Hatta mümkünse daimi kardeşlik yapabilecek...Ilerde çıkacak oyunlar için de ...

hocam kusura bakma tekrar seninle daimi kardeşlik yapardım şahsen ancak bir arkadaşım ile başladık hayırlısı ile olur olmaz insanlık hali daha sonra sana mesaj atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

Ödeme yolu paypal olmak şartıyla wolfenstein almak isteyen varsa pm atabilir.Ben secondary hakkını istiyorum. Hatta mümkünse daimi kardeşlik yapabilecek...Ilerde çıkacak oyunlar için de ...

hocam kusura bakma tekrar seninle daimi kardeşlik yapardım şahsen ancak bir arkadaşım ile başladık hayırlısı ile olur olmaz insanlık hali daha sonra sana mesaj atarım.

Sorun değil sütü bozuk olmasinda

• MGS V secondary hak dark dragon nickli arkadaşa satılmıştır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Killzone Shadow Fall (Türkçe) satılık/takaslık 95 TL. Hiç bir defosu yoktur. İlgilenenler pm atabilir.
  • quote:

quote:

Mutlaka tel aracılığı ile konusup alısverişi öyle yapın..Elinizde dekontunuz olsun..
    Adını soyadını mutlaka sorun..Konu başındaki sayfada bu arkadaslar açık açık ifşa edilsinler

çözüm değil.
    birine para karşılığı mal & hizmet satıyorsun. buraya kadar güzel, dekontların da elinde.
    sonra sana şeyi soracaklar, peki sen bu hizmet karşılığında, yaptığın ticaret karşılığında devlete vergini verdin mi? bu koşulları yerine getirdin mi?
    tabi ki hayır.
    kişi 100 oyun satar kardeşlikle, tanesi 50 liradan 5000 TL eder. Böylesi bir ticaret yapmana imkan veren devletinin bundan çıkarı ne? Nerede bu işin vergisi?
    bu konunun çatısı altında yapılan bu tarz alışverişler devlet kanun dilinde yasadışıdır arkadaşlar, malesef böyle.
    kamuya olay taşıyacaksanız, bunları da araştırın derim, kendiniz hakkında açık oluşmasın. ava giderken avlanırsınız.

ben misal 50 tlye secondary oyun aldım, bitirdim sonra bunu 70 tlye satıp hem oyun oynadım hemde maddi kar ettim diyelim. ve ortada fiş fatura vs.. hiçbişey yok.
    bunun devlet dilindeki tanımı, senin ticari becerikliğin, zekan, akıllılığın degil sana bu imkanı , fırsatı yapan kurum devlet ve sen ondan habersiz bu tarz ticari faaliyetlere girmen. Yani kısaca devletine haraç (vergi) vermeden bu işleri yapamazsın.

benim bile insanları dolandırasım geldi, çok güzel yazmışsın kanka. bro..

• Elimde kutulu killzone shadow fall var türkçe değil. Çift hakkı bulunam tomb raider ya da başka bir psn hesabı ile takas yapabilirim

• mamilee kullanıcısına yanıt
    Biz bırda çözüm arıyoruz hocam sen burda öyle bir yazmışsınki dolandırıcıların yüreğine su sermişin ekmeklerine bal sürmüşsün caylarına şeker koymuşsun ve cebine para koyup yollamışsın hocam brawo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlmanLe -- 9 Mayıs 2014; 20:18:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassins Creed 4: Black Flag ve Tomb Raider hesaplari cift hak olarak @quanch nickli kardesime sorunsuzca satilmistir. Güle güle oynasın.

• quote:

quote:

çözüm değil.
    tabi ki hayır.

Hacı naptın sen

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.