Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
412
Favori
1.598.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Excel olayını destekliyorum.Bu tarz olaylar ps3de de vardı hatta yine facebook a da taşındık ama kulllanılmadı o grup.Forumdan devam etmek bence de en iyisi ama dunyao nun açacağı facebook grubuna da katılacağım.
  • Hadi hayrlisi güzel şeyler olck inş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Oyun gördüğünüz gibi eksiksiz, tertemiz, PAL Türkçe durumdadır, PSN hesaplarla takas olur dicem ama oynamadığım pek bi oyun kalmadı yine de mantıklı takas önerilerine açıktır, satın alcak olursanız da yardımcı olurum

Oyunu İzmit / Kocaeli den @PeBur_ satın aldı, hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

@Sonic.Storm; Ben şu an da işteyim akşam tr saati ile 11 de evde oluyorum , eve gittiğimde anca araştırabilirim google docs u , o zaman a kadsr zamanı olan bir arkadaş inceleyebilir , sistemin işleyişi nasıl diye.

@PasHa_m; o da olabilir ama liste şeklinde daha düzenli olur, şifresini de sadece biz bilip ekleme çıkarma yapabilirsek tam aradığımız sistem olabilir, sonuçta ortak kararla alınabilecek bir şey , oylama yapılır kaç kişi ne isterse ona göre bir yol çizeriz. Listede olmayıp listeden oyun almak isteyen güvenilir kişiler olursa da yine oylama yapıp aramıza alabiliriz.

Hocam facebook daha mantıklı gibi geliyor bana lakin facebook ta beni rahatsız eden birine dava acmıştım ve ilgileniliyor baya bu sayede güvenilir bir kişi donanım haber playstation 4 oyun takas beğeni sayfası yada grup sayfası acarsa daha mantıklı olacak gibi google falan pek işe yarayacağını sanmıyorum ama facede en azından bilgilendirme yapılır ve kişilerin kim oldukları belli olur diye duşunuyorum

+ konuda gerçekten cok kirlendi diğer oyun takas yapacak arkadaşları engel oluyoruz ama kusura bakmasınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam facebook grubu kurma fikri ben ve benim gibi face kullanmayan ya da hesabını kapatan kişiler için sıkıntı olacaktır. Başka bir formül bulamazmıyız? Forum + whats app olabilir (tabi herkes kullanıyorsa bu programı)

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

SATILIK

Bound by Flame 40 TL
    Secondary

Arkadaşla kardeş olduk hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

SATILIK

Bound by Flame 40 TL
    Secondary

Arkadaşla kardeş olduk hayırlı olsun.

Benimle değil @maxtar ile kardeşsiniz.
    Secondary hakkımı sattım. Sorunsuz alış-veriş hızlı bir şekilde oldu.
  • Arkadaşlar hesap krizini çözdük.@arkham92 NFS Rivals hesabına kavuştu ben de MGS V Primary hesabımı geri alabildim.
    Yardımından ötürü @ersinx81 hocama çok teşekkür ediyorum.Kendisi Sony USA ile iletişime geçip dsendil'in makinesinden deaktive ettirdi oyunu.
  • Bence excel çetelesi veya facebook grubu yararlı olur ancak 20-25 kişilik bir liste oluşturulmasının daha hızlı ve daha rahat olacağını düşünüyorum bu yüzden listenin bir an önce yapılmaya başlanması lazım.
  • BOUND BY FLAME 50 TL Primary

Strike Suit Zero Primary 25 TL
    Lego Super Heroes Primary 40 TL
    Killzone Shadow Fall Primary 50 TL (ingilizce)

(Takas olarak sadece Call of duty Ghost Primary önerinizi konuşabiliriz, başka oyun önermeyiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtar -- 8 Mayıs 2014; 21:53:19 >
  • Wow helal ama dsendilden hala ses yok belki yanlış anlaşılma olmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: tespihh10

Wow helal ama dsendilden hala ses yok belki yanlış anlaşılma olmuştur

Evet, yanlşışlıkla oyunu birkaç kişiye vermiş ve sonunda şifreler değişmiş bizlerde mağdur olduk. Hep yanlışlıkla oldu zaten bunlar...
  • Facebook grubu olayı iyi olabilir. Ama oldukça kapalı ve alımın zor olduğu bir grup kurulmalı. Benim aklımda birkaç şey var, kimse harekete geçmezse grubu ben kurabilirim. Whatsapp grubu pek iyi bir fikir değil gibi bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Hocam facebook grubu kurma fikri ben ve benim gibi face kullanmayan ya da hesabını kapatan kişiler için sıkıntı olacaktır. Başka bir formül bulamazmıyız? Forum + whats app olabilir (tabi herkes kullanıyorsa bu programı)

Valla kardeşim ben forumdan memnunum aslında Allaha şükür hiç bir sorunla karşılasmadım zaten coğunlukla oyunları kendim alıyorum kendimde güvenilir bir şekilde satıyorum 2. Hakkın kimde olduğuna varana kadar soyluyorum

Aslında en mantıklı çözüm hesabı komple takas yoluna sokmak başka bir alternatifi yok gibi bu primary sezondary olayını

Çünkü elden ele dolasıyor hesaplar ben sana sattım sen ona sattın derken bir kansız cıkıyor oyunu bozuyor insanların güvenide huzuruda kaçıyor yani

En mantıklısı CD olarak görecez artık oyun hesaplarımızı komple takas yoluna gidicez

• Google E-Tablolar uygulaması gayet kullanışlı gözüktü istenen kişiyi düzenleyici veya sadece görünteleyici olarak işaretleyebiliyorsun, ipad de düzgün çalışıyor. Ama tablo nasıl oluşturulacak neler eklenip neler çıkarılacak belirlemek lazım, örnek ahmet kullanıcısı satışları hesap aktuel olarak en son kimde olduğu, takasdaki oyunları satıştaki oyunları aradığı oyunlar vs . Herkes kendi hücrelerinden sorumlu olacak.

• Ödeme yolu paypal olmak şartıyla wolfenstein almak isteyen varsa pm atabilir.Ben secondary hakkını istiyorum.
  • zaten zar zor alıcı buluyorduk bu dolandırıcılar yüzünden imkansız oldu.
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki oyunlar için kardeş arıyorum.

FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn primrary hakkı 50 TL Secondary 35 Tl iki hesap ta bana uyar
    Wolfenstein: The New Order Primary ALINDI
    Watchdogs Primary ALINDI .
  • Mgs arıyorum, referanslı kişilerden alım yaparım sadece.

• Olmadı yerin 150 metre altına üs kurun sadece retina taramasından geçenler takas yapabilsin. Yahu arkadaş bir şeyidr abartmayın. Bu olayların önüne geçmek için takip sistemi en iyisi. İkincisi ise hırsızlığa yeltenene " anaa benim hesap gitti ama şimdi poliale falan uğraşamam" demek yerine yetkili birimlere şikayette bulunup işin peşinden gitmek. Lakin ilk sayfaya bakıyorum, bazı kullanıcıların karşısına " dh efsanesi " diye yazılmış. Adamı efsaneleştireceğine şikayet etsen zaten yeltenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.