Şimdi Ara

Ps4 Dijital Ortaklık basliginin ayristirilmasi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Playstation 5 oyunlari ortakligi icin yeni baslik acilmasi gerek , suan an itibari ile konu icerisinde ps5 ve ps4 oyunlari satilmakta kac aydir boyle.

ilgili konu https://forum.donanimhaber.com/ps4-ps5-dijital-ortaklik-oyun-ve-hesap-satis-takas-grubu-satilik-ilanlar--109819213-7824

acilmasi gereken yeni baslik

PS5 | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (Satılık İlanlar)

• Hocam benim anlamadığım bu makinalarda hala % 90 aynı oyunlar oynanabiliyor. Dikkat ederseniz ilan verenler de genellikle 3 hak olarak veriyorlar. Hem buraya hem oraya ayrı ilan açmanın mantıklı olmadığını düşünüyorum. Tabii buna çoğunluk karar verecektir ama şu anki aşamada gereksiz bence.
  • Hocam benim anlamadığım bu makinalarda hala % 90 aynı oyunlar oynanabiliyor. Dikkat ederseniz ilan verenler de genellikle 3 hak olarak veriyorlar. Hem buraya hem oraya ayrı ilan açmanın mantıklı olmadığını düşünüyorum. Tabii buna çoğunluk karar verecektir ama şu anki aşamada gereksiz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 ozel oyunlari icin (demon souls vs.) açılabilir ama 3 haklı oyunların mevcut konuda devam etmesi sağlıklı olacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • katılıyorum. sürüyle ps4 ilani icerisinde kaybolmaktansa ps5'e ozel bir platform olmasi herkes icin daha iyi olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 👍

• Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt

Aynen, yeni çıkacak gow bile ps4 dede olacak. Hele bitane üstün grafikli cin oyunu var o bile ps4 de olacak. 1-2 yıl daha mevcut konudan devem edilmeli. 3 dört özel oyun icin yeni konu açılmaz.

• bence ayrı olması biraz daha zorlaştıracak işi

1 oyunun 4 hakkı var sanırım ps4 pri-sec, ps5 pri-sec diye.

oyun aldım ve diğer 3 hakkı başkasıyla paylaşmak istesem 2 farklı konuya aynı başlığa açmam gerekecek.

çok mu zor bir şey ? değil tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyungazi

Hocam benim anlamadığım bu makinalarda hala % 90 aynı oyunlar oynanabiliyor. Dikkat ederseniz ilan verenler de genellikle 3 hak olarak veriyorlar. Hem buraya hem oraya ayrı ilan açmanın mantıklı olmadığını düşünüyorum. Tabii buna çoğunluk karar verecektir ama şu anki aşamada gereksiz bence.

haklı. hiç gerek yok. ne zaman ps5 özel oyunları çoğalır o zaman yeni konu açılır. sec hak almak veya satmak istesem nolcak. iki konsolda da çalışıyor.

• Bence sec ve pri haklar için de ayrı konu açılsın. Hatta tr psn için ayrı, hint psn için ayrı, bütün psnler için ayrı konular açılsın. Oyunların çıkış senelerine göre de konular açılsın.

Hepimiz paşa olalım

• Açılsın artık bu başlık zor oluyor oyun bulması

• Kesinlikle açılması gerekli ps5 pri arayıp bulmak imkansız hale geldi

• Acilmasin diyenlere soruyorum, konuya girip PS5 oyunu bulabiliyorlar mi? Konunun buyuk çoğunluğu zaten PS4 ise PS5 oyunlarinin ayri olmasinin kime ne zarari olacak.

PS5 sahibi kimsenin konularin ayrilmasina itirazi olacagini sanmiyorum

• Tamamen gereksiz bir hareket olur bence. Neredeyse tüm Ps4 oyunları Ps5de de oynayabiliyor ve böyle olmasa bile yeni oyunların en azından sec hakkı ortak. Oyun alacakken de iki farklı konuyu sürekli takip etmek gerekecek, aynı sec hak iki konuya da ilan verilecek ve sürekli aynı şeyleri göreceğiz. İşimiz kolaylaşsın derken iyice zorlaşacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerus

Tamamen gereksiz bir hareket olur bence. Neredeyse tüm Ps4 oyunları Ps5de de oynayabiliyor ve böyle olmasa bile yeni oyunların en azından sec hakkı ortak. Oyun alacakken de iki farklı konuyu sürekli takip etmek gerekecek, aynı sec hak iki konuya da ilan verilecek ve sürekli aynı şeyleri göreceğiz. İşimiz kolaylaşsın derken iyice zorlaşacak

Neredeyse tüm PS4 oyunları PS5'de oynanabiliyor evet de PS4 ve PS5 Primary hakları AYRI olarak satılıyor. İyice çorbaya dönmüş konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

bence ayrı olması biraz daha zorlaştıracak işi

1 oyunun 4 hakkı var sanırım ps4 pri-sec, ps5 pri-sec diye.

oyun aldım ve diğer 3 hakkı başkasıyla paylaşmak istesem 2 farklı konuya aynı başlığa açmam gerekecek.

çok mu zor bir şey ? değil tabi ki.

4 değil 3 hak var hocam, secler ortak.

Bence açılması son derece mantıksız. Çift hak ve sec oyun alıp satarken iki konuya mı bakacağız ? Xbox tarafında da ayrılmadı, yeni-eski nesil büyük ölçüde ayrılmadan zor.

• Gereksiz bence.Herhalde ikinci konu açılınca birden sürüyle ps5 pri satışı olacak sanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 26 Ağustos 2021; 14:36:20 >
  • Komple hesap satısları için ayrı başlık açılabilir bence

• Olması gereken konu, neden hala tek baslıkta ısrar ediyorlar anlamadım.. Bir de konu açılmasın hepsi tek konuda kalsın diye ağır avukatlılık yapanlar var ilgili konuda.. Daha önce böyle başlık açılmış ama silmişlerdi. Umarım konu açılır, ps5 alıp ps4 pri hakkı satmaya çalışanlarla dolu ortalık. Bir de pri4 hakkı satmasına rağmen oyunun adına next gen demez mi ayrı sinir oluyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.