Şimdi Ara

PS4'de TR ve US PSN aynı konsolda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
6
Favori
16.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler yani us hesabıma psn plus alırsam tr hesabımdada onu kulanabiliyorum ve arkadaşlarım online oynayabilirum doğrumu anlamışım
  • RCKAANJB R kullanıcısına yanıt
    evet doğru
  • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.birde bi soum daha olcak bana us hesabını ps4 de ayrı bir kulaanıcı olarak açtırdı aynı kulanıcıda 2 psn hesabına izin vermedi bir sorun çıkartı yinede kulanabilirmiyim psn plus ı?
    Sorunuzu anlayamadım? Kim size kullanıcı açtırttı? Kim izin vermedi? Tekrar açıkca yazarsanız sorunuzu cevaplayabilirim.
  • hani ps4 de ilk başta kulanıcı bölümü varya dualshoch 4 ü kim kulanıyor diye bana us psn için 1 tane daha ondan açtırdı sorun olur mu psn olus ı kulanabilirmiyim yinede
    tabii kullanabilirsin
  • çok teşekkürler iyi günler
  • yazılanları okumak bilgilendirici oldu saolun
  • Tr psn hesabım var. Amazon.dan oyun almak istiyorum, malum 1. bölge.. İleride oyunun dlc.si çıktı diyelim, bu dlc.yi konsola tanımladığım us psn hesabımdan indirip konsolumda oynayabilir miyim? Bu dlc.ler yüzünden 1.bölge oyun almaya çekiniyorum.. Acemiyim bu konuda, yardımcı olursanız sevinirim..
  • stekk S kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Oyunu hangi PSN Store'dan aldıysanız (TR PSN, US PSN, RUS PSN yada Endonezya PSN gibi) ancak o Store dan alınan DLC geçerli olacak.

Mesela oyunu TR PSN alıp, US PSN den DLC alırsanız, DLC geçersiz olur, DLC'yi kullanamazsınız.

Ayrıca, PS4'te bölge (region) kısıtı yok, PS3 de var, bilginize :D
  • merhaba battlefıeld hardlıne aldım ama online oynayamıyorum psn den redeem codeyi giriyorum hata veryo benım psn tr oyunun arkasında dünya içinde ALL yazıyor
  • berzakiberza kullanıcısına yanıt
    Hatayı detaylı yazarsanız, belki yardımcı olabilirim.

Nasıl satın aldınız? CD mi yoksa dijital mi?
  • Merhaba arkadaşlar, PSN Türkiye'den PLUS üyeliği aldım ancak daha önceden USA PSN hesabımdan satın almış olduğum Fifa da USA PSN hesabımdan online oynayamıyorum sizce sorun neden kaynaklanmaktadır? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 2 Eylül 2015; 14:02:25 >
  • Selam,
    Normalde PS4'te aktif olan bir PLUS olması yeterli internet üzerinden oyun oynayabilmen için. Senin zaten TR hesabına bağlı aktif PLUS hesabın var. US hesabındaki oyunu çalıştırıyor, offline oyun oynayabiliyorsun. Online oynayamaman garip. Peki US hesabından girip, online oynayabiliyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Merhaba arkadaşlar, PSN Türkiye'den PLUS üyeliği aldım ancak daha önceden USA PSN hesabımdan satın almış olduğum Fifa da USA PSN hesabımdan online oynayamıyorum sizce sorun neden kaynaklanmaktadır? Teşekkürler.

Merhaba,

PSN Türkiye'den aldığın Plus hesabını makinanda primary account olarak belirlersen diğer tüm hesaplarından online oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: somethg

Selam,
    Normalde PS4'te aktif olan bir PLUS olması yeterli internet üzerinden oyun oynayabilmen için. Senin zaten TR hesabına bağlı aktif PLUS hesabın var. US hesabındaki oyunu çalıştırıyor, offline oyun oynayabiliyorsun. Online oynayamaman garip. Peki US hesabından girip, online oynayabiliyormusun?

Merhaba,
    TR Plus Hesabımdan online oynayabiliyorum fakat US PSN Hesabımdan online oynayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Merhaba arkadaşlar, PSN Türkiye'den PLUS üyeliği aldım ancak daha önceden USA PSN hesabımdan satın almış olduğum Fifa da USA PSN hesabımdan online oynayamıyorum sizce sorun neden kaynaklanmaktadır? Teşekkürler.

Merhaba,

PSN Türkiye'den aldığın Plus hesabını makinanda primary account olarak belirlersen diğer tüm hesaplarından online oynayabilirsin.

Merhaba TR Plus Hesabımı ana hesap yaptım fakat US PSN hesabıma girince fifa online girmeye çalışıyorum "online bilgilerinizde hata bulunmaktadır" uyarısı çıkıyor
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben bugün endo psn den 1 yıllık plus ve witcher 3 aldım. Tr psn de bu ayın sonuna kadar plus üyeliğim var. PS4 ümde tr üyeliğini ana hesap endo üyeliğimi yardımcı hesap yaptığımda tr üyeliğimde witcher 3 kilitli oluyor ve oyuna giremiyorum ama tr hesabım ile aldığım oyunlara girebiliyorum. endo hesabımı ana hesap tr hesabımı yardımcı yaptığımda endo ile aldığım oyunlar açık diğer oyunlar kilitli oluyor.

2 hesabımıda ana hesap yaptığımda her ik hesaptanda bütün oyunları oynayabiliyorum. ama buradada ilginç bir sorun olduğunu gördüm. witcher 3 ü tr hesabımdan oynadığımda ps4 ün yenilikler bölümünde hani yazar ya xxx kullanıcısı y süre önce şu oyunu oynadı veya xxx kullanıcısı ilk defa witcher 3 oynadı diye. Bende öyle bir şey olmadı tr hesabımda oyunu 2 saate yakın oynadım ve verileride kaydetti. endo hesabıma girip oyunu açtığımda oynadığım 2 saatlik sürenin olmadığını oyunu save yapmamış gibi ilk defa çalıştı ve ps4 yenilikler bölümünde xxxx kulanıcı ilk defa witcher 3 oynadı yazdı.

Hiçbir anlam veremedim. Acaba tr hesabımdan witcher 3 ü oynadığımda trophy ler vb.. şeyleride alamıyormuyum? Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederseniz çok mutlu olurum.

• Merhabalar,

Destiny cdsini Türkiyeden aldım, PSN USA hesabımla online oynuyorum. 2 tane expansion pack çıktığı zaman aldım ama yükleyemedim sürekli hata verdi. Sonra paramın iadesi için başvurdum paramı iade ettiler. Belli bir süre geçtikten sonra bu 2 paket otomatik olarak yüklendi. Kart ekstremi kontrol ettğimdede paranın çekilmediğini gördüm. Oynamaya devam ettikten sonra, şimdi taken king çıktı destiny in üzerine. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Alsam sıkıntı yaratırmı teşekkürler.
  • Tr hesabından oynarsan tr hesabındaki trophylere eklenir. Hangi hesaptan oynarsan o hesapta kaydolur o oyunun bilgileri.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.