Şimdi Ara

Ps4 çıkarsa Ps3'ünüzü ne yacaksınız ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
13.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tozluk1903

evet bır kafaya birde gobegıne vurdum işi haloldu
    fakat ps3üme hiçbirşeycik olmadı gurur duyuyorum onunla canım benim pepeğim

PS3 zaten ZPT gibi alet Maşallah.
    />
    Adama yazık.

• taş gibi makina ps4ü satın alınca güzelce iç dış temizliyip kutusuna koyacam nostaji için arada oynamayı düşünüyorum
  • satıcam zaten tüm oyunlarını elden çıkarttım sadece gt5 oynuyorum yeni gowuda alır bitirir şutlarım makinayı
  • ps2 bıle hala mıs
  • PS4 ciktiktan sonra PS3 u ne mi yapacagim?

PS4 un fiyatinin 300 dolar seviyesine gelmesine kadar ki bu yaklasik 2 sene oluyor, 2016 ya kadar diyelim, PS3 le oyun oynamaya devam
  • ps2 im duruyo ps3 te var ps4 çıkınca onuda kardeşlerinin arasına katarım gül gibi geçinip giderler artık :D :D cıksa bile vazgeçmem ps3ten
  • 2 yil oldu nerdeyse ben alali bi iki yil daha kullanirim sonra satarim 200 e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıktığında, hem cihaz hemde oyunlar çok pahalı olur, şuan ex oyunlar 160-180 liralara satıldığına göre ps4 oyunları da 250-300 liraya falan satılır heralde, ps4 de 2.500 tl den başlar.
  • İlk çıktığında, hem cihaz hemde oyunlar çok pahalı olur, şuan ex oyunlar 160-180 liralara satıldığına göre ps4 oyunları da 250-300 liraya falan satılır heralde, ps4 de 2.500 tl den başlar.
  • Siz ps3 ü satarım diyorsunuzda.
    ps4 çıktığında herkes ps3 ünü satmak isteyecek dolayısıyla fiyatları oldukça ucuzlayacak bunları düşünmek gerek :)
  • Yan yatirmadan duz sekilde ustune oturucam

• Ps2 gibi şak diye oyunları kesmezseler oynamaya devam ederim. Çünkü mali bütçem yeni nesili çıktıktan sonra ortalama 4 sene sonra alabiliyor olmam.
  • Ben ps1 bile oynuyorum bazen, Tabi ki arşivde kalacak. Satılır mı bu alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ps4 çıkarsa Ps3'ünüzü ne yacaksınız ?

• Hala oynayacağım

• PS3'ü artık yetersiz gelen grafik kalitesi yüzünden satalı bir sene oldu, çıksın artık şu PS4
  • Ps4 çıkmadan 1 veya 2 ay önce satacağım.
  • çok merak ettim. Yeni bir telefon çıkınca eskisini ne yapıyorsun ?

illa bir şey yapacaksak ben benim ps3 ü bir hayır kurumuna vereyim diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 11 Şubat 2013; 16:22:58 >
  • Ufaklığın odaya koyarım...

Odadaki PS2' yi ve yaklaşık 200 oyunu da arşive.
  • ps4 almama yakın satarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 21 Haziran 2013; 13:37:18 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.