Şimdi Ara

Ps4 çıkarsa Ps3'ünüzü ne yacaksınız ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
13.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: |Mafia|

quote:

Orijinalden alıntı: Ps3 Netw@rks

Merhabalar,

Evet arkadaşlar Ps4 haberleri bir gün geçmiyor ki dinmiyor
    Söylentiler artmaya başladı bende daha 2 sene olmadı alalı.
    Ps4 çıksa ne yapmayı planlarsınız ?

Ben satıp Nintendo3ds yada biraz daha para katıp Psvita alırım

sen senin nicki napıcan onu bul önce bro

Çok haklısın
  • yanlız o değilde hayrına back to karkandı paylaşıcak adamın dibi varmı
  • 2007 yılı avrupa satış fiyatı 600€ du. Şimdilerde yüksek sınıf bir telefon 2bin lirayı geçiyorsa varın gerisini siz düşünün.

Ayrıca işlemci mimarisinde değişiklik olursa geriye uyumluluk biraz hayal gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyla alakasız olacak ama ps4 eski ps3 oyunlarını oynayacak mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Arkadaşlar konuyla alakasız olacak ama ps4 eski ps3 oyunlarını oynayacak mı acaba?

dedikodulara göre hayır, zaten bunuda yapmazlar. Akılda kalmış oyunları PS4'e uyarlama yaparlar şimdiki yaptıkları gibi. Atıyorum God of War III 4k Collection gibi. :) PS4'te ikinci elde olmayacak büyük ihtimal, yani sıkıntılı olacak biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Arkadaşlar konuyla alakasız olacak ama ps4 eski ps3 oyunlarını oynayacak mı acaba?

dedikodulara göre hayır, zaten bunuda yapmazlar. Akılda kalmış oyunları PS4'e uyarlama yaparlar şimdiki yaptıkları gibi. Atıyorum God of War III 4k Collection gibi. :) PS4'te ikinci elde olmayacak büyük ihtimal, yani sıkıntılı olacak biraz.

Xbox çalıştıracakmış diye duydum şimdi yeni konsolun ilk sahiplerinden olmayı sitiyorum ama eski oyunları çalıştırması önemli.
    Daha önce konsol kullanmadım ve her iki konsolda da oynamayı çok istediğim birkaç oyun var LTB gibi.
    Konsol seçimimde bu büyük etken olacak eğer dediğiniz gibiyse xbox benim için bir adım önde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

2007 yılı avrupa satış fiyatı 600€ du. Şimdilerde yüksek sınıf bir telefon 2bin lirayı geçiyorsa varın gerisini siz düşünün.

Ayrıca işlemci mimarisinde değişiklik olursa geriye uyumluluk biraz hayal gibi duruyor.

600 Dolar gibi bir fiyat olur hocam.
    Fazlasi imkansiz gibi duruyor.

BIrde su örnek yanlis Hocam " Ps3 bile bu fiyattan cikti Ps4 allah billir kac para olur ".
    Uzun uzun aciklama yerine hemen örnek veriyorum..

Iphone (4-4S) , (Ipad 1-2-3) Hepsi ayni fiyattan ciktilar. Iphone 5 geldigindede 4 ve 4S gibi ayni fiyattan cikacaktir.
    Nedenini simdi uzunca yazmak isterdcim ama Saat cok gec oldu

• Bulunsun, eski oyunları oynarım yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ps4 çıkarsa Ps3'ünüzü ne yacaksınız ?

• :) PS4 çıktığı gün alırım. adam gibi oyun çıkana kadar ps3 ps4 karışık takılırım. :)
  • PS4 çıkınca PS3 ile yoluma devam edeceğim. Aradan 6 ay-1 yıl geçince belki PS4 alabilirim. Acelesi yok PS4'ün.
  • ps4 açıklanır,bi çıkmasından 2 ay önce falan satarım,sonra pc atarım 1 yıl.slim falan gelsin öyle alırım.

Benimde bi sorum var oyun arşivcileri için
    Siz ps4 çıktıktan sonra ps3 oyunlarınızı napıcaksınız?
  • misafir odasına koyarım büyük ihtimalle yiğenler filan gelince takılırlar...
  • 1.5 ay önce ps3 320gb sahibi oldum. Ps4 çıktığında morelim bozulmayacak değil ama ex oyunları oynamamışken ps3 eskidi dersek haksızlık etmiş oluruz. En büyük kozu ex oyunlarıdır bu konsolun. Ex oyunlar bittiğinde ise 1 ay bile beni götürecek oyun yok şu anda. Bf3 cidden berbat grafikleriyle göz dolduruyor. Crysis desen fps yerlerde. Cod zaten Allaha emanet ilerliyor . Kısaca ps4 çıkınca ps3 satmaya çalışmak en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xienon

1.5 ay önce ps3 320gb sahibi oldum. Ps4 çıktığında morelim bozulmayacak değil ama ex oyunları oynamamışken ps3 eskidi dersek haksızlık etmiş oluruz. En büyük kozu ex oyunlarıdır bu konsolun. Ex oyunlar bittiğinde ise 1 ay bile beni götürecek oyun yok şu anda. Bf3 cidden berbat grafikleriyle göz dolduruyor. Crysis desen fps yerlerde. Cod zaten Allaha emanet ilerliyor . Kısaca ps4 çıkınca ps3 satmaya çalışmak en mantıklısı

daha 1,5, 2 sene var :)
  • Valla o arkadas sony eger soyle bısey yapıp ps4 un yanında gow 4 ve un4 ü cıkarsın arkadas bırak ps3 ü satmayı parayı toplamak için dilenirim arkadas Şaka maka ben satmayı dusunmuyorum buyuk ıhtımal ps4 ps3 oyunlarını oynatmaz eee un3 gow3 gt5 bunları nasıl oynıcaz :) gene ps4 e uyarlanır ama neden para verelim.Arkadas ps2 yide babam benden habersiz satmıstı bu sefer ps3 u sattırmam saklarım vermem kimselere yakarım lan bu dünyayı

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ps4 çıkarsa Ps3'ünüzü ne yacaksınız ?

ben takoz olarak kullanmayı planlıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraksoy

:) PS4 çıktığı gün alırım. adam gibi oyun çıkana kadar ps3 ps4 karışık takılırım. :)

ersın abı artık mısafırlıge gelırım ıkı el fıfa atarız ben slım modelı cıkana kadar almayı planlamıyorumda :D
  • PS4 Slimler çıkana kadar aynen devam, sonrasında satarım..
  • PS4 çıksın bakarız. Ama PS3 ü kolay kolay bırakmam.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.