Şimdi Ara

Ps4 çıkarsa Ps3'ünüzü ne yacaksınız ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
13.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonlari genel de hediye ediyorum ama konsllarimla bir bagim olusuyor, tellerde bu yok,
    Psone den psp ye kadar hepsi duruyor ancak gereksiz gibi oldu cunki su an ps3 um de 80 kusur tane oyun var. 40 i ps3 oyunu, 20 si ps2 oyunu 12 tane falan psone hit oyunlari (res silent hill dino crisis vs) geri kalanda psp nin hit oyunlari, oglan icin sarmalayip buyuyunce hepsini oynamasi icin catiya kaldiricam. Cunki benim oyun tarihim yatiyor icinde.oglumun da benim tatigim zevkleri tatmasini istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 80 gb kaç tl eder :D ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

beyler 80 gb kaç tl eder :D ?

ps3 ünü satıyosan oyunlarını napıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel35

quote:

Onlarida satarim ama eskidi oyunlar baya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozel35

quote:

Onlarida satarim ama eskidi oyunlar baya.

neler var yazsana ben alırım belki
  • Satarım yada durur.
  • Daha yeni aldım ne satması PS4 Slim çıksın o zaman PS4 alırım PS3 evde bi köşede bekler
  • Yeğenler aç kurt gibi bekliyorlar en az 30 adet psn full oyun aldım birde 30 adetten fazla kutulu ps4 aldığım gün çadırı eve atarlar kurtuluşum yok gibi.. Alt devrelere verecem gibi duruyor:-)

• Ben konsollardan pek anlamam konuyu görünce daldım bence ps3 satmayın zaten ps4 çıkışı gibi fiyatlar düşecek sattığınızda alacağınız para 400 tl gibi bişi olur belki dahada aşağısı satacağınıza ps3 e gta 5 atarsınız zaten sölediklerine göre 500 görev varmış o sizi baya bi oyalar ve ps4 te tahmin ettğime göre ps3 ten daha az oyunla çıkıcak ps4 ün oyun listesi ps3 geçmesi baya bi uzun sürer ve her insanın zevkide farklı ps4 le çıkacak oyunları sevmesseniz kaldınız gene ps3 e, ps3 grafiklerden bıktım fln diyorsanız dediğim gibi öle çok bi fiyata satamıyacağınız için bi akrabanıza fln verirsiniz daha iyi olur, atıyorum ps4 1000 tl yemi çıktı sizdede 700 tl var bana göre 700 tl'yi topluyan 300 tl'yide toplar ve kendi düşünceme ve arada sırada okuduğum konsol ile ilgili yazılara bakarak bence ps4 çıktığında ya oyunlarında ya da makinede bi sorun çıkar bir pc oyunu bile yeni çıktığında baya bi hatası oluyor gel gelelim ki konsol bi dvd oynatıcısı gibi sadece hafızaya kaydetme özelliği var yine dvd oynatıcısı gibi takıon kaydedion oynuyon ps4 de hata çıktığındada fazla yapabileceğiniz bişi yok kaldınız gene ps3 e.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aqenor

Ben konsollardan pek anlamam konuyu görünce daldım bence ps3 satmayın zaten ps4 çıkışı gibi fiyatlar düşecek sattığınızda alacağınız para 400 tl gibi bişi olur belki dahada aşağısı satacağınıza ps3 e gta 5 atarsınız zaten sölediklerine göre 500 görev varmış o sizi baya bi oyalar ve ps4 te tahmin ettğime göre ps3 ten daha az oyunla çıkıcak ps4 ün oyun listesi ps3 geçmesi baya bi uzun sürer ve her insanın zevkide farklı ps4 le çıkacak oyunları sevmesseniz kaldınız gene ps3 e, ps3 grafiklerden bıktım fln diyorsanız dediğim gibi öle çok bi fiyata satamıyacağınız için bi akrabanıza fln verirsiniz daha iyi olur, atıyorum ps4 1000 tl yemi çıktı sizdede 700 tl var bana göre 700 tl'yi topluyan 300 tl'yide toplar ve kendi düşünceme ve arada sırada okuduğum konsol ile ilgili yazılara bakarak bence ps4 çıktığında ya oyunlarında ya da makinede bi sorun çıkar bir pc oyunu bile yeni çıktığında baya bi hatası oluyor gel gelelim ki konsol bi dvd oynatıcısı gibi sadece hafızaya kaydetme özelliği var yine dvd oynatıcısı gibi takıon kaydedion oynuyon ps4 de hata çıktığındada fazla yapabileceğiniz bişi yok kaldınız gene ps3 e.

konuyu hortlmatmaca mı yapuyosun ?

• pardon forumlarda acemiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aqenor -- 15 Eylül 2013; 15:44:26 >
  • Ben geçen ay 700 tl ye sattım Ps3 ü, Ps4 beklemeye geçtim
  • Satma olayları geçti, efsaneyi koruyabildiğim kadar koruyup müzeme kaldıracağım.
  • Hepinize bravo valla yarim senelik konuyu hortlatiyorsunuz...

• Ps3 e devam...

• xDeee
  • Tecnique kullanıcısına yanıt
    PS4 çıkarsa diye bi cümle olmaz olamaz. Zaten çıkacak. Çıktıktan sonra zaten 1-2 ay kullanılmaz. Daha tam oturmamış olur oyunları uçuk fiyat olur ve güncelleme üstüne güncelleme gelir.
  • ps4 oyunlarina paran yetmez kopyalari ps3 oynarsın
    ps3 1 sene daha gider
  • Ps3 Slim 360 gb+ 20 Adet oyun ( GTA5 + PES14 + FIFA4 + Tomb Rider + 16 ) 4 Orj Kol + 2 Move Kol. Aldım. Böyle PS3 e can feda. Oyunlar bluray. Cihaz Hacksiz. 16 Ay garantisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyblo -- 12 Ocak 2014; 12:10:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyblo

650 liraya Ps3 Slim 360 gb+ 20 Adet oyun ( GTA5 + PES14 + FIFA4 + Tomb Rider + 16 ) 4 Orj Kol + 2 Move Kol. Aldım. Böyle PS3 e can feda. Oyunlar bluray. Cihaz Hacksiz. 16 Ay garantisi var.

Kutuluysa çok iyi psn ise normal
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.