Şimdi Ara

PS4 AXCESS DİREKSİYON SETİ YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze merhaba öncelikle 180 tlye Axcess ps4 direksiyon seti aldım fakat oyunda herhangi bir ayarlama yapamıyorum. Direksiyonu azıcık çevirmeme rağmen sanki full çevirmişim gibi oluyor lütfen yardım ne yapabilirim ?

• Direksiyon seti değil oyuncak almışsınız. Bu tür lisanssız ürünlerin içinde gamepad devresi kullanılıyor. Gamepad'i simüle ederek çalışma şekli var ve kullanıcıyı kesinlikle mutlu etmez, aksine sinir eder. Yarış oyunlarından ve simülasyonlarından soğutur. Çok geçmeden iade edip, paranızı geri alınız.

Başlangıç modeli olarak;

Thrustmaster T150 veya Logitech G29 düşünebilirsiniz.

Thrustmaster, inovasyona verdiği önem ve ardı ardına çıkardığı ürünler ile sektöre yön veren üretici konumuna gelmişken, Logitech ise son yıllarda zoraki çıkardığı 1 adet direksiyon seti ile direksiyon üretiminde pes etme konumuna geldiğini göstermektedir.

Tercih yaparken, üreticinin çağa ne kadar ayak uydurup uyduramadığı konusunuda dikkate alıp, göz ardı etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 6 Kasım 2016; 12:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani Suanda hiç bişey yapamılazmı ve bunu tahtakaleden aldım iade alırlarmı acaba ?
  • benim axcess var bir zamanlar kullanıyodum güzeldi ama bozuldu bende yapma peşindeyim usb takıyom ama ışık yanmıyor ne yapmalıyım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.