Şimdi Ara

PS4 Alınabilecek En iyi Araba Yarışı Hangisi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
50.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogussonmez

PS4 Yeni Aldım GTA 5 Aldım. Bir Araba Yarısı Onerırmısınız Arkadaslar ? Driveclub Diye Dusundum ama Hayal Kırıklıgı YAzıyordu Bır Sıtede

Arkadaşlar ilk anlatımlı Walkthrough videomu çektim umuyorum beğenirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güncel.

• Drive club . Açık ve Net

• Hepsini bir kenara bırak... Project Cars al.

• crew

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al birini vur ötekine. Gran turismo cikana kadar hersey yalan.nfs, crew, drive club bunlar kötü.project car oynamadim ama millet tatmin olamamis.gt7 cikan kadar araba yarisi almam

• Yokki yoh olsa dükkan senin

• The Crew hariç PS4 e çıkmış tüm yarış oyunlarını oynadım, DC kesinlikle en zevklisi özellikle tüm yıldızları almak için oynarsanız uzun süre oyalar. PC berbat ötesi garajı yüzünden kaybediyor ayrıca GT ye rakip bir Sim e yakışmayacak başka eksikleri de var. F1'de kendiniz kariyer yapamıyorsunuz, Formula1 meraklısı değilseniz çok sıkıcı. NFS Rivals bilindik çöp, yoruma bile gerek yok.
    GT7 çıkana kadar konsolun en iyi yarış oyunu bence kesinlikle DC olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Need for speed geliyor benim gibi sokak yarışı sevenler için harika. Zaten modifiyeye söyleyecek laf yok.

• bloklanması gereken 2-3 kişi varmış. karaktersiz olunca bazı başlıklarda ciddiye alıyor insan tabi :)
  • satılık f1 2015. fiyat tekliflerine açığım secendory primary vs farketmez hangisini istersen o ol gerdeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Al birini vur ötekine. Gran turismo cikana kadar hersey yalan.nfs, crew, drive club bunlar kötü.project car oynamadim ama millet tatmin olamamis.gt7 cikan kadar araba yarisi almam

drive club da sıkıcı be gardaş ya f1 daha iyi. aksiyon yok drive club da çok yapay geldi açıkcası.

gt en iyisi olacak sanırım. arkadaş haklı cidden f1 hariç vasat hepsi f1 de meraklısı olmak lazım tabe

• need for speed
  • Sen merlini berlini bosver. Omurleri pc basinda gecenler konsol oyunlarina yorum yapar. Yok merlin tok level cart curt. Bu ulkede sadece konsol uzerine kariyer yapmia bi yayin yok. Sana onerim driveclub al geriaini bosver. Seneye kral gelene kadar oyana. Gt sport gelecek.

• Driveclub
  • Need for speed 2015 ve Driveclub
  • Need for speed 2015 ve Driveclub
  • zaten sayılı oyun mevcut durumda..
  • Şuan drive club indirimde ve almayı düşünüyorum ama nfs de aklımda.Sizce hangisi daha iyi şuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

Şuan drive club indirimde ve almayı düşünüyorum ama nfs de aklımda.Sizce hangisi daha iyi şuan?

Seasonlarıyla beraber alacaksan DriveClub. Jenerasyonun boş yolda arabacılık oynattırmayan, para verip alınacak tek yarış oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 30 Kasım 2015; 13:14:56 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.