Şimdi Ara

Ps4 4.50 system güncellemesi extern hafıza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bildiğiniz gibi 4.50 systemiyle ps4e önemli bir güncelleme çıktı.Bu güncellemeyle extern bir hafıza bellek bağlayarak oraya istediğimizi hatta oyunları oraya install yapabiliyoruz ve psn stordanda indiriliyor diye duydum.Benim sorum ps4 bu işlem için hangi extern hafıza bellek? cihazları tanımlıyor ben eskiden bilgisayarda kullandığımı usbli birini wd marka bağlamaya çalıştım tanımadı sadece markası yazıyor ekranda detaylı bilgilerinizi paylaşın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derfir -- 12 Mart 2017; 23:34:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce usb belleğinizi ps4'te biçimlendiriyorsunuz ondan sonra kullanılır hale geliyor. Birde usb2.0 sürümü kullanıyorsanız ordan sorun çıkabilir. 3.0 ve üstü diye belirtti ps.

• Usb 2.0 kabul etmiyormu ilerde edermi

• Derfir D kullanıcısına yanıt
    Kabul etmiyor. Maalesef gelmez. Veri yazma ile alakalı bir durum var çünkü.

USB 2.0'ın okuma-yazma hızı yetersiz.
  • En az Usb 3,0 herhangi bir diski bilgisayarında fat32 olarak biçimlendirip ps4 takman yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

En az Usb 3,0 herhangi bir diski bilgisayarında fat32 olarak biçimlendirip ps4 takman yeterli.

İlk fırsatta deniğcem acaba en az gb nekadar olmalı diye bşr şart varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Derfir

quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

En az Usb 3,0 herhangi bir diski bilgisayarında fat32 olarak biçimlendirip ps4 takman yeterli.

İlk fırsatta deniğcem acaba en az gb nekadar olmalı diye bşr şart varmı

250 gb.
    En az 250 gb,en fazla 8tb olmak zorunda diye biliyorum.

• Bende wd wdbpck0010bbk-01 model hdd var exfat formatlı bununla deneyince CE-41902-6 hata kodunu alıyorum

Hdd bayağı eski internette baktım usb 3.0 olarak gözüküyor

Nasıl olacak bu iş çözemedim

• Forumda arkadas sormus cevap yok hafiza aldik taktik calisti diyelim cikarildiginda formatlaniyormus cikarildigi icin takilimi kalmasi gerekiyor usb kablo ile ps4e hep anlamsiz olur öyleyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bende wd wdbpck0010bbk-01 model hdd var exfat formatlı bununla deneyince CE-41902-6 hata kodunu alıyorum

Hdd bayağı eski internette baktım usb 3.0 olarak gözüküyor

Nasıl olacak bu iş çözemedim

hocam bende de WD var 500Gb'lık eski sayılabilir. USB 3.0 olduğuna eminim. PS4 bana formattan önce "yavaş bu hdd sorun yaşarsın dedi." NEye yavaş dedi anlamadım açıkçası. İllaki yeni hdd'mi almak gerekli acaba...
  • CE-41902-6 hatası ile ilgili olarak;

Son mesajın üzerinden 2 yıl geçmiş ama bugün ben de aynı sorunu yaşadım. PS4'e dışarıdan 1 TB samsung hdd (önceden pc de xeFat olarak biçimlendirmiştim) taktığımda CE-41902-6 hatası aldım. Sorunun çözümü o kadar komik ki. Sadece usb kablosunu hızlıca ve sert bir şekilde takmanız gerekiyor. Şak diye tanıdı. PS4 içinde tekrar formatını attım ve şu an ikinci depolama birimi olarak kullanabiliyorum.
  • merhaba arkadaşlar CE-41902-6  bu hatayı bende alıyorum, 2.0 kablosunu 3.0 a çeviren dönüştürücü var mı ? veya leptobumun harddiskini ps4 e bağlama şansım var mı biliyormusunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.