Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psychocake

Kimse kusura bakmasın o xbox gamepadinin pille çalıştığı için dalga geçenler, cep telefonu gibi kabloya bağımlı oyun oynuyor Yemin ediyorum bıktım... Kıytırık 800mah pil var ds4'ün içinde dakka başı bitiyor rezil cihaz... Gözünü sevim xbox gamepadin 2100 mah takıp haftalarca nonstop oyun oynuyordun! bittimi? diğerleri şarj olurken sen keyfine bak abi... PS4 gamepad kadar güzel ama bi o kadar berbat bir gamepad kullanmadım arkadaş.

Bu yoruma imzamı atarım. Kesinlikle pil gibisi yok. 2 paket 8li pil alır 8-9 ay kullanırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konuşantahta kullanıcısına yanıt
    Vallahi garantili aldığımdan direkt yollamak niyetim, hdmi problemi nasıl system restarta gider ona emin olamıyorum

Elbette Hz Google'a sordum ben de ama net birsey inanın yok, biri ethernet kablosu falan yazmis bağırarak gulerdim hatta bu kadar tadım kaçmasa...

Bakicam once hdd yazilimsaldir diye format atıyorum sonra resogun çekip denicem olmadı hdmi değiştirip denicem yarına kadar netleşir bu en kötü artık vericem servise sonra bekle dur

• psychocake kullanıcısına yanıt
    sağol arda 2v2 fifa atalım diyee diyee turnuvayı tamamlayamadan ps4'ten olmuş görünüyorum

açıkçası formatla düzelse de arada böyle bir şey gerekebileceğini dahi bilmek dehşete düşürüyor insanı

neyse artık garantisi var ve single bekleyen oyun yok çok şükür ki...witcher 3 oynarken falan olsa herhalde soooonyyyyyyy diye bağırırdım çatılardan damlardan

arıza olur yani şans işi bu ilk ps3 15 ay gidip bd drive uçmuştu...tabii 22 gün biraz kısa bir ömür oldu...tek dileğim hiçbirinizinki hata vermesin bu kadar hevesle bekleyip çocuklar gibi oynarken bayağı tat kaçırıyor

hepinize iyi oyunlar

KONUŞANTAHTA YALNIZ DEĞİLSİN BEN DE PS4SÜZ KALDIM!!

• PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)

Eidos Montreal:"Thief Dualshock 4 ile bir başka olacak. Karanlık ortamlarda koyu mavi olacak led aydınlık ortama geçildiğinde beyaz renkte ışık saçacak. Touchpad ise araç gereçlerimizi seçerken örneğin ok başlıklarını değiştirirken kullanılabilecek."
  • emreocer kullanıcısına yanıt
    büyük geçmiş olsun.o kadar vakit bekliyoruz bir ton para veriyoruz sonuç böyle olunca insanın tadı kaçıyor.en büyük sıkıntın bu olsun
    büyük geçmiş olsun.o kadar vakit bekliyoruz bir ton para veriyoruz sonuç böyle olunca insanın tadı kaçıyor.en büyük sıkıntın bu olsun
    Başkan bozulmayaydı da ben yine ps4 süzlükte yalnız kalaydım. Bir oyuncu için çok üzücü. Ben küçüklüğümden beri büyük vakit ayırıyorum oyunlara, sinirlendirir adamı konsolsuz kalmak. Ps3 varsa bf3 falan atalım , fifa14 ya da :) nolur ya lütfen benle oynayın azcık ya

• psychocake kullanıcısına yanıt
    telefon şarj etmeye yetişemiyoruz birde ds4 çıktı.yahu sürekli oynamıyorum ama toplamda 5-6 saatte bitiyor
  • Demeyin arkadaşlar ya titreşim kapalı 1 gün bile gitmeyecekmi şimdi?Hakikaten çooook kötü oldu bu durum,yemin ediyorum şu xbox 360 gamepad ine 2100 a lik pil takıyorum şarjlı 1 ay pil değiştirmiyorum.Ayıptır yaaa yakışmadı Sony'e!
  • @emreocer hcm geçmiş olsun düzelir inşallah en yakın zamanda
  • Mesaj sayısını kess..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz kaç saat oyundasınız nasıl dayanmıyor? bu şarj
  • sadece futbolmu oynanıyor.cod ghost oynayan yokmu burda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Mesaj sayısını kess..

Vuhuuuu gülümseee

Edit. Smile hatası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 27 Aralık 2013; 21:03:28 >
  • Bende DS4 ve şarj istasyonu var, hep tam dolu cihazlar. Tavsiye ederim.

• Yaw arkadaş bf4'ü 55 Saat mi ne oynamışım iyi mi? birde scoreboard paylaşınca nere kayboluyor o? bulamıyorum yaw
  • paylaşılan ne oluyo bende çok merak edıyorum bf4 de. emreocer kardeşimede geçmiş olsun umarım gold layığıyla ilgilenir. 4 gün yokum turnuva filan yapayım demeyin böle tsubasa filan konuşun hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Yaw arkadaş bf4'ü 55 Saat mi ne oynamışım iyi mi? birde scoreboard paylaşınca nere kayboluyor o? bulamıyorum yaw

Ben ps3 te bf3 ü 18 saat oynamışım :) çok geç başladım. Ps4 te alıcam hıncımı :)

• Geçmiş olsun yenildim @kaanksml kına stokları tükenmiş Erayı tebrik ediyorum..

FİNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!

gskayas = Real Madrid CF Vs. ErrayN = Chelsea FC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 27 Aralık 2013; 22:14:53 >
  • Biraz bala da olsa finaldeyim arkadaşlar. Güzel maçtı

emre hocam geçmiş olsun bu arada.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.