Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Bu akşam 7 - 8 gibi toplanıyoruz değil mi eve erken gitme fırsatım çıktı

Ertuğrul ben Allah nasip ederse o saatlerde online olurum hacım. Bugün ödeme günüm epey yoğun olucam akşam yorgunluk atmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanksml

Beyler günaydın,

TTNET Hipernet'e geçmeyi fdüşünyorum 35MB/s 100 gb akk sınırsız kullanan varsa tavsiye ya da "uzak dur" gibi bir tepki alabilirmiyim? Fiber yok bizim orda ama hiperneti destekliyormuş o da yeni olmuş zaten ne diyorsunuz?

Kaan ım işi uzmanına bırakalım bence :D

@mert361
  • İnterneti komşudam wi-fi olarak kullandığım için acayip lag oluyor, dün NBA 2K14 oynayayım dedim pas tuşuna basıyorum abartmıyorum 1 saniye sonra tepki veriyor oyuncular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creativeflo

50 mb 100 gb uydunet derim
    Ben uydunet kullanıyorum uzun zamandır ama sapıttı iyice son bir kaç aydır o yüzden değiştirmek istyorum superonline adsl alacağıma ttnet hiper almak daha mantıklı geldi bana bir de vdsl2 sinyalı veriyorlarmış falan baya başaralı oluyormuş diye okudum tabi tahtanın dediği gibi Mert abiyi beklemek lazım
  • quote:

Ben uydunet kullanıyorum uzun zamandır ama sapıttı iyice son bir kaç aydır o yüzden değiştirmek istyorum superonline adsl alacağıma ttnet hiper almak daha mantıklı geldi bana bir de vdsl2 sinyalı veriyorlarmış falan baya başaralı oluyormuş diye okudum tabi tahtanın dediği gibi Mert abiyi beklemek lazım

Arkadaşın bir elinden tutalım lütfen @mert361 Olan bize oluyor sonra!! yok NAt payladı voice yapamazsın, yok bağlantısı kesildi, yok lag var

• quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Arkadaşın bir elinden tutalım lütfen @mert361 Olan bize oluyor sonra!! yok NAt payladı voice yapamazsın, yok bağlantısı kesildi, yok lag var

He ya bir sürü sıkıntı ama bu hipernet baya güzel birşeye benziyor hepsi çözülecek umarım.gerçi geçmeside nerden baksan 1 hafta sürer heralde....

• Günaydın beyler,gece fazla dayanamadım uykuya yenik düştüm ama F2P oyunları indirmeye atmıştım en azından kahvaltımı yapıp Stamina!mı full ledikten sonra online ım,PSN de gördüğüm arkadaşları zaman zaman dürtebilirim bilginize,şu fifaya iyice alışmam lazım daha emekliyorum,koşar adımlarla korner bayrağını söküp hakeme .Seviyorum arkadaşlar sizi,daha BF4 multi bil giremedim yaw .
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Günaydın beyler,gece fazla dayanamadım uykuya yenik düştüm ama F2P oyunları indirmeye atmıştım en azından kahvaltımı yapıp Stamina!mı full ledikten sonra online ım,PSN de gördüğüm arkadaşları zaman zaman dürtebilirim bilginize,şu fifaya iyice alışmam lazım daha emekliyorum,koşar adımlarla korner bayrağını söküp hakeme .Seviyorum arkadaşlar sizi,daha BF4 multi bil giremedim yaw .

/>

Akşama oynarız bf4 stress yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 10 Ocak 2014; 11:41:23 >

• 21 ocakta ps4 elimde, geliyorum Ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Günaydın beyler,gece fazla dayanamadım uykuya yenik düştüm ama F2P oyunları indirmeye atmıştım en azından kahvaltımı yapıp Stamina!mı full ledikten sonra online ım,PSN de gördüğüm arkadaşları zaman zaman dürtebilirim bilginize,şu fifaya iyice alışmam lazım daha emekliyorum,koşar adımlarla korner bayrağını söküp hakeme .Seviyorum arkadaşlar sizi,daha BF4 multi bil giremedim yaw .

adam araya bizi sevdiğinide sıkıştırmış :D nasıl bir duygu patlaması oldu la sabah sabah gerçi sana sabah tabi bize öğlen oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

adam araya bizi sevdiğinide sıkıştırmış :D nasıl bir duygu patlaması oldu la sabah sabah gerçi sana sabah tabi bize öğlen oldu :)

Eve gitmek istyorum

• quote:

quote:

quote:

Eve gitmek istyorum

hehe heehhehe he hehehehhe hehehe hehe

• quote:

quote:

quote:

Eve gitmek istyorum

LANET

Yanlış mesajı alıntılamışım ama sen anladın onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munchies -- 10 Ocak 2014; 12:08:13 >

• anladım bro sıkıntı yok
  • Tamam kahvaltıdan sonra biraz sakinleştim .Birazdan ilk canlı yayın denememi yapacam burdan link atarım,çamur dolu canlı yayına hazır olun.
  • Turnuvaya katılmak için ne yapmak gerekiyor? Arkadaş dışardan katılım almıyorum dedi bana pm'den ne demek oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Turnuvaya katılmak için ne yapmak gerekiyor? Arkadaş dışardan katılım almıyorum dedi bana pm'den ne demek oluyor bu?

Tekrar Selam,

Dışarıdan katılım almıyorum demek, dışarıdan yapacağımız lig'e oyuncu almıyoruz anlamına geliyor.

Playstation forumunun ilk sayfalarını araştırırsan bolca herkese açık lig bulabilirsin.

Kolay gelsin.
  • Günler geçmiyor lige bir an önce başlasak.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.