Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psychocake

Woah!

/>

çok güzel olacak yaaa. co-op desteği var mı acaba
  • Beyler şu aşağıdaki ürüne bir yorum yapıversenize. Mert abi ve ya anlayan biri bu işime yararmı benim kata alıp koysam bitane?

Dark 300Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı - Adaptörsüz Tasarım (DK-NT-WRN300)

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-300mbit-80211n-wifi-kablosuz-kapsama-alani-arttirici-adaptorsuz-tasarim-dk-nt-wrn300/productDetails.aspx?productId=bd300725&categoryId=410
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanksml

Beyler şu aşağıdaki ürüne bir yorum yapıversenize. Mert abi ve ya anlayan biri bu işime yararmı benim kata alıp koysam bitane?

Dark 300Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı - Adaptörsüz Tasarım (DK-NT-WRN300)

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-300mbit-80211n-wifi-kablosuz-kapsama-alani-arttirici-adaptorsuz-tasarim-dk-nt-wrn300/productDetails.aspx?productId=bd300725&categoryId=410

Hah bunlardan bahsediyorum bende! kullandığın markanın direk kendi ürünü varsa onu al bence mesela airties falansa onların var butür cihazları
  • Bizi en iyi anlatan gif'i buldum beyler...

• quote:

quote:

Beyler şu aşağıdaki ürüne bir yorum yapıversenize. Mert abi ve ya anlayan biri bu işime yararmı benim kata alıp koysam bitane?

Hah bunlardan bahsediyorum bende! kullandığın markanın direk kendi ürünü varsa onu al bence mesela airties falansa onların var butür cihazları

Kullandığın modem/router ın kendi markası ile satılan menzil uzatıcı var ise daha garanti olur işin. Ha modemden bu cihaza ethernet kablosu çekerim dersen sorun yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert361

quote:

quote:

Kullandığın modem/router ın kendi markası ile satılan menzil uzatıcı var ise daha garanti olur işin. Ha modemden bu cihaza ethernet kablosu çekerim dersen sorun yok :)

Tamamdır abi teşekkür ederim :)
  • Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan Arda ve Emrah ben hayatımda böyle bir süpriz yaşamadım!Yemin ediyorum şu an yanımda PS4 olduğuna inanamıyorum!Çakallar fena işlettiniz beni fena,yok sayılı günler çabuk geçer filan,elim ayağım titredi laaaaayn şu an heyecandan .Ben hemen konsolumu kuruyorum kardeşlerim,dayanamıyacam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 9 Ocak 2014; 14:24:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan Arda ve Emrah ben hayatımda böyle bir süpriz yaşamadım!Yemin ediyorum şu an yanımda PS4 olduğuna inanamıyorum!Çakallar fena işlettiniz beni fena,yok sayılı günler çabuk geçer filan,elim ayağım titredi laaaaayn şu an heyecandan .Ben hemen konsolumu kuruyorum kardeşlerim,dayanamıyacam .

/>

Hepsi Emrahın suçu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 9 Ocak 2014; 14:34:52 >
  • @Stormofdarkness hayırlı olsun hcm ,dil altı hapını almayı unutma adam gidecek kalpten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan Arda ve Emrah ben hayatımda böyle bir süpriz yaşamadım!Yemin ediyorum şu an yanımda PS4 olduğuna inanamıyorum!Çakallar fena işlettiniz beni fena,yok sayılı günler çabuk geçer filan,elim ayağım titredi laaaaayn şu an heyecandan .Ben hemen konsolumu kuruyorum kardeşlerim,dayanamıyacam .

HAhahaahaha bir gün gecikmeli geldi ama hayırlı olsun
  • quote:

kanki kızmada gurubun %90 ı biliyordu mevzuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

kanki kızmada gurubun %90 ı biliyordu mevzuyu

Ah ben marmariste olcaktım varya neler neler yapardım sana da... kapında bekler kargocuya para verir gizli kamerayla ben teslim ederdim kargonu
  • quote:

Tüm camia strese girmiştik valla Emrah he gün 1 gün daha gecikti 1 saat daha gecikti, suratı nasıl olacak, bayılır mı acaba falan derken. Çok şükür atlattık kazasız belasız
    Hadi hayırlı olsun

Bu da ders olsun bir daha bu adamlarla iş yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 9 Ocak 2014; 15:18:38 >
  • hayırlı olsun hocam
  • Herkese ayrı ayrı teşekkürler cihazda bir sorun yok maşallah çatır çatır,yalnız PSN+ almam lazım 1 yıllık,PSN+ 1 ay ücretsiz vermedi malesef ya da beceremedim,PSN adresim imzamda yazılı olandır,gruptaki tüm arkadaşlar eklesin lafın özü acil amazondan ya da bir yerden PSN+ Redeem code almam lazım,nasıl alınır konsolda nasl girilir yardımcı olacak bir arkadaş???

Not:Böyle sürprize kalp dayanmaz ama ben derin nefes alarak üstesinden geldim,bildiğin PS4 var şu an önümde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 9 Ocak 2014; 16:11:23 >
  • Birde TR PSN mi,US PSN mi alayım plus ı?Bişey farkedermi beyler?
  • quote:

Birde TR PSN mi,US PSN mi alayım plus ı?Bişey farkedermi beyler?

Bence Tr psn al kafan rahat olsn... Bide adettendir arkadaşları son gelen ekler 14 gun beleşi de store da gorursun oradan aktive ediceksin. TR psn de kartbilgilerini girmen yeterli uğraşmana gerek yok kodla modla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 9 Ocak 2014; 16:32:57 >
  • Kutu açma fotosu bekliyoruz.
    PS4 kutusunun içinden kullanım klavuzu felanın çıktığı bir torba olacak, onun içinde 1 aylık PSN+ hediyesi olması lazım. Tabi o kodu TR PSN e girmeyi denemedim, ben US PSN kullanıyordum zaten.

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)
  • mert361 kullanıcısına yanıt
    Kod çıkmadı bende.. psn aktive edince mağazada gösteriyor 14 gün verelim sana diye
  • hayırlı uğurlu olsun
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.